פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 עסקים

 צעצועים לגבר

 אופנת גברים

 פורום עולם הגבר

 לוח מוצרים
IWC Schaffhausen שפהאוזן קנירפס knirps טאג הוייר TAG Heuer ברגואט פנריי PANERAI קונסטנטין וושרון
> ראשי > עולם הגבר > צעצועים לגבר > כתבה - צו השעה
צו השעה
AVALANCHE
מותג השעונים הבריטי AVALANCHE מסתער על ישראל!

לא מעט אנשים ויתרו על ענידת שעון יד מאז שנצמדו לטלפונים הסלולריים. מי צריך לסחוב עוד משהו על פרק היד כשאפשר פשוט להציץ בסלולרי ולראות מהי השעה. למרות זאת, שוק השעונים בארץ פורח. השעונים, כך נראה, יותר מאשר להראות את השעה - הפכו לאביזר אופנתי, ולעתים גם לסמל סטטוס.

לאחרונה החלה חברת זאוס אביב בע"מ בבעלותם של יובל דוידוביץ, אילן קידר ואייק חכים לייבא את AVALANCHE מותג שעוני היד הצעיר מאנגליה אל שוק השעונים בארץ, תוך שהוא מציג ססגוניות כובשת, עיצוב אירופאי ייחודי, עדכני וחסר פשרות. למותג הצעיר מגוון רחב של קולקציות המאפשרות לכל אחד ואחת לבחור את העיצוב והצבע שמתאימים לו.
AVALANCHEבמרכזו של AVALANCHE עומדים האנשים, התרבות וסגנון החיים הבאים לידי ביטוי בכל אחת משבעת הקולקציות השונות המושקות כעת, בישראל.
הקולקציות משלבות בין יצירתיות, תרבות, ספורטיביות, וסטייל שיחד יוצרים את הקונספט של המותג הורסטילי שבאמצעותו שהשעון של הבוקר יתאים גם לשעות הערב ולהפך.

השעונים של אבלנצ' מציגים הרבה מעבר לתפקודם הפונקציונאלי. היצרנית סבורה כי כל שעון הוא למעשה תכשיט, ובכך בעצם ניתן לבחור את הצבע והעיצוב הרלוונטים לעונה ואף לענוד אותו בהתאמה למקום הרצוי: לאירוע נוצץ, לאירוע ספורטיבי, או סתם למצב הרוח.
AVALANCHE


צוות המעצבים של המותג שאב את השראתו לעיצוב ותיכנון הקולקציות מהטרנדים האופנתיים של תעשיית האופנה. כך לדוגמא תוכלו למצוא דגמים בעלי עיצוב קלאסי יוקרתי לצד אחרים בעלי עיצוב יותר נועז וצבעוני יותר.

שבעת הקולקציות מתאפיינות בצבעוניות יוצאת דופן הכוללת כ- 13 צבעים שונים: טורקיז, כתום ניאון, חום, כחול, סגול, ורוד פוקסיה, אדום ועוד, המשולבים באלמנטים עיצוביים בסגנון צעיר ורענן, וברמת גימור גבוהה.

כל שעוני המותג אנלוגיים ובעלי לוח מספרים גדול, ובחלקם אף משובצים אבני חן יוקרה ומיועדים בעבור אלה שאינם מוותרים על נגיעה של זוהר.

השעונים ימכרו בכ- 150 נקודות מכירה ברחבי הארץ.

הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
2.
1
חיפוש מהיר