פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 עיצוב הבית

 עיצוב הגן

 פורום לבית ולגינה

 לוח מוצרים
בולטהאופ bulthaup
> ראשי > לבית ולגן > עיצוב הבית > כתבה - חמימות מעוצבת
חמימות מעוצבת
פבר
קמין או בשמו האחר אח הינו אמצעי החימום העתיק ביותר.
בשנים האחרונות התפתחה עד מאד מגמת העיצוב בשוק הקמינים וישנם כאלה המיוצרים בעיצובים מרהיבים כגון: קמין עגול תלוי, קמין שקוע בקיר, קמין משולש, קמין המשלב אלמנטים ציוריים ועוד שלל צורות כיד הדמיון.

עם בוא החורף, כולם מחפשים חום. רצוי שיהיה נעים, מנחם ולא מטריד, נושף על הפנים ולא מייבש. הפתרון המסתמן כטוב ביותר הוא הסקה ע"י קמין, אח או תנור הארובה, מדובר בשימוש לא יקר בטווח הארוך שמספק חום נעים עם פיזור יעיל.

קמין הגז הינו תא סגור שמסיקים בו גז טבעי, ונועד לחימום הבית ולפעמים גם לבישול. ישנם קמינים המשלבים בתוכם גזרי עץ קרמיים ועל ידי כך עשויים להראות כאילו אש מאכלת עץ בתוכם. קמין גז עשוי ממתכת, ונסגר על ידי דלת מזכוכית העמידה בטמפרטורות גבוהות. קמין גז נתפש כיום כפריט עיצובי לכל דבר ולכן מיוצר בשלל צורות החל מהצורה הקלאסית בעלת ארובה המדמה קמין עץ מהסגנון הישן, קמין גז בנוי בתוך הקיר, קמין גז ללא ארובה במגוון צורות ואף קמין גז התלוי מהתקרה בצורות אובאליות או משולשות.

חברת Carmel heatingמשווקת את קמיני הגז של FABER מהולנד החברה המובילה בעולם בייצור קמינים, הינם קמינים מעוצבים בעיצוב מודרני מרהיב בעלי סגנון מינימליסטי בקווים נקיים. בחברה קיימים מגוון רחב של דגמים המתאימים לכל צורה וסגנון של בית, קמין המוצב עצמאית ללא קיר גבס, קמין בסגנון נוסטלגי, קמין דו צדדי או פינתי.
העיצוב המיוחד, בעל הקווים הנקיים, הסגנון הייחודי ורמת הגימור הגבוהה משווים לקמין מראה יוקרתי, מתוחכם ומודרני המושך כל עין ומהווה נקודת מיקוד בכל חדר.
האוויר בחלל הבית נותר צח ונקי, הודות לארובה הכפולה היונקת אוויר לשריפה מחוץ לבית ופולטת את גז השריפה אל מחוץ לבית.
הפעלת הקמין אינה מצריכה הכנה או כל מאמץ, הוא נשלט ע"י שלט רחוק וכל שנשאר הוא ללחוץ על כפתור וליהנות מאווירה חמימה.
קמין הגז של FABER הינו היחידי בעל הלהבה המושלמת הודות למבערים הייחודיים העומדים ושולחים להבות אש לעצים הקראמיים המונחים על הלהבים בצורת להבה.
היום, ההנאה מהמותרות והיתרונות של הקמין אינו רק נחלתם של אנשים בעלי בתים פרטיים, אלא גם בקרב אנשים הגרים בבתי דירות. טובי האדריכלים והמעצבים בעולם משתמשים בקמין של FABERבבתי יוקרה המומלצים ע"י ארגוני איכות הסביבה ואינם מזהמים את האוויר.

פבר
תנורי הארובה המופעלים על ידי עץ או גז מעניקים מעבר ליוקרה ורומנטיקה. חברת Carmel heating משווקת את הקמינים של CASTELMONTE מאיטליה המשדרגים כל חדר והופכים להיות לחלק מהריהוט בבית, בשל עיצובם המרהיב, המתאים לכל סגנון.
המראה הנוסטלגי מעוצב על ידי טובי מעצבי איטליה בסגנון כפרי אותנטי, התנורים מאופיינים בציפויי אמייל או בציפוי חלקי של אריחי קרמיקה אריחי הקרמיקה מעותרים בצורות שונות בפרחים מצוירים ועוד בעבודת יד על ידי אומנים מובילים מאיטליה העיצוב מכסה את מבנה התנור ומעניק מראה כפרי אותנטי של התנור ונותן תחושה של פעם.

תנורי הגז של CASTELMONTE מגיעים עם מבער איכותי ומערכת שליטה אוטומטית המשלבת טיימר המאפשר לקבוע את הזמן והטמפרטורה בו יפעל התנור ויחמם את חלל הבית וכל זאת ע"י שלט.
התנורים המתוכננים בצורה ייחודית עם מעטפת פנימית מנירוסטה, תעלות פנימיות לפליטת חום אל מחוץ לתנור ורמת קונבנציה מהגבוהות בעולם מאפשרות שחרור והפצת חום מהיר בחלל הבית.
תנורי CASTELMONTE משווקים עם הפעלה ע"י עצים ו/או הפעלה באמצעות גז, ועומדים ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר.
התנורים מגיעים עם ארובה כפולה כלומר שתי ארובות האחת בתוך השנייה ארובה אחת יונקת אוויר מבחוץ, והשנייה פולטת את גזי השריפה מחוץ לבית, כך שבתוך הבית נשאר האוויר נקי וצלול.
קסטלמונטה
הקמין מהווה רהיט יוקרתי ובלתי נפרד מעיצוב הבית כיצד בוחרים את הקמין:
זול ביותר אך בסופו של דבר משלמים מחיר יקר על עלויות התפעול. לכן, חשוב מאוד לבדוק את עלויות התפעול של סוגי קמינים שונים ורק אח"כ לרכוש.
חשוב לבדוק כי הקמין הוא בעל רמת בטיחות גבוהה. חשוב לבחור קמין (בפרט בקמינים הפועלים על גז) שצריכת האוויר תהיה מחוץ לבית (ארובה כפולה). כמו כן, רצוי מאוד לבדוק אם התנור הינו עם תו תקן ולא מיוצר במסגריות מקומיות ללא בקרת איכות וללא אישור מכון תקנים.
קיימים בשוק מגוון רחב של הגנות מפני תקריות בטיחותיות כגון: חיישן בערה, חיישן חום חיישן CO2.
flame effect- מבחינה ויזואלית בשוק העולמי קיימת העדפה של אפקט אש כמו של עצים, וחשוב לבדוק בקמין שרוכשים מהי צורת הלהבה.
קונבנציה של התנור- (צורת שחרור החום מהתנור החוצה) שחרור החום מהתנור תלוי בתכנון התנור ואיכויות המתכות ובאפשרות להתחברות לקונבנקטור.
מבחינה אקולוגית - רצוי לבחור בקמין שיהיה ידידותי לסביבה כלומר קמין שיזהם פחות את האוויר והריחות העולים מהקמין לא יפריעו לשכנים.
כדאי לבדוק את נוחות התפעול של הקמין. הדור החדש של התנורים מופעל בשלט רחוק, עם תוספת טיימר ועוד.
מבחינה עיצוב - התנור כיום הוא חלק אינטגראלי בעיצוב הבית ואפשר לקבל מגוון רחב של עיצובים, כך שהתנור הופך להיות רהיט ואין צורך להסתיר אותו בתום חורף.קסטלמונטה
ניתן להשיג את הקמינים והתנורים ניתן לראות באולמות התצוגה של Carmel heating
סניף מרכזי: מרכז דן דייזין בני ברק. סניף צפון: שדרות ההסתדרות 179 חיפה טל: 04-8403233 אולם תצוגה, מרכז הבנייה הישראלי געש, מרכז מסחרי השמורה, זיכרון יעקב 30900 טל': 6397053 – 04
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר