פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 נדל"ן

 עולם הרכב

 עולם הגבר

 עולם האשה

 חוג הסילון

 החיים הטובים

 לבית ולגן

 לוחות ראשי
 לוח נדל"ן
 לוח רכב
 לוח מוצרים
> ראשי > כתבה - יומן לחיים
יומן לחיים
יומן
ענבל גבור בעלת סטודיו למוצרי נייר מעוררי השראה הוציאה את היומן "לאן שאבחר ללכת זו הדרך שלי" - יצאנו לבדוק...
יש חפצים בתוך תיק שתמיד צריכים אותם: מפתחות לבית, עט, משקפי קריאה (לפחות במקרה שלי) ויומן. אני מאלה שלא זזות בלי היומן, ברמות שגם אם חברה שלי אומרת לי בואי ניפגש בשישי צהריים נלך לים, אני מיד אצה רצה ליומן ומסמנת את השעה והיום. יומן הוא מוצר חובה למי שמנהלים אורח חיים מוטרף כמו שלי, אבל גם לאחרים שנעים בעצלתיים. החשיבות של היומן היא ארגון של השבוע דבר שקשור גם עם ניהול זמן, הזמן לא נמרח, השעות בורחות אלא הפגישות מתוקתקות אחת אחר השנייה ברמות של מינימום מנכ"לית ענקית קונצרן בטאייוואן.

זו גם הסיבה ששמחתי לקבל את היומן של ענבל גיבור, שעוצב במיוחד למי שלא רק צריכים יומן רגיל לכתוב בו פגישות אלא צריכים גם זמן לנשום, לעצור, להתבונן. במירוץ הזה של החיים שאין אף רגע דל, גבור הוציאה יומן שנתי ברוח הקואוצ'ינג שמאפשר גם סימון מטרות והגשמה וגם התבוננות פנימית וחשיבה חיובית.

ענבל גבור בעלת סטודיו למוצרי נייר מעוררי השראה הוציאה את היומן "לאן שאבחר ללכת זו הדרך שלי" כדי שכל אחת ואחד מאיתנו יוכלו לתכנן את השנה הקרובה. זה כלי מצוין בו אפשר להודות על הדברים הקטנים של החיים ולבחון את ההישגים שלנו. היומן 2018-2019 מלווה בהסברים מפורטים כיצד לעבוד עימו כדי להפיק את המקסימום וכן מסרים מעצימים, משפטי כוונה ומשפטי השראה. היומן צבעוני ויפה, ולדברי ענבל גבור "הוא עוזר לחיות חיים שמחים יותר, הוא פותח ועוצב כדי להעצים ביום-יום, לעורר השראה, להכניס יותר חשיבה חיובית, צבע, נוכחות ובעיקר להתרכז בדברים שחשובים לנו באמת. היומן הוא כלי אימוני שמאפשר לעבור תהליך של התפתחות אישית. היומן הוא המקום שלנו לתכנן את החיים שאנחנו רוצים לעצמנו, ולפעול על מנת לגרום להם להיות כאלה".

כריכה קשה, מכיל 200 עמודים. מחיר: 145 שקל.

בנוסף, מוצע מארז "יומן וחברים" בו יש את היומן השנתי לתכנון והשראה, ספר מדבקות "אופטימיות מדבקת" המכיל למעלה מ-1,200 מדבקות נייר צבעוניות ומשמחות, שבחלקן מסרים לחיים, שיהפכו את חוויית השימוש ביומן לצבעונית יותר. המארז כולל גם 10 אטבי נייר ממתכת בצורת לב בצבע זהב ועט מוזהב. מחיר המארז: 310 שקל.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר