פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 נדל"ן

 עולם הרכב

 עולם הגבר

 עולם האשה

 חוג הסילון

 החיים הטובים

 לבית ולגן

 לוחות ראשי
 לוח נדל"ן
 לוח רכב
 לוח מוצרים
> ראשי > כתבה - יום שכולו וולנס
יום שכולו וולנס
באדיבות כריסטינה
שבת בבוקר, יום יפה, אמא שותה מיץ בריאות בבופה, אבא קורא המון עיתון על מודעות לחיים בריאים ■ סולי הושיאר דוד מסכמת רשמיה מיום הוולנס הבינלאומי.
הם בכל מקום: שוחים בחופי הים, מתעמלים בפארקים, מרימים משקולות במכוני הכושר, הולכים במסלולי ההליכה ורוכבים על אופניים, קונים בבתי הטבע ומשתתפים דרך קבע בסדנאות לטיפוח רגשות חיוביים ולשיפור המצב הבריאותי. יותר ויותר אנשים מסביב לעולם מתחילים להבין את היתרונות שביצירת סביבת חיים שמעודדת בריאות, שמירה על הכושר ומודעות לסגנון חיים בריא עבורם ועבור בני ביתם ולכולם מטרה אחת: לשמור על הבריאות, על תזונה נאותה ועל נפש בריאה.

אם בעידן הניו אייג' הרחקנו למזרח כדי להתחבר לצד הרוחני, ומהפכת הבריאות גרמה לנו להיכנס לכושר ולצרוך אוכל אורגני, בהשפעת הגל הירוק התחלנו למחזר, והקואוצ'ר ששכרנו עזר לנו לסדר את הבלגן בחיים העסקיים והאישיים, קרוב לוודאי שתרצו להרחיב את הלקסיקון שלכם במילה חדשה. קוראים לזה Wellness - וולנס - מילת באז שמאגדת בתוכה את כל אלה שהגיעו לפניה.

לרגל ה-Global-Wellness-Day המתקיים מידי שנה בשבוע השני של חודש יוני ונחגג ב-100 מדינות שונות ברחבי העולם, החליטה גם מרים זהבי, נשיאת חברת הקוסמטיקה כריסטינה המשמשת כשגרירה של Global-Wellness בארץ, למנף את הטרנד ולפעול להעלאת המודעות לבריאות ואורח חיים בריא. לשם כך, ציין המותג שבבעלותה את האירוע במלון רויאל ביץ, בת"א תחת המוטו כי יום בריא אחד עשוי לשנות חיים שלמים של אנשים עצלים שאת מכשירי הכושר הפכו לקולבים...
באדיבות כריסטינה

בבסיס התורה, ההבנה שהכול אישי, ומה שעושה טוב לאחד לא בהכרח מתאים לשני. זאת אומרת - אף אחד לא יכול להראות לכם את הדרך אל האושר, אבל זה לא אומר שלא תמצאו אותה. רק שתצטרכו להשקיע יותר מחשבה ומאמץ בחיפושים, להתנסות באמצעים שהועילו לאחרים, כדי להבין מה יעזור לכם להגיע למטרה שכולם שואפים אליה: לקום כל בוקר עם חיוך, ולשמור עליו לאורך זמן. עם זאת, גם הוולנס מציע יישום של שבע מיומנויות פשוטות שתכליתו לסייע לטפח רגשות חיוביים ולהתרחק מהלחץ היומיומי ובכך לחולל שיפור ניכר באיכות החיים שלנו, ואלה הם שעמדו במרכזו של האירוע שקיימה חברת כריסטינה.

הנה שבעת הצעדים הקטנים לחיים בריאים שלקחתי מהיום הזה:

1. עשו פעילות גופנית מכל סוג שהוא במשך שעה ביום.
2. שתו יותר מים!
3. המעיטו את השימוש בבקבוקי פלסטיק!
4. אכלו אוכל אורגני!
5. עשו מעשה טוב! (לטיפ הזה התחברתי הכי הרבה...)
6. אכלו ארוחת ערב משפחתית! (בעצם, גם לזה!)
7. לכו לישון ב-22:00 (בחלום הלילה עם שני תינוקות בבית...)
צילום: רומי ברואך
באדיבות כריסטינה

אחד מהעקרונות כאמור אליהם התחברתי מאד, גורס כי עלינו להתנדב/ לעשות מעשה טוב. ההנחה היא כי אנשים הם יצורים חברתיים, ואם בכוחם לעזור ולסייע בכל דרך למישהו שזקוק, הרי זה משובח. מנטרות כמו "תסתכלו תמיד על הצד הטוב של החיים", "פנו לעבר השמש והצל ייפול מאחוריכם", "לא כל יום הוא יום טוב, אבל בכל יום יש משהו טוב" ובעיקר "תסתכלו על חצי הכוס המלאה, במקום על חצי הכוס הריקה" הם בבחינת מחשבות "אופטימיות", ולהן כידוע השפעה החורגת הרבה מעבר למצב רוח טוב - והן עשויות לשפר את הבריאות ולהאריך חיים, להרים את הנפש ואת תחושת ההישגיות.

בין העקרונות הבולטים בוולנס הוא בתחום הכושר הגופני. אחד הנתונים המטרידים משוק העבודה המודרני הוא שרבים מאתנו עוסקים בעבודות שלא מצריכות שום תזוזה או פעילות גופנית. העיקרון קובע שכשאנחנו מזיזים את הגוף - הוא אומר לנו . עיקרון נוסף הוא בתחום האכילה הבריאה והשמירה על המשקל מתוך ההנחה שהבריאות הכללית מתחילה במעיים. זה לא סוד שהתזונה המערבית מתועשת ומכילה חומרים משמרים וסינתטיים רבים, וביחד עם הישיבה מול מחשב שעות על גבי שעות – מדובר במתכון בטוח לחיים מלאי מחלות. מעבר לתבשילים מבוססים על תזונה אורגנית, ירקות, הפחתת השומן הרע וכמויות העתק של הסוכר, יקטינו את הסיכוי להימצאות של כימיקלים לא רצויים במזון ואף אמורים לסייע בבעיות האקוטיות שמלוות חלק ניכר מאתנו – יתר לחץ דם, סכרת, כבד שומני, כולסטרול גבוה ובעיות לב.

ממש כמו התפישה הוולנסית הנוגעת בכל תחומי החיים גם האירוע האמור הוקדש כולו למען בריאות הגוף והנפש וכלל: טיפולי פנים מפנקים, פעילויות חוויות, שיעורי יוגה, טיפולי מים ושיעורי זומבה לאורך כל היום ברחבת הבריכה במלון.

"אני שמחה לראות שהישראלים מוצאים את הזמן והרצון לנהל חיים בריאים עם מודעות עצומה לפעילות גופנית. ולאלו שלא מוצאים את הזמן, בשביל זה יש את יום הבריאות העולמי - יום של שלווה אשר מהווה תזכורת קטנה-גדולה לערך החיים", חתמה וסיכמה את האירוע טל זהבי, מנהלת התקשורת השיווקית בחברת כריסטינה.

* הכותבת הייתה אורחת כריסטינה


הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר