פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 עסקים

 צעצועים לגבר

 אופנת גברים

 פורום עולם הגבר

 לוח מוצרים
IWC Schaffhausen שפהאוזן קנירפס knirps טאג הוייר TAG Heuer ברגואט פנריי PANERAI קונסטנטין וושרון
> ראשי > עולם הגבר > צעצועים לגבר > כתבה - מכנסי מקלדת
מכנסי מקלדת
Erik De Nijs
מכורים למחשב? מעתה יש פיתרון יצירתי באמצעותו תוכלו להיסחב עימו בכל שעות היום ולגלוש ממנו כמעט מכל מקום ■ קבלו את מכנסי המקלדת.
אם גם אתם מוצאים את עצמכם יושבים שעות אל מול המסך המרובע, חמושים בעכבר ומנהלים מלחמות קולניות תוך תנועות תזזיתיות של גופכם, מקפצים בין ה'פייסבוק', ה'מסנג'ר' ה'סקייפ' ותיבת הדוא"ל שלכם, כשברקע מתנגנת לה מוסיקה נעימה מתחנת רדיו שכוחת אל שאיתרתם ברשת, ומדי פעם אף חולפים על אתרים שונים רק בכדי להתעדכן, כנראה שמכנסי הגאדג'ט הבאים תפורים עליכם!!

מכנסי הג'ינס (בתמונה) עוצבו ע"י הסטודנט אריק דה ניז'ס ברוח התקופה המודרנית ותוך ניסיון להציג סינתזה חדשנית בין עולם האופנה (ג'ינס) לעולם הטכנולוגיה (מחשב).
Erik De Nijs


ממחקרים שפורסמו, עולה כי בארה"ב כ-6% מכלל המשתמשים במחשב (11 מליון אנשים), סובלים מצורות שונות של התמכרויות למחשב ואילו סין אף הקימה מרכזי גמילה מיוחדים לגמילה מאינטרנט לאלה שיושבים בבית שעות על גבי שעות מול המחשב."המכנס החדש" מסביר אריק "הוא ללא ספק המענה למכורים. למה להישאר שעות בבית ולהחמיץ מסיבה טובה, מפגש עם חברים או סתם רגעי אושר על שפת הים אם אפשר לתפוס שתי ציפורים ביד?! אחרי הכל מדובר במכנסיים מיוחדים שיאפשרו לכם לקפץ על שתי החתונות במקביל, שכן הם מאובזרים בחזיתם במקלדת שנתפרה לתוכם".
Erik De Nijs


המקלדת עצמה תומכת בחיבור אלחוטי דרך בלוטות', והיא מאפשרת לשלוט לחלוטין במחשב.

בנוסף דאג אריק לאבזר את המכנסיים בכיס מיוחד עבור העכבר האלחוטי, כך שסקרנים בוודאי ישאלו את עצמם, מדוע אתם מלטפים את עצמכם כל כך הרבה, שכן כל כפתורי המקלדת נמצאים במיקום אסטרטגי נח ומושך לעין, לאורך אזור המפשעה.


הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר