פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 אלפיון עליון

 מאיון עליון

 עשירון עליון

 לוח מוצרים
ברייטלינג Breitling תכשיטי יוקרה טאג הוייר TAG Heuer טיסוט Tissot
> ראשי > חוג הסילון > עשירון עליון > כתבה - כוננות אייפד!
כוננות אייפד!
אייפד 3
מעכשיו זה רשמי: חברת 'אפל' מאשרת, אייפד 3 יושק ב-7 במרץ באירוע רשמי שיתקיים בסן פרנסיסקו.
אחרי חרושת השמועות, התברר אמש (ג') כי הן נכונות: חברת אפל שיגרה הזמנות להשקה מיוחדת של אייפד 3, שתתקיים בשבוע הבא ביום רביעי, ה-7 במרץ, בסן פרנסיסקו בשעה 10:00 בבוקר לפי שעון ארה"ב (20:00 לפי שעון ישראל).

ההזמנה שנשלחה מהחברה ופורסמה באתר הטכנולוגיה The Verge מציגה אימאג' של האייפד החדש ומתחתיה הכיתוב: "יש לנו משהו שאתם באמת חייבים לראות ולגעת בו".

ההזמנה שפורסמה באתר אומנם לאקונית אולם חדי העין והג'אדגטיסטים המדופלמים יוכלו באמצעותה לשפוך אור קליל על שני פרמטרים נוספים שאולי יקבל האייפד החדש. מביני עניין טוענים שאם החלק המצולם של המכשיר אכן שייך לאייפד 3 אז נראה כי הוא באמת, בהתאם לתחזיות יהיה בעל מסך עם רזולוציה משופרת וגבוהה הרבה יותר מקודמו. בנוסף, טוענים הנ"ל כי בתמונה שבהזמנה אינו מופיע כפתור הבית הפיזי הקבוע של האייפד. עם זאת, טוענים אחרים כי ייתכן שהצילום נעשה כשהמכשיר היה במצב מאוזן. כך או אחרת, נצטרך להמתין עד יום רביעי על מנת לדעת מי מהם צדק...

שמועה נוספת לגבי התכונות של האייפד החדש גורסת כי הוא יקבל מעבד בשם A6 שיציע יכולות חזקות ומהירות יותר למכשיר.

ענקית הטכנולוגיה שומרת על שתיקה בכל הנוגע לדגם החדש, אך ישנן ההערכות כי הוא אכן יציע תצוגה ברזולוציה גבוהה יותר, מעבד מהיר יותר וכן את שירות "סירי" – מערכת השליטה הקולית.

אייפד 3 יהיה ככל הנראה דגם משודרג יותר כלפי פנים, אך עיצובו החיצוני לא ישתנה באופן משמעותי. המסך החדש, מסוג רטינה, יהיה ככל הנראה השינוי המשמעותי ביותר. מסך הרטינה קיים כעת כבר באייפון ובאייפוד טאצ', באפל מתחייבים כי "צפיפות הפיקסלים גבוהה כל כך, עד שהעין אינה מסוגלת להבחין בפיקסלים בודדים".
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר