פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 רכבי פאר

 רכבי ספורט

 פורום רכבי יוקרה

 לוח רכב
רולס-רויס ב.מ.וו BMW
> ראשי > עולם הרכב > רכבי פאר > כתבה - השם מחייב: "לה פרארי"
השם מחייב: "לה פרארי"
פרארי
פרארי חושפת את "לה פרארי", המכונית החזקה ביותר בתולדותיה המצויידת ביחידת הנעה המפיקה 963 כ"ס ומשלבת בין מנוע בנזין עוצמתי ליחידה חשמלית ■ המכונית שתושק תיוצר במהדורה מוגבלת של 500 יחידות שכבר הוזמנו מראש ■ ביצועייה מסמרי שיער וכך גם מחירה: 1.2 מיליון יורו לפני מיסים.
אחרי חודשים ארוכים של תהליך פיתוח ממושך תחת מעטה סודיות ושם קוד (F150), הרבה ספינים וחרושת שמועות ברשת, חברת 'פרארי' השיקה בתערוכת ז'נבה את המכונית החזקה ביותר בהיסטוריה של המותג ומי שתעמוד כמחליפת האנזו המיתולוגית, אשר הושקה בשם המחייב "לה פרארי".

העיצוב, כמו בכל דגמי המותג בעבר, מרהיב מכל זווית ומצליח להיות עוצמתי ועכשווי אבל בה בעת על-זמני ובלתי הֲמוני. לה פרארי עוצבה לפי איוריו של פלאביו מציוני, מעצב העל של החברה שהסתייע בצוות בכיר של אמנים וכן בנהגי המירוץ של קבוצת הפורמולה 1 פרננדו אלונסו ופליפה מאסה.

לה פרארי החדשה מצוידת בחטיבת בנזין מרכזית בנפח כולל של 6.3 ליטר ויפיק לא פחות מ-800 כ"ס ואילו המנוע החשמלי יפיק 163 כ"ס. V12 בחיבור אל תיבת הילוכים כפולת מצמד ומנוע חשמלי, נתמך טכנולוגיית טעינה ואגירת אנרגיה HY KERS. הסוללות תהיינה מסוג איון במשקל של כ-60 קילוגרמים מאוחסנות תחת המושבים הקדמיים.
פרארי


המרכב של הפרארי יכלול בעיקר תרכובות שונות של סיבי פחמן ולמרות המנוע הגדול, המערכת החשמלית, הסוללה ומימדים חיצוניים לא קטנים הלה פרארי תשקול רק 1255 ק"ג. הדגם יושק במהדורה מוגבלת, בכמות שהוחלט עליה מראש של כ-500 עותקים. פרארי תתאים בדגם זה את תא הנוסעים לצרכיו של הנהג, כולל שימוש בדלתות מתרוממות כלפי מעלה וגוף מושב כך המתלבש על הישבן, הירכיים ויאחוז את כתפיו היטב תחת כוחות ה-G האדירים שהוא יפיק, וכן תכוון על פי מידות את המרחק מהדוושות ומגלגל ההגה.

כרגע, פרארי אינה מפרסמת כמה תדרוש בעבור הדגם, אולם תג המחיר המשוער, יעמוד על כ-1.2 מיליון יורו לפני מיסים.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר