פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 רכבי פאר

 רכבי ספורט

 פורום רכבי יוקרה

 לוח רכב
רולס-רויס ב.מ.וו BMW
> ראשי > עולם הרכב > רכבי פאר > כתבה - XJ מתחדשת
XJ מתחדשת
יגואר
XJ - הלימוזינה הבריטית האצילית מקבלת מתיחת פנים קלילה ומעט ליטושים טכנולוגיים בתא הנוסעים ■ שיפורים גם ביחסי ההעברה בתיבת ההילוכים מבטיחים ביצועים טובים יותר. תחילת השיווק – בשנה הבאה.
כאשר מרצדס מציגה דור חדש ל-S קלאס ואאודי משיקה את A8 מבינה גם המתחרה יגואר כי עליה לשוב ללוח השרטוטים ולעדכן את הדגם שלהם בקטגוריה.

כך למעשה יצאה לדרך מתיחת פנים ליגואר XJ בשורה של עדכונים סמליים שנועדו להבטיח שדגם זה ישאר רענן לקראת 2014.

מדובר במתיחת פנים ראשונה ללימוזינה האצילית מאז הושקה ב-2009, וכיאה לבריטים-הודים האחראים עליה מדובר בשינויים שמרניים שעיקרם תחת המעטפת. כך לדוגמא ובשל הסברה כי העיצוב החיצוני עדיין עדכני ומודרני הוחלט על הוספת גוונים חדשים לצבעי המרכב וכן על שילוב וחישוקים קלים בגוון אפרפר מיוחד.

בנוסף, תא הנוסעים זכה לטיפול מקיף – העיצוב אומנם נותר דומה אך יגואר מבטיחה מרווח משופר לנוסעים מאחור בדמות מושבים שתוכננו מחדש ומציעים כעת אפשרויות כוונון חדשות, מערכת עיסוי חדשה עם מספר מצבים, משענת יד גדולה יותר עם אפשרויות נוספות לשליטה על מערכות הפנים, אופציה לבקרת בידור משוכללת של 'מרידיאן' ושני מסכים בגודל 10.2 אינץ' (בגב המושבים הקדמיים) שיכולים לפעול בנפרד האחד מהשני ומחוברים למערכת מולטימדיה חדשה.
יגואר XJ מתיחת פנים 2014


אופציה נוספת וייחודית ל-XJ היא התקנת מערכת בקרת מיקרופונים קטנים בצמוד לכל אחד ממושבי הרכב, אשר יקלטו את קולם של הנוסעים וישדרו אותם דרך מערכת השמע של המכונית – כדי למנוע חלילה מצב בו אחד הנוסעים יאלץ להרים את קולו כדי לנהל דיאלוג עם החלק הקדמי. הפתרון המעניין הוא בדמות "מגבר" מיקרופוני המעצים את הצלילים שבוקעים מגרונם דרך מערכת השמע של המכונית.

הכוח של ה-XJ נותר כפי שהיה עד כה. היצע המנועים יחל ביחידות ה-2.0 ליטר (240 כ"ס, 34.7 קג"מ ב-2,000 סל"ד) עבור ל-5.0 ל' וכלה במנוע עם 545 כ"ס בגרסות ה-XJR שמטיסות אותה ל-100 קמ"ש באמצעות תיבת 8 הילוכים אוטומטית ב-4.5 שניות בלבד. כל המנועים קיבלו את תיבת ההילוכים החדשה מבית ZF, לה שמונה הילוכים, במקום התיבה הישנה בעלת ששת ההילוכים.
יגואר XJ מתיחת פנים 2014
השיווק של יגואר XJ המעודכנת באירופה צפוי להתחיל ברבעון השני של שנת 2014 על במות תערוכת פרנקפורט. לישראל היא צפויה להגיע מעט מאוחר יותר.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר