פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 נדל"ן פרטי

 נדל"ן עסקי

 פורום נדל"ן

 לוח דירות
 לוח נדל"ן עסקי
רימקס יוקרה נדל"ן יוקרה Prestige - Real Estate אופרה על הים בולטהאופ bulthaup
> ראשי > נדל"ן > נדל"ן פרטי > כתבה - דירה להשכיר!
דירה להשכיר!
אילוסטרציה
נאות שירן, המתמחה בשיווק נכסי יוקרה מתרחבת ופותחת מחלקה חדשה שתתמחה בהשכרות נכסי יוקרה .

נאות שירן, המתמחה בשיווק נכסי יוקרה בישראל, פותחת מחלקה חדשה שתתמחה בהשכרות נכסי יוקרה במחירים של החל מ- 10 אלף דולר לחודש ואף נכסים ייחודים במחירים של 50 אלף דולר לחודש ויותר.

לדברי נועם דז'לדוב, מבעלי החברה, הרעיון לפתוח את המחלקה המתמחה בתחום שכירויות לנכסי היוקרה הגיע מתוך פניות מרובות לאתר החברה, מצד לקוחות רבים שחיפשו בית זמני לתקופת שיפוצים או בין מעברי בתים ולא רצו לרכוש בית לשנה או פחות. "היום כשהאנשים מתלבטים אם לקנות בית פרטי, אז בדרך כלל לא משלבים בתהליך החשיבה את האופציה של שכירות, למרות שהשכרה היא אופציה שיכולה לחסוך הרבה כסף" מסביר דז'לדוב ומוסיף, "בהרבה מהמקרים, השכרה, גם אם היא נאמדת ב- 30,000 דולר לחודש, יכולה לצאת בתחשיב הסופי זולה יותר מלרכוש את הנכס עצמו, במידה והוא מוצע למכירה בשוק, במיליונים".

המחלקה החדשה תטפל בשני סוגים של השכרות:

* השכרות קצרות מועד – של בין חודש לחצי שנה, כאשר טווחי השכירות בנכסים אלו יעמוד על 20 אלף דולר לחודש ועד ל 100-150אלף דולר לחודש.

* השכרות ארוכות טווח – מחצי שנה ומעלה. דז'לדוב מסביר כי כאן בדרך כלל אנו רואים כי הביקוש מגיע מדיפלומטים, שגרירויות או שליחים של חברות מסחריות שמגיעים לארץ לתקופות ארוכות ומחפשים בית בקרבת אזורי התעשייה הרלוונטיים להם וגם ליד השכנים המתאימים להם כגון עוד בתי שליחים או שגרירויות נוספות.


הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר