פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 עסקים

 צעצועים לגבר

 אופנת גברים

 פורום עולם הגבר

 פורום שעוני יוקרה

 לוח מוצרים
IWC Schaffhausen שפהאוזן יגר לה קולטר jaeger-lecoultre ברייטלינג Breitling פטק פיליפ Patek Philippe שעוני אומגה omega watches
> ראשי > עולם הגבר > כתבה - עגלה זה לחלשים: מנשאים
עגלה זה לחלשים: מנשאים לאבות המודרניים
באדיבות בייבי ביורן
חברת בייבי ביורן השיקה מנשא ייעודי לאבות המודרניים וטרמפולינה בהשראת האושר ■ כתבתנו שבות שופט מדווחת.
קולקציית מנשאי אביב-קיץ 2017 מצדיעה לאבות המודרניים.

קמפיין מנשאי "ONE" מבית בייבי ביורן "#dadstories" מציע את הדור הבא בתחום המנשאים. בסטנדרט חדש של נוחות (לעולל) וחופש תנועה (להורה המודרני), מגיל לידה (3.5 ק"ג) ועד גיל 3 (15 ק"ג) הקרבה להורה זמינה יותר, וכן, הנוחות והבטיחות כלולים בזה. אם תשאלו את פרידריך גווליום, מנהל המכירות והשיווק בארץ המוצא של בייביי ביורן השוודית ואבא לתיאו (2.5) וליה (5), הוא יאשר ש"כל פריט במנשא נבדק לפרטיו, אנחנו אוהבים שימוש בטוח ועמידה בסטנדרטים הנדרשים לצד עיצוב מודרני".

ואכן, קולקציית הקיץ מתהדרת בגוונים חדשים (ורוד, מוקה וג'ינס), וגרפיקה בהשראת הטבע (דוגמת העלים האהובה עליכם - לבחירה). "גם על סוג הבד חשבנו", מספר גווליום "חומרי המנשא אנטי אלרגניים, הכותנה מובחרת, ויש מספר סוגי בדים כדי להתאים למשקלים השונים".
באדיבות בייבי ביורן

כאב מעורב לשני זאטוטים הוא מעיד שהשימוש במנשא תרם לחיזוק הקשר עם ילדיו. "אם אתה לא מבזבז זמן עם הילדים שלך, אתה לא מכיר אותם ולא מעורב בגידול שלהם. כשאתה איתם, אתה לומד אותם וזה נשאר איתך לנצח – הקשר הרגשי איתם". נדמה שקולקציית המנשאים "ONE" אכן מיועדת לאבות מודרניים שהמעורבות ההורית עוברת אצלם גם דרך המנשא. אלה, ימצאו בו סיבות מוכחות לכדאיות המעורבות: 4 מצבי נשיאה (קרוב ללב – לתינוקות ממשקל 3.5 ק"ג) פנים כלפי ההורה, פנים כלפי חוץ ונשיאה על הגב. איך שלא תסתכלו על זה, הידיים פנויות, וכפי שמעידה דפי גרון, מנהלת השיווק "השימוש במנשא משחרר אותנו לעשייה השגרתית, מה שהופך אותו להכרחי, הן בזכות הנוחות והן בזכות המבנה הייחודי, שמאפשר המשך התפתחות תקינה לתינוק".
באדיבות בייבי ביורן

המנשא, שפותח בשיתוף עם רופאי ילדים ואורתופדים מובילים בעולם לוקח בחשבון את הצורך לספק מנח נכון לראשו של התינוק ותמיכה נכונה למפרק הירך והמותן למען התפתחות תקינה. למנשא "ONE" רצועות מתכווננות ומרופדות, וחגורת מותן שמאפשרת פיזור משקל אופטימלי הן להורה והן לתינוק. לצד המגע האנושי (גם של האבא) שמספק בטחון רגשי, קרבה ותמיכה, אין ספק שתמורת 890 ₪ - האושר מתקיים במשפחות המעורבות.

טרמפולינות הדור החדש: BLISS

בעיצוב חדשני ומודרני, שמנדנד לקולקציית האביב של "בייבי ביורן" את האושר, טרמפולינות bliss הן הבשורה החדשה לתינוקות של אביב 2017. מאז הושקה לראשונה הטרמפולינה כפטנט רשום מבית בייבי ביורן (1961) נולדו אינספור עוללים וגרסאות. ה-BLISS החדשה מציעה, בין השאר, מושב אגרונומי מרופד ותומך בראש ובצוואר וכשהזאטוט גדל והתנועתיות עולה, הנדנוד הטבעי שמאפשרת הישיבה בטרמפולינה הוא חלק מהשעשוע והמשחק.
באדיבות בייבי ביורן

עם 3 מצבים אפשריים (שינה, שכיבה וישיבה) אין ספק שגם היציאה מהבית הופכת לחוויה. בבייבי ביורן חשבו על הנוחות, וה-BLISS יכולה לשנות מנח וניתנת לקיפול, כך שבמצר צבירה שטוח אידיאלית לניידות, אחסון ויציאה. אם התלכלך בשטח או בבית (כשהפעוט מתחיל את שלב הטעימות) קחו בחשבון שהריפוד נשלף ומשתלב בקלות במכונת הכביסה.


מחיר: 780 ₪ (דגם בד כותנה); 850 ₪ (דגם אייר מש), ברשתות לשיווק מוצרי תינוקות.

* הכותבת הייתה אורחת בייבי-ביורן
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר