פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 רכבי פאר

 רכבי ספורט

 פורום רכבי יוקרה

 לוח רכב
רוז תוכנה פרארי רולס-רויס ב.מ.וו BMW
> ראשי > עולם הרכב > כתבה - ברלינטה וביג באנג בארץ!
ברלינטה וביג באנג בארץ!
F12 ברלינטה
מכונית העל הראשונה פרארי F12 ברלינטה הגיעה לישראל ותשווק תמורת 2.5 מיליון שקל ■ לצידה נחתו בישראל גם שעוני היוקרה של פרארי ומותג שעוני היוקרה הובלו, אשר ישווקו במחירים שסביר שיגרמו לכם להמשיך ולהזיל עליהם ריר.
חודשים ספורים בלבד (מרץ 2012) לאחר שנחשפה לראשונה בתערוכת הרכב בז'נבה הפרארי הסדרתית החזקה ביותר מתוצרתו של המותג, ה-F12 ברלינטה עושה עליה רשמית ונוחתת על כבישי הלבנט.

הדגם החדש של 'פרארי' מצוייד במנוע V-12 בנפח 6.3 ליטרים, משגר לכביש עדר של לא פחות מ-740 כ"ס ומומנט של 70.3 קג"מ. בימים כתיקונם, היינו מספרים לכם על חשיפה שכזו ומסתפקים בהוזלת ריר ופרידה לשלום במילות קנאה. אולם מאחר ויבוא מכוניות פרארי החל בישראל באופן סדיר, גם הדגם הזה עושה עליה רשמית לאדמת הקודש.

הביצועים, כפי שאתם בוודאי יכולים לדמיין, מדהימים והברלינטה יכולה לחצות את קו ה-100 קמ"ש בתוך 3.1 שניות, את קו ה-200 בתוך 8.5 שניות ובדרך למהירות מרבית העומדת על לא פחות מ-350 קמ"ש. הברלינטה בנויה על שלד אלומיניום קל משקל והמעטפת החיצונית שלה בנויה מ-12 סוגי מתכות שונות, כך שמשקלה הכללי עומד על 1,525 ק"ג בלבד. על העיצוב החיצוני המרהיב אחראית סדנת פינינפרינה וגם תא הנוסעים האיכותי שלה לא ישאיר איש מכם אדיש.

המחיר של הסופר פרארי כצפוי אינו זול ובעוד שבאנגליה הוא עומד על 240 אלף פאונד (כ-1.5 מיליון ש') בישראל בתוספת מיסי קניה, מיסוי ירוק ומע"מ תג מחיר הבסיס שלה מגיע ללא פחות מ-2.5 מיליון שקלים לפני תוספות. בתחילת השבוע מסר היבואן לישראל, 'אוטו איטליה' כי שתי מכוניות ראשונות כבר נמכרו ובדרכן להימסר אל הלקוחות הראשונים.
הובלו פרארי


בתוך שכך מותג שעוני היוקרה השוויצרי 'הובלו' ומותג המכוניות חשפו לראשונה בישראל את סדרת BIG BANG FERRARI הכוללת שני שעוני יד חדשים לגבר שיוצרו במהדורה מוגבלת. 1,000 יחידות מטיטניום ו-500 יחידות נוספות מזהב.בנובמבר 2011, הוכרז באיטליה על הסכם שיתוף הפעולה בין 'הובלו' ל'פרארי', שת"פ אשר שם את 'הובלו' כשעון הרשמי של 'פרארי'. עד כה השיקו השתיים מהדורה אחת, סופר מוגבלת, של 20 שעוני טור ביליון אשר מחירם לצרכן הגיע ל -1 מיליון שקל.

בימים אלה כאמור נחשפה בארץ סדרת ה"ביג באנג" החדשה המסמנת אבולוציה בעיצוב של הדגם האייקוני שהושק בשנת 2005 ושילב חומרים, מכניזם וסטייל בצורה אשר תואמת את ה- DNA הייחודי של 'הובלו' ו'פרארי': חדשנות, ביצועים, טכנולוגיה וייחודיות.
הובלו פרארי


השעון החדש משלב בכתר השעון את האות "H" (הלוגו של הובלו), אשר חושף את המנגנון הפנימי דרך זכוכית ספיר העשויה מקריסטל. צג הדקות בשעון הממוקם בשעה 3 עוצב כמו לוח מחוונים של מכונית המותג ובו נמצא גם התאריך הנצבע בגוון צהוב. בנוסף, הסוס האייקוני של פרארי ממוקם בשעון בשעה 9.

השעון המשווק בסניפי רשת אימפרס מגיע עם שתי רצועות הניתנות להחלפה בקלות ע"י מערכת החלפה חדשנית אשר עוצבה בהשראת המכניזם של חגורות הבטיחות של פרארי והמחירים קצת פחות מהמכונית אך עדיין אינם זול בכלל וסביר מאוד להניח שבדומה לרכב תמשיכו להזיל עליהם ריר. כ- 127,780 שקל לדגם פרארי טיטניום ובעבור הפרארי זהב תידרשו לשלם כ-178,000 שקל.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1.
1
חיפוש מהיר