פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 עסקים

 צעצועים לגבר

 אופנת גברים

 פורום עולם הגבר

 פורום עסקים והשקעות

 לוח מוצרים
פרארי קנירפס knirps קרטייה Cartier
> ראשי > עולם הגבר > עסקים > כתבה - איך להשקיע בבורסה?
איך להשקיע בבורסה?
ללמוד להשקיע בבורסה
ללמוד להשקיע בבורסה
אם אתם מתכוונים להשקיע בבורסה, כדי שתלמדו לעשות זאת באופן מקצועי, מארז חדש וייחודי של שני סרטי DVD - ללימוד נושא ההשקעה בבורסה.
בורסה, בורסה, בורסה, שתמיד מדברים עליה בחדשות. הדולר עלה? מה קורה בבורסה. הדולר ירד? למה כולם רצים לבורסה? תיזהרו מנפילות, תשמחו עם העליות...

צביקה ברגמן, איש עסקים תושב נתניה, מעולם לא למד כלכלה ובכל זאת, הוציא לפני מספר שנים ספר בשם: "בורסה" הוצאת "סודות – פרסומים כלכליים", שעשה כותרות ופרץ פתח להרבה אנשים לקרוא וללמוד על הבורסה.

מה שהפך את הספר לקריא לכולם, הוא אופן הכתיבה בגובה העיניים. העובדה שצביקה אינו איש אקדמיה, מאפשרת לו "ללמד" את רזי הבורסה, כמו שרק אדם שמשקיע אך אינו כלכלן, יכול ללמד. אדם שעובד קשה וכל רצונו להגדיל את הכנסותיו, כשלפעמים מדובר בהשקעות קטנות מקופת גמל שהתפנתה, או פיצויים או מתנה מהדודה מאמריקה.

"לפני כ 20 שנה, בהיותי בן 16 התחלתי לשחק בבורסה" מספר צביקה, השומר על אורח חיים צנוע יחסית, ממשיך לגור בנתניה עם רעיתו ושלושת ילדיו, ואת הרווחים הוא ממשיך ומשקיע.
"לא נולדתי בבית עשיר. רציתי מאוד לרכוש לי רכב ולא היה לי כסף. התחלתי לעבוד בעבודות שונות, ואחרי שרכשתי את הרכב הראשון התחלתי להשקיע בבורסה. לאט לאט למדתי את רזי המשחק. נפלתי ועליתי. לא פחדתי. השקעתי הרבה מאוד בקריאת מדורי הבורסה בעיתונים, למדתי שאם משקיעים לטווח ארוך הסיכוי להצלחה גדל. למדתי שלא כדאי לשמוע לעצות של אחרים, ולפעמים דווקא כשנותנים לך עצה- כדאי לעשות את ההיפך ואסור להתפתות להצלחות מהירות שעלולות להביא, בסופו של יום, להפסדים ואכזבות ". כל נושא הוא פרק, שבו מדבר צביקה ומסביר, ואף משלב במהלך הסרט נציגים של בנקים כאנשי עזר, כדי להמחיש את התהליך. צביקה אסף וריכז את הנקודות החשובות, את אבני הדרך.

צביקה ברדמן- מתוך הסרט בורסה למתחילים
בורסה למתחילים
צביקה ברגמן נחשב לאחד המומחים שהוזמן להופיע בזמנו בפני ועדת האתיקה בראשות הפרופסור אסא כשר, שדנה בפיתוח הקוד האתי של פורומים בשוק ההון.

צביקה ברגמן נבחר כמרצה מוביל בתחום שוק ההון בפרויקט Ready set go הממומן מטעם קרן אריסון.
ההתחלה היתה פשוטה. כיוון שתחביבו בהשקעות בבורסה הוכיח את עצמו, ומעבר להיות בעל חברה הוא גם איש נדל"ן ומשקיע ברשתות שיווק שונות, בכסף שהרוויח בבורסה כמובן, נשאל לא אחת איך עושים את זה.

צביקה חיפש ולא מצא ספר בנושא הבורסה שיהיה קריא ופשוט, וידבר אל כולם. כך נולד הספר הראשון, כך נולד אתר "דיבורסה" שהיה מהאתרים הראשונים באינטרנט בנושא שוק ההון.
אחרי הבורסה יצא לאור ספר שני "ספר הזהב של הבורסה" ואחריו ספר שלישי "אופציות מעו"ף וניתוח טכני" ,ולפי בקשת קוראים יצא ספר רביעי "בורסה נוסחאות- אמן ההשקעות" וחמישי "בורסה- ספר הטיפים הגדול" וזה ממש התבקש, להוציא את כל הידע שצבר בסרטוני DVD כדי שהמידע יהיה נגיש גם במחשב או בצפיה.
את הערכה ניתן לרכוש במארז ובו שני סרטי DVD - ללימוד ההשקעה בבורסה – למתחילים ומתקדמים. הסרטים מיועד לכול, גם למי שמימיו לא עסק בהשקעות בבורסה, ובהחלט סביר שהצפיה בצביקה מנתח ומסביר ומעניק טיפים, תתן לו את הרצון להתחיל.
מי שיתחיל להשקיע, כדאי שישים לב גם להוראות שנותן צביקה ולעצות הנפלאות, לא לעשות חצי תהליך, ללמוד עוד ועוד. שיקשיב לטיפים איך להימנע מנפילות, ומהשקעות לא רצויות איך לא להסתנוור "ולחזור הביתה בשלום" עם השקעה שרווח בצידה.

הסדרה מלמדת בעברית ברורה וקליטה, את רזי הבורסה * שיטות העבודה מול פקיד ההשקעות בבנק * קריאת עיתונים כלכליים * מלכודות ודרכים לזיהוי * מהי השקעה נבונה * מבוא לניתוח טכני * דרכים לשדרוג היכולות במסחר ועוד.
צביקה ברגמן מתמחה בתחום הבורסה מאז היה נער צעיר: "מעל עשרים שנה שאני לומד את תחום ההשקעות, צובר ידע וניסיון מפעילותי ומפעילותם של אחרים. אספתי וריכזתי את הנקודות החשובות, שהן אבן דרך במהלך דרכו הארוכה והמפותלת של המשקיע המתחיל והמתקדם, והבאתי לצופה בצורה ברורה ונקייה את המידע, כדי שילמד כיצד להרוויח, לא יתפתה להצלחות מהירות שעלולות להביא, בסופו של יום, להפסדים ואכזבות".

צביקה ברגמן הוא מאמין גדול בלימוד העצמי. יצויין כי למרות שאין הוא עוסק בשוק ההון למחייתו, הוא נחשב לאחד המומחים בתחום, ואף הופיע בפני ועדת האתיקה בראשות הפרופסור אסא כשר, שדנה בפיתוח הקוד האתי של פורומים בשוק ההון. צביקה ברגמן גם נבחר כמרצה מוביל בתחום שוק ההון בפרויקט Ready set go הממומן מטעם קרן אריסון.

ברגמן הינו מחברם של ספרים רבים כאימון אישי + coaching, סודות שעשירים יודעים, נשים+עסקים=הצלחה, כסף למתחילים, וספרים נוספים בתחום שוק ההון והעסקים.
היתרון הגדול של הערכה: אפשר ללמוד מתי שנוח, לחזור ולצפות בקלטות עוד ועוד, והמחיר הינו 5% בלבד, ממחיר קורס שוק ההון למתחילים: 149 ₪ במבצע ל-2 הסרטים יחד.

הערכה זוכה להצלחה וביקורת מצויינת מהצופים שכבר צפו .
אורך הסרטים כשעתיים אקדמיות .

להשיג בחנויות וברשתות הספרים סטימצקי ,צומת ספרים ובאתר www.sodot.co.il
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר