פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 נדל"ן פרטי

 נדל"ן עסקי

 פורום נדל"ן

 פורום נדל"ן להשקעה

 לוח דירות
 לוח נדל"ן עסקי
רימקס יוקרה נדל"ן יוקרה Prestige - Real Estate
> ראשי > נדל"ן > נדל"ן עסקי > כתבה - נפרדת מ"היהלום" : אלקטרה
נפרדת מ"היהלום" : אלקטרה נדל"ן מכרה נכס במונטריאול תמורת 200 מיליון שקל
University-1155
בעקבות מכירת University 1155, הנכס האחרון של החברה מתוך פורטפוליו של שבעה נכסים בקנדה צופה אלקטרה נדל"ן לתזרים מזומנים של כ-48 מיליון שקל ■ העסקה צפויה להיות מושלמת ברבעון השני של 2015.
שלושה שבועות לאחר שמכרה לקבוצת 'אמפא' את אחד מהנכסים העיקריים שלה, 25% מפרויקט "מגדל אלקטרה" שבתל אביב בתמורה לכ-300 מיליון שקל, ממשיכה 'אלקטרה נדל”ן' לממש נכסים כדי לשפר את נזילותה.

החברה, מקבוצת אלקו שבשליטת גרשון זלקינד ומנוהלת על ידי שי וינברג, הודיעה בסוף השבוע שחלף כי מכרה את University-1155 הנכס האחרון שלה בקנדה מתוך פורטפוליו של שבעה נכסים שהיו לה במדינה, תמורת 60 מיליון דולר קנדי (כ-200 מיליון שקל). הנכס נמכר כחלק מההחלטה לחסל את תיק הנכסים הקנדי, שכלל נכסים בסכום מצטבר של כ-600 מיליון שקל. אלקטרה נדל"ן מחזיקה ב-90% מהזכויות בנכס הממוקם בבניין משרדים בשטח של 18.2 אלף מ"ר במונטריאול. הבניין נחשב לנכס היקר ביותר שהחזיקה החברה בקנדה, ומשום כך הוא גם מכונה "היהלום". השלמת העסקה כפופה לבדיקת נאותות על ידי הקונה ולכמה תנאים נוספים.

נכון להיום, אלקטרה נדל”ן מחזיקה ב-24 נכסים בגרמניה ובמדינות באירופה, ארבעה נכסים בישראל, שלושה נכסים באנגליה, ארבעה נכסים בארה"ב, ארבעה נכסים בשווייץ ועוד מספר נכסים בהודו, כך שסדרת המימושים שלה צפויה להימשך. החברה אף שותפה (50%) בפרויקט "מגדל הרכבת" ברחוב הרכבת בת"א שבנייתו הושלמה באחרונה, וכן בפרויקט המסחר סו-הו בנתניה (50%).

הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר