פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 עסקים

 צעצועים לגבר

 אופנת גברים

 פורום עולם הגבר

 פורום עסקים והשקעות

 לוח מוצרים
פרארי קנירפס knirps קרטייה Cartier
> ראשי > עולם הגבר > עסקים > כתבה - הממציא הפך לכריש..
הממציא הפך לכריש..
לרקוד עם משקיעים
לרקוד עם משקיעים
ספר חדש : לרקוד עם משקיעים – מדריך מעשי לממציא הישראלי
"לרקוד עם משקיעים" הוא ספר חדש אשר פורש בפני הממציא הישראלי את הדרך המעשית להגיע אל המשקיע.

ממציאים הם ילדים לנצח טוען מחבר הספר, רובם בעלי כישורים המצאתיים הבאים לידי ביטוי ביכולת להמציא אולם מהרגע בו נדרשים להעביר את ההמצאה אל הזירה העסקית רבים מן הממציאים חשים כי השפה הדרושה מול המשקיע שונה מהשפה בה דיברו בשלבי ניסוח ההמצאה על הדף כרעיון ראשוני.

יוסף שניידר
יוסף שניידר
בספר החדש פורש יוסף שניידר את משנתו צעד אחר צעד במטרה להעניק לממציא הישראלי כלים מעשיים בדרך לגיוס משקיע להמצאה. בפרקים המובאים בתוכן הספר ניתן למצוא 12 פרקים מורחבים ומפורטים העוסקים ב: מעמדו הפיננסי של הממציא, איזו השקעה דרושה, איך בונים עסקה, כרטיס הביקור של הממציא, בחינת הכדאיות הכלכלית, סוגי ההסכמים, היום שאחרי גיוס המשקיע, האיש השלישי בעסקה וגם ברכה בדרך למיליון הראשון, זהו פרק המוקדש לצד הרוחני של הממציא בבואו לגייס משקיע. את הספר נועל פרק של מילון מושגים עסקי לממציא.

זהו ספרו השני של יוסף שניידר, קדם לו "מחלום למיליון" העוסק במימוש ההמצאה מן הכח אל הפועל. ספרו השלישי של שניידר נכתב בימים אלו בשיתוף עם ד"ר שוקי הס, פסיכולוג בכיר מר"ג.

המחבר יוסף שניידר ייסד את המרכז הישראלי לממציאים בשיטת שניידר לפני כ 8 שנים. כיום משמש כמנכ"ל. במהלך שנות פעילותו פועל המרכז במטרה לספק בית לממציא הישראלי החל מפיתוח ההמצאה למוצר ועד לשיווק המוצר למדף באמצעות חברת השיווק "מהדף למדף" שהוקמה במטרה לשווק המצאות של ממציאים ישראלים.

יוסף שניידר בעצמו ממציא סדרתי המציא למעלה מ 40 המצאות ופטנטים שנמכרים חתחת מותגים שונים בארץ ובעולם. בין המצאותיו : הבובה החרדית הראשונה "שימע'לה" וסביבה ליין של מוצרים, משחקים, תקליטורים וספרים, עינית למזגן הקוראת נוכחות אנשים בחדר ופועלת בהתאם, המהדורה החרדית של הנשיונל ג'יאוגרפיק ועוד המצאות.

את הספר לרקוד עם משקיעים ניתן להשיג ברשת "צומת ספרים". מחיר הספר : 79 ₪. כמו כן ניתן להזמין באמצעות המרכז הישראלי לממציאים בטל' : 03-7523578 .
לפרטים נוספים: www.icoi.co.il

הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר