פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 עיצוב הבית

 עיצוב הגן

 פורום לבית ולגינה

 לוח מוצרים
פיטרו הכט pitarohecht
> ראשי > לבית ולגן > עיצוב הגן > כתבה - גינה לי חביבה
גינה לי חביבה
אילוסטרציה. יח"צ
איך בוחרים ריהוט גן?
כשכל בית קרקע הופך בקיץ ל"דירת גן", וכל בלקוני הופכת ל"מרפסת שמש", אין להתפלא על העלייה הגוברת בביקוש לריהוט גן עמיד ודקורטיבי.

לא מדובר רק ברכישת ריהוט פונקציונלי ונוח לישיבה, אלא גם כזה שיוצר "אווירה" במרפסת. כך מתנייד הרוכש הפוטנציאלי בין ריהוט הפלסטיק הוותיק והטוב, שגם הוא שופר בשנים האחרונות עד לבלי הכר, לבין ריהוט גן העשוי מאלומיניום, רטאן או עץ, או שילוב יצירתי ביניהם.

מכיוון שבימי הקיץ פינות הישיבה בגינה הופכות למרכז העניינים של הבית, לעקרונות של נוחות, עיצוב, ובחירת החומר הנכון ממנו עשוי ריהוט הגן, יש משמעות חשובה מאוד. פינת הישיבה בחוץ – בין אם מדובר במרפסת קטנטנה ובין אם בגן של דונם ויותר – היא בעצם שלוחה של הקו האסטתי של פנים הבית הן מבחינת סוג החומר והן מבחינת שילוב הצבעים והצורות.
טרופיקאזה. יח"צ


את השינוי בתחום ריהוט הגן אפשר לייחס בעיקר לטכנולוגיית הייצור של רהיטי האלומיניום העמידים במים. אלו החליפו את רהיטי המתכת הותיקים, אשר התגלו כמחלידים, וחלשים (חלקם אינם שורדים אפילו עונת חורף גשומה אחת). הרטאן הסינתטי אשר כבש כל חלקה טובה והפך לטרנד בשנים האחרונות, החליף את רהיטי הקש; כך גם רהיטי הטיק או הג'ארה (עצים המשמשים לבניית סיפוני אוניות) המציעים ללקוחות אלטרנטיווה עמידות יותר מפני פגעי מזג האוויר.

צוות חברת "טרופיקאזה", המתמחה בריהוט המתאים לחצר, לגינה, למרפסת מספק לכם טיפים נבונים לרכישת ריהוט גן:

1. משמעות קריטית שיש לטיב החומר אשר ממנו עשוי הריהוט ולכן חשוב להבין מאין מוצאו ומי היצרן. רהיט שמיוצר באירופה עולה באיכותו פי מונים מרהיט שהיצרן אירופאי אך פס הייצור כולו במזרח הרחוק.

2.יש ללמוד את גודל החלל אותו אנו מייעדים לרהט ובעיקר ללמוד את מגבלות החלל. לשם כך יש לקחת מידות ולחשוב היטב איך לא תהפכו את המרפסת למחסן ריהוט.
טרופיקאזה. יח"צ

3. למרפסות קטנות מומלץ לבחור עיצובים אווריריים, המעניקים תחושת חלל גדולה יותר, ולדאוג שהכיסאות יהיו מתקפלים\נערמים כך שבזמן שהכיסאות לא בשימוש יש מקום במרפסת והיא לא נראית תפוסה.

4. יש לזכור כי הלחות והשמש הן אויבות העץ, ולכן רהיטי חוץ מעץ מצריכים טיפול חצי שנתי. משיכת הריהוט בשמן (תלוי בסוג העץ) תעניק לו חיות תשמור על ברק ותמנע התייבשות העץ.

5. רהיטי מתכת (והכוונה למתכת מגלוונת) מומלצים הודות ליכולת עמידותם לתנאי חוץ, ובעיקר בשל היותם בעלי אורך חיים ארוך, הם ניתנים לשטיפה עם צינור, או עם מטלית לחה.
טרופיקאזה. יח"צ


6. יש לזכור כי החלל החיצוני הוא שלוחה של פנים הבית, לכן הקו העיצובי הפנימי צריך להמשיך את זה החיצוני (מבחינת בחירת הצבעים, הקו העצובי, סוג החומר).

7. לא להתפשר על נוחות – במדינה שבה יש קיץ במשך רוב ימות השנה, הגינה או המרפסת הופכות להיות הבית השני שלנו, ולכן נוחות ואפשרויות אירוח צריכות להילקח בחשבון.

8. נוחות וצבע ניתן לקבל ע"י ריפודים וכריות המתאימים לתנאים שמחוץ לבית, אך צריך לזכור לבחור בדים אקריליים עמידי במים ובלחות ולתפור את הריפודים עם רוכסנים בכדי שניתן יהיה לכבס את הכיסויים מדי פעם מלכלוכי עצים והפרשות ציפורים.

"טרופיקאזה – ריהוט גן" - הכפר פינת הפרדס רשפון.

הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר