פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 רכבי פאר

 רכבי ספורט

 פורום רכבי יוקרה

 לוח רכב
פורשה פרארי ב.מ.וו BMW
> ראשי > עולם הרכב > רכבי ספורט > כתבה - ב.מ.וו CS קונספט
ב.מ.וו CS קונספט
ב.מ.וו CS קונספט
ב.מ.וו CS
רכב תצוגה חדש לב.מ.וו הוצג בתערוכת שנחאי, ההערכה יגיע לייצור וימוצב ישירות אל מול פורשה פנמרה.
חברת ב.מ.וו הבווארית מפתיעה את עולם הרכב בתערוכת שנחאי שבסין בהציגה מכונית קונספט חדשה, קופה 4 דלתות, שנקראת בשם קוד CS, לפי התגובות הכוונה להביא את הרכב לייצור ולמצב אותו היישר אל מול פורשה פנמרה העתידה לצאת לשוק וכן מזראטי קווטרופורטה (ייתכן תחת שם הקוד ב.מ.וו סידרה 8 קרי 850CS). השם cs מעורר זכרונות עבר מדגמי קופה מבוקשים גם היום דוגמת ה- 635csi הזכורה לטוב.

ב.מ.וו CS קונספט
ב.מ.וו CS
חברת ב.מ.וו מודעת להצלחה המשמעותית לה זכתה מרצדס cls שהתחילה את המגמה של מרכב הקופה 4 דלתות בסגמנט הפאר בשנים האחרונות, אולם בעוד המכונית מבית מרצדס מבוססת על סדרה E המקבילה לסדרה 5 של ב.מ.וו (קטגורית הסאלון), מרכב רכב הקונספט מבוסס על סידרה 7 הגדולה יותר (קטגוריית הפאר). עם בסיס גלגלים של 3.15 מטרים ואורך כולל של מעל חמישה מטרים ארבעת הנוסעים המיועדים ייהנו ממרווח יוצא דופן. בשורה טובה נוספת בעיצוב הפנימי בו מופנית הקונסולה לעבר הנהג כבדגמי העבר, עם שימוש במערכת ה-idrive. אמנם השימוש הוא בחומרים עתידיים כרכב קונספט והמראה אינו מייצג, אך ידית ההילוכים במקומה הטבעי ולא בסמוך להגה כבסדרה 7 וטוב שכך..

ב.מ.וו CS קונספט
ב.מ.וו CS
מבחינת העיצוב החיצוני כריס באנגל שקודם לתפקיד ראש מחלקת העיצוב בחברה מטביע שוב את חותמו עם קריצות לעבר, רכב מאורך ונמוך (גובה 1.36 מטר) עם גריל ה"כליות" הגדול ביותר מאז ומעולם וגלגלי 21 אינטש איימתניים שיישארו רק ברכב התצוגה.

החברה לא מסרה פרטים על המנועים בטענה שמדובר ברכב קונספט בלבד, אולם ההערכה היא שאם אכן הרכב יגיע לייצור והסבירות לכך גבוהה הוא יזכה במנוע ה v10 בנפח 5 ליטרים של דגם הספורט הM5 שזכה בפרסים רבים לרבות מנוע השנה. אולי אף מנוע v12 חדש, החברה מוסרת שדגם התצוגה בדרך לאולמות התצוגה והערכה היא שבכך החברה שולחת רמז עבה על ייצור עתידי.


פורשה פנמרה
פורשה פנמרה
חברת פורשה אמורה להציג את קופה ארבעה דלתות שלה בשנת 2009 מדובר בפרויקט עצמאי של החברה שרכשה לאחרונה שליטה בחברת פולקסוואגן והושקעו בו למעלה ממיליארד יורו! נתונים עדיין אין, אבל תמונה ראשונית יש ועוד איך.

הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
2.
1
חיפוש מהיר