פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 נדל"ן פרטי

 נדל"ן עסקי

 פורום נדל"ן

 לוח דירות
 לוח נדל"ן עסקי
רימקס יוקרה נדל"ן יוקרה Prestige - Real Estate אופרה על הים בולטהאופ bulthaup
> ראשי > נדל"ן > נדל"ן פרטי > כתבה - השכנים החדשים
השכנים החדשים
מגדל מאייר ברוטשילד
5 דירות נמכרו בסך 25 מיליון שקל במגדל מאייר המתוכנן בשדרות רוטשילד.
חברת ברגרואין רזידנטיאל, שבבעלות המיליארדר ניקולס ברגרואין, מכרה בחודש האחרון יחד עם שותפתה לפרויקט קבוצת חג'ג', חמש דירות נוספות בפרוייקט מאייר על רוטשילד שיוקם בפינת הרחובות שדרות רוטשילד ואלנבי בתל אביב. 5 הדירות נמכרו תמורת סכום כולל של 25 מיליון שקל. המחירים בעסקאות בוצעו ברמות של 10,000-20,000 דולר למ"ר. עד כה נמכרו בפרוייקט יחידות בשווי כולל של מעל למאה מיליון דולר.

דירת חמישה חדרים בקומה האמצעית של המגדל נמכרה תמורת 15 מיליון שקל לבנקאי בכיר, כך מדווחת יזמית הפרויקט.הדירה בשטח של 360 מ"ר ועוד שתי מרפסות בשטח כולל של 20 מ"ר, פונה לים ולשדרות רוטשילד וממוקמת בקומה ה-16 של המגדל. מחיר העסקה משקף סכום של 40 אלף שקל למ"ר.

חמש הדירות ממוקמות בקומות התחתונות של המגדל ומתפרשות בממוצע על פני כ-130 מ"ר כל אחת. שווי כל דירה נאמד בכ-5 מיליון שקל לערך. הרוכש המפורסם ביותר במגדל הינו נתנאל רוטשילד, צאצא של משפחת רוטשילד שעל שמה נקראות השדרות בהן מוקם המגדל. בתחילת השיווק, רוטשילד, רכש טריפלקס בשטח של 500מ"ר בכ-70 מיליון שקל בקומה האחרונה של המגדל. טריפלקס נוסף בקומה טרם נמכר.

פרויקט מגדל מאייר ברוטשילד כולל 120 דירות ולדברי מנכ"ל ברגרואין רזידנטיאל, יגאל צמח, נמכרו עד כה כ-50% מהדירות בפרויקט וקצב מכירת הדירות עולה על המתוכנן.

את פרויקט המגורים מעצב האדריכל ריצ'ארד מאייר, בשטחיו הציבוריים של הפרויקט יכללו: חמש מעליות מהירות, ספא מפואר, חדר כושר מאובזר, בריכה חצי אולימפית של כ-25 מטר ומרתף יין. נזכיר כי לאחרונה הודיעה החברה כי קיבלה אישור להגבהת המגדל ל-32 קומות. בניית הפרויקט צפויה להסתיים במהלך שנת 2013.

מהחברה נמסר כי "הפרוייקט אינו 'עוד מגדל יוקרתי' אלא נחשב ליצירת אומנות אדריכלית שתהווה את אחד מסימני ההיכר העתידיים של העיר תל אביב בדומה לבניין קרייזלר בניו יורק שתוכנן ע"י ווילאם ואן אלן, מרכז פומפידו בפאריז שתיכנן פרנק גרי ובניין ה"גרקין" שתכנן נורמן פוסטר בלונדון".
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר