פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 אופנת נשים

 קוסמטיקה

 נשות עסקים

 פורום עולם האשה

 לוח מוצרים
פראדה Prada ג'ימי צ'ו jimmy-choo גוצ'י Gucci שעוני אומגה omega watches מדבקות לשפתיים violentlips בולגרי Bvlgari‏
> ראשי > עולם האשה > כתבה - מראה-מראה שעל הקיר, מי
מראה-מראה שעל הקיר, מי הכי יפה בעיר?
מאת: דידי בר
יובל ברגמן
חברת אופל יוצאת בתחרות יופי במסגרתה היא קוראת לבנות הארץ להצטלם לצד מכונית המיני המעוצבת שלה ולהשתתף בתחרות שבסיומה תוכרז המנצחת שתזכה בדגם "אופל אדם" לשנה שלמה.
דונה א - מוטורי

בדרך כלל, כשמצלמים דוגמניות בשטח פתוח, לא נדיר לראות את העוברים והשבים נועצים עיניים סקרניות בבנות המרשימות. מה שקצת יותר נדיר זה להגיע לסט הצילומים ולראות את הדוגמניות נועצות עיניים סקרניות, ואף למעלה מכך. אבל ככה זה, כנראה, כשיש לך רכבי אופל אדם דנדשים על הסט: אפילו הדוגמניות יודעות שהן צריכות לחלוק איתם את המקום הראשון וההתעניינות הציבורית. אין ספק, כי הקמפיין האמור מוכיח שוב את הקשר המנצח שבין "דונה א - מוטורי" ("נשים ומכוניות" באיטלקית).
הודיה כהן

#הכי_יפה_בעיר

וכך, עם המכוניות הנוצצות והדוגמניות המצודדות השיקה חברת אופל ישראל קמפיין דיגיטלי תחת הסלוגן "מי הכי יפה בעיר" בו היא קוראת לבנות ישראל להשתתף בתחרות שבסיומה מישהי מהן תזכה למשך שנה שלמה במכונית הנאה שיש בה את כל התכונות העיצוביות שמכונית זקוקה כדי להראות חריגה וייחודית על הכביש.

את הקמפיין מובילות עשר אושיות רשת מובילות בניהן הדוגמניות: טיטי איינאו, נטלי דדון וקסניה טרנטול שצולמו על ידי צלם האופנה עידו איז'ק.
טיטי איינאו

במהלך הצילומים לקמפיין הולבשו המודליסטיות בצבעים נועזים התואמים לצבעי הרכבים שצולמו. הצילומים התקיימו ברחבי קניון האופנה החדש - fashion-mall מבית גינדי, במספר לוקיישנים שונים החל ברחבת הכניסה לקניון, בקניון עצמו ועד החניון שהפך לסט צילומים.
נועה אלהרר


במקביל לעליית הקמפיין במדיות הדיגיטליות, העלו המודליסטיות המשתתפות תחת ההַאשְׁטָאג #הכי_יפה_בעיר תמונות מיום הצילומים ואף הזמינו את העוקבות שלהן ליטול חלק בפעילות ולהשתתף בתחרות שתושק ליומיים החל ממחר ה-15, ביוני בקניון האופנה.


שעות הצילומים:
יום ה' - 16:00-22:00, יום ו' 10:00-14:00.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר