פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 אלפיון עליון

 מאיון עליון

 עשירון עליון

 לוח מוצרים
ברייטלינג Breitling תכשיטי יוקרה טאג הוייר TAG Heuer טיסוט Tissot
> ראשי > חוג הסילון > עשירון עליון > כתבה - לה דולצ'ה ויטה
לה דולצ'ה ויטה
פלייסטיישן ויטה
כשנה לאחר שהוכרזה, הושקה ביפן קונסולת "פלייסטיישן ויטה" הניידת החדשה של סוני ■ מהדיווחים עולה כי מדובר בהשקה חלשה ושקטה למדי וזאת למרות שהיצרנית טוענת כי מלאי היחידות הראשון חוסל ■ הקונסולה תגיע ארצה במחצית הראשונה של חודש פברואר.
שבע שנים לאחר השקת הקונסולה הניידת הקודמת של "סוני" נחתה בשבת הפלייסטיישן ויטה" – קונסולת המשחקים הניידת החדשה של החברה היישר למדפים בחנויות המשחקים והאלקטרוניקה ביפן.

הקונסולה משווקת בשני דגמים, היקר מביניהם (כ-390 דולרים) כולל חיבור לרשתות סלולר בדור השלישי, ואילו דגם הבסיס (כ-325 דולרים) מסתפק בחיבור Wi-Fi בלבד.

למרות הציפיות הגבוהות וקו משחקי ההשקה העשיר הכולל, בין השאר, משחק חדש לחלוטין בסדרת Uncharted, הדיווחים מרשתות השיווק הגדולות ביפן אינם מעידים על התנפלות רבתי. בשעות הבוקר המוקדמות, רגע לפני פתיחת שערי החנויות, התקבצו עשרות לקוחות, כאשר בטוקיו עמדו 100 איש כבר בשעה 7 בבוקר.

מומחים בענף וחובבי גאדגטים מושבעים סבורים שאין להסיק מכך שההשקה היא כישלון. מנכ"ל חטיבת הבידור של סוני אנדרו האוס אמר כי המכשירים שנשמרו למכירה המוקדמת בכלל אזלו וב-GameZone טוענים כי סוני כבר החליטה להגדיל את מלאי היחידות שיוצעו ביפן במהלך ההשקה מחצי מיליון לכ-750.

אגב, במקביל להשקה העלתה החברה לרשת מדריך כללי למשתמש הכולל הסברים על אופן השימוש במכשיר ופרטים על הפיצ'רים העיקריים שלו ועל האפליקציות הנבחרות שלו.

פלייסטיישן ויטה, אמור להגיע לחלקים נוספים של אסיה בהמשך החודש הנוכחי ואילו לאירופה ולארה"ב בסוף חודש פברואר 2012.

המכשיר יעלה בין 250 ל-300 דולר ויכלול כאמור מסך 5 אינץ' בטכנולוגיית OLED ברזולוצייה של 960x544, משטחי מגע, חיבור לרשתות אינטרנט אלחוטיות, בלוטות', GPS ואפשרות לתלת-ממד.הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר