פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 עסקים

 צעצועים לגבר

 אופנת גברים

 פורום עולם הגבר

 לוח מוצרים
IWC Schaffhausen שפהאוזן קנירפס knirps טאג הוייר TAG Heuer ברגואט פנריי PANERAI קונסטנטין וושרון
> ראשי > עולם הגבר > צעצועים לגבר > כתבה - סמארטפון פרימיום
סמארטפון פרימיום
TAG Heuer
תכירו: TAG Heuer LINK, סמארטפון היוקרה האנדרואידי הראשון בעולם שמתהדר באבטחה ייחודית מבית קספרסקי.

מעבדת קספרסקי, המפתחת המובילה באירופה של פתרונות אבטחת מידע, יצאה לאחרונה בשתי הודעות רשמיות.

הראשונה: השקת פתרון Kaspersky Endpoint Security 8 המיועד לווינדוס, וממשק ניהול מרכזי חדש - Kaspersky Security Center. מדובר בפתרון אבטחת משתמשי הקצה אשר פותח בכדי להגמיש את ניהול אבטחת ה-IT בארגונים ולאפשר לעסקים ליהנות מפרודוקטיביות וזריזות מירביים. הפיתרון החדש משתמש בשיטות חדשניות המעניקות הגנה כנגד האיומים שהופכים למתוחכמים יותר ויותר. הפיתרון מספק רמות גבוהות של זיהוי נוזקות ומסייע לבעלי עסקים להוריד משמעותית את רמות האיום על המערכות.

יוג'ין קספרסקי, מייסד ומנכ"ל 'מעבדות קספרסקי' מסר בעניין זה כי "השילוב של הגנה יעילה מנוזקות עם מערך כלים רחב יוצר אסטרטגיית הגנת IT אשר כמעט לא ניתנת לחדירה. הפתרונות החדשים שלנו מציעים הגנת זמן אמת יחד עם טכנולוגית זיהוי מבוססת ענן".

השנייה: שיתוף פעולה עם חברת TAG Heuer
יצרנית השעונים השוויצרית הנודעת, שהשיקה את TAG Heuer LINK, סמארטפון היוקרה הראשון בעולם שמבוסס על אנדרואיד. עבור סמארטפון ייחודי ועמיד זה, שעשוי מטיטניום, עור תנין, יהלומים וזהב זה פיתחה מעבדת קספרסקי את יישום האבטחה TAG Heuer Mobile Security.

"זהו מוצר אבטחה מקיף ואמין, שמספק הגנה מתוחכמת מנוזקות. אנו שמחים על התנעת שיתוף הפעולה עם TAG Heuer ושמחים להציע למשתמשי הסמארטפונים של החברה את ההגנה הטובה והאמינה ביותר בעולם המובייל," אמר קספרסקי והוסיף: "מעבדת קספרסקי וחברת TAG Heuer חולקים ערכים משותפים בתחום העסקי ומחוייבים לייצר את המוצרים הטובים ביותר בתחומם – מוצרים בעלי אמינות גבוהה ביותר, הנעזרים בטכנולוגיה החדשנית שקיימת בשוק. זהו הפרויקט המשותף הראשון שלנו בתחום הסלולר עם יצרן מוצרי פרמיום, ואני מקווה שנרחיב את השיתוף פעולה בעתיד".

לטענת היצרנית יישום TAG Heuer Mobile Security מאפשר הגנה של מכשיר הסלולר ממתקפות רשת, נוזקות ודואר זבל המגיעות למכשיר הנייד בצורה של מסרונים. יתרה מכן מציינת היצרנית כי היישום מאפשר שמירה של נתונים אישיים בתיקיות מוצפנות, איכון מדויק של סמארטפון שנגנב או אבד באמצעות GPS כמו גם נעילה של המכשיר או מחיקה של כל מידע המצוי בו. "היישום TAG Heuer Mobile Security שפותח על ידי מעבדת קספרסקי מאפשר לבעל הסמארטפון לשלוט באנשי הקשר ביעילות באמצעות חלוקה לרשימות, ולדעת בכל רגע נתון היכן נמצא המכשיר".

אגב למתעניינים הנלהבים, בעבור סמארטפון היוקרה (האנדרואידי) הראשון בעולם תצטרכו 25,000 דולר בלבד. קטן עליכם, לא?!
.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר