פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 בריאות

 גורמה

 אלטרנטיבי

 נופש ותיירות

 ילדים

 תרבות

 לוח מוצרים
> ראשי > החיים הטובים > אלטרנטיבי > כתבה - המיסטיקנית ריקי קיטרו
המיסטיקנית ריקי קיטרו חוזה: איך תיראה 2012 בישראל?
אילוסטרציה
האם המחאה החברתית תפרוץ שוב, האם המתיחות עם אירן תהפוך לפעילות צבאית, האם ישראל תיאלץ להגן על עצמה ממלחמת אחים – ואולי אפילו נזכה במדליה אולימפית. האם בר רפאלי תמשיך להיות הדוגמנית הישראלית הלוהטת ביותר בחו"ל ומה צופן העתיד לאילנית לוי ואלירז שדה.

ריקי קיטרו הכוהנת הגדולה של עולם המיסטיקה, יוצאת בנבואות מפתיעות לשנת 2012.

ישנם כאלו שאוהבים אותה עד כדי סגידה ושותים בצמא כל מילה שהיא אומרת. אותם 'גרופיס' עוקבים בהתרגשות גדולה אחר תוכניותיה בטלוויזיה ולא מפספסים גם את התוכנית השבועית שלה במוצ"ש ב'רדיו חיפה', אפילו שהיא משודרת בחצות ולעיתים מסתיימת שלוש שעות אחר כך. בנוסף, היא משדרת את התחזיות שלה בשידור שבועי ברדיו 'קול הלב' במיאמי פלורידה.

ישנם כאלו שסוגדים לה ומתקשים להעביר אפילו יום אחד, מבלי להיות מחוברים לארבעת דפי הפייסבוק שלה. שם, בקירות הפייסבוק היא משחררת לחופשי את נבואותיה היום יומיות.

לעיתים היא מזהירה, לעיתים היא מצליפה, לעיתים היא כועסת אבל תמיד בסופו של יום היא מנחמת. מצד שני ישנם את אלו שפשוט מפחדים ממנה, מה מפחדים? פשוט רועדים ומעירים לה הערות מעצבנות. כשזה קורה, מיד מתאגדת כל משפחת 'קיטרו וחברים' ויוצאת להגנתה. ברגעים אלו ממש, בני המשפחה שריקי טרחה לייסד ולשמור מכל משמר, שוכחים שריקי קיטרו יודעת לעשות זאת הכי טוב מכולם, אבל דבר אחד ברור: אי אפשר להתעלם ממנה, או להישאר אדישים לרעמת התלתלים הצהובה ולצחוק המתגלגל של אישה יפה שכמותה.
אילוסטרציה


גוד ביי 2011

עדת המעריצים של ריקי קיטרו חובקת מדינה ועולם ובכל יום מצטרפים מעריצים חדשים שנכנסו רק כדי "להציץ" כדבריהם ונשבו 'בכבלי' המשי שלה. לא בכדי היא נקראת 'הכוהנת הגדולה', הנבואות שלה מתגשמות ב- 99% אחוזים ומוכיחות שיש קבלות לכל מה שהיא חוזה.

לפני כשנה וחצי נכנסתי 'בטעות' לקיר שלה. התמונה שלה המדהימה שהקרינה עוז, עוצמה ויושר משכה אותי אליה. מיד ה'עיתונאי החקרן והסקרן' שבתוכי קפץ החוצה ואמר לי: "לא יכול להיות.... מה קורה פה? היא מנבאה והכל קורה?" הלב אמר לי: "כן. את רואה במו עיניך" המוח קדח לי: "תרגיעי מותק, מבחינה רציונאלית זה לא יכול לקרות." דבר אחד ידעתי: לא הכרתי מימי מיסטיקן שקולע בול-פגיעה במטרות והן מתגשמות. פשוט אין דברים כאלו, אין.

הימים עברו והתחלתי לתעד את נבואותיה אחד לאחד, ובכל פעם שלפתי מ'תא עיתונאי' את התשובות לנבואות שלה. הפיגועים בארץ ובאילת, ספינות נטרפות בים, מסה של שרפות בכל המדינה ובעולם, השריפה הגדולה בכרמל, הסופה בניו יורק, הצונאמי הגדול ביפן, הוריקן בארה"ב, סכינאות, רצח משפחת פוגל, רעידות אדמה בארץ ועולם, מטוסים נופלים משמים, מציאת נעדרים שזה אגב המומחיות שלה, הצלת חיים, התעכרות היחסים עם טורקיה, רעידות אדמה בטורקיה ובעולם, אלימות גואה, חוסר סבלנות אנושי, צהל כותש את עזה ומחסל מגה מחבלים, קריסת בניינים, האביב הערבי, השרשרת שגרמה לנפילת משטרים ומנהיגים בעולם הערבי, רצח מנהיגים, רצח מועמר קדאפי שליט לוב, אנטישמיות בעולם, מלחמת חרדים וחילונים ותאריך שובו המדויק של השבוי גלעד שליט, שאותו אגב היא כבר חזתה חמש שנים לפני ששוחרר. כל אלו הן קצה הקרחון למידע הרב שמוחה קודח מידי יום.

תהרגו אותי אבל אינני יכולה להתעלם מהעובדה שריקי קיטרו אלופה באיתור נעדרים, כאילו היא מריחה אותם מרחוק, אחרת איך אפשר להסביר את זה?. משהו 'מצחיק' קרה פה השנה. עשרות אנשים הלכו לאיבוד ובני משפחתם שזעקו לעזרה מצאו את הדרך לליבה של ריקי שנרתמה למשימה ללא היסוס. ריקי איתרה נעדרים בכמויות בלתי אנושיות והצילה חיים של עשרות אנשים שרק על חלקם אתם יודעים. כיאה לדיווה אמיתית היא ממעטת לדבר על כך ולשתף אחרים במעשיה. עם יד על הלב, אינני יכולה שלא לספר לכם, למרות שישנם כאלו שכבר יודעים, שאחת מאותם אנשים שצעקו 'הצילו' הייתה גם אני.

בני היקר שיש לו פתיל קצר רב עם אביו, התעצבן ועלה על אוטובוס חצות מאילת לתל אביב. זהו, עכשיו תדברי ללמפה. למחרת, אחרי שכלו כל הקיצין ואי אפשר היה לאתר אותו, זחלתי לטלפון. ריקי יישרה אותי בשנייה אחת וזה כל מה שהייתי זקוקה לו. היא ראתה את המריבה עם אביו, דבר שאגב לא ידעתי, היא ראתה את בני עולה לאוטובוס עם חבר, מגיע לתל אביב ועושה אחורה פנה וחוזר חזרה לאילת. כל אותן שעות ארוכות שחיכיתי לו בתחנת האוטובוס באילת, היא הייתה איתי על הקו, מעודדת ומנחמת כהרגלה. כשבני ירד בשעה 18.30 בתחנה, כבר לא ראיתי בעיניים מרוב בכי. כששאלתי אותה מדוע זה קרה לי, היא ענתה בשלווה האופיינית לה: "וזה יקירתי קרה בכדי שתחושי על בשרך שכל מה שאני אומרת אמת הוא ותהייה לך תשובה לכל אותם אנשים רעים שלא מאמינים וקוטלים גם אותי וגם אותך." אין ספק! בזה היא צדקה.

צלחתי עם ריקי את שנת 2011 והייתי עדה גם לטוב וגם לרע וגם לכל הרפש של אנשים קטני אמונה שזרקו עלינו מסביב.
ריקי קיטרו


הלו 2012

השנה הקרובה, כמה מפתיע, תהייה אמנם שנה קשה אך העולם לא ייחרב כמו שחזו בני המאיה ועוד מיסטיקנים אחרים בארץ ובעולם. ריקי הכוהנת הגדולה שמקבלת תחזיות בכל רגע נתון, משחררת לעולם את התחזית השנתית לשנת 2012: "רבותיי העולם השתגע! השנה תאופיין בהמון אסונות טבע, שרפות ענק ישתוללו בארץ ובעולם, גלי צונאמי עכורים כאילו אלוהים עושה סדר בכדור הארץ. את גלי הענק אני רואה כמשהו מטפורי, פיזי – סימבולי של כוחות הטבע שמטהרים את הרוע מהעולם ועושים בו סדר חדש. שנת 2012 היא אינה שנת חורבן וכליה, אך היא תהיה קשה מאוד ויהיו אסונות בקנה מידה רציני. למרות שכך, שנת 2012 תהייה טובה יותר ממה שחושבים, אם כי ייתכן מאוד שהאנשים בעולם כבר התרגלו לקושי.

אז מה יקרה בארץ בשנה הקרובה?

מבחינה חברתית: זרם חדש ביהדות. מלחמות חורמה בין דתיים לחילונים שהתחילה ב- 2011 תתחזק מאוד השנה. תהיה החמרה והקצנה גם בחצרות הרבנים וזה יגיע לטירוף של ממש עד כדי שנאה תהומית. חלק מהמלחמות יהיו בגלל חוקים מטומטמים ובגלל כסף. יהיו לכלוכים, איומים, ניסיונות פגיעה ברבנים ואפילו אני רואה עוד שלושה רבנים שילכו מתוכם אחד שירצח. האלימות החברתית תגבר במדינה ותגיע למצבים קיצוניים חסרי תקדים. 'צדק חברתי' יתפוס תאוצה ואז זה יידעך. בתוך המערכת של 'צדק חברתי' יש מלחמות מטורפות בינם ובין עצמם ומנגד תקום תנועה חברתית חדשה שממנה יצא מנהיג חדש לאומה. רמת הגירושים עולה בארץ, רמת האלימות גואה ומכת הסמים גוברת. נפט יימצא בארץ ותתגלה בעיה בכור הגרעיני.

מבחינה פוליטית, צבאית: ישראל תשתתף בהשמדת הכור הגרעיני באירן יחד עם ארה"ב ובריטניה. חזיתי זאת לפני חמש שנים והשנה זה יקרה, בעוד 7 חודשים לערך. יהיו כמה כורים גרעיניים שיפגעו. מדינות ערב ינסו להתאחד ובד בבד יקרה להם מלא אסונות. האיסלם ינסה להרים את ראשו על כל העולם ויקבל מכה קשה. משהו מוזר יקרה בישראל, כאילו נחזור למלחמות של שנות ה –50.

עם כל הקדמה הצבאית, תהייה מלחמה כמו שהייתה במלחמת העצמאות. אני רואה מחבלים מסתננים גם מירדן, מלחמת כנופיות כמו הפדאיון, סכינאות ואפילו בקבוק מולוטוב ייזרק. כל עיר תשמור על עצמה כמו בתקופת 'חומה ומגדל'. אנחנו לא ערוכים למלחמה עם ארצות ערב שפונים נגדנו. הרמטכ"ל בני גנץ יוכיח את עצמו כבחירה צבאית נכונה, אך לא נראה שהוא יסיים את הקדנציה שלו.

כמות מטורפת של מטוסים יפלו ברחבי העולם, חמישה מטוסים נופלים בישראל מתוכם שני מטוסים של חיל אוויר. צהל יכנס ללבנון ולעזה. אני רואה את עזה נשרפת כולה אבל לבנון תשמור על ריבונות עצמאית. ישראל תתקוף ותגיע עד סוריה.

אסאד לא יחיה ונראה כאילו שהוא יתאבד. רצח עם בסוריה ממשיך להיות עקוב מדם. הפת"ח ירים ראש ותהיה מלחמה גדולה ביניהם לבין החמאס. יהיו רציחות בין מנהיגי החמאס, ביניהם לבין עצמם והשבועות הקרובים יהיו עקובים מדם. בלבנון, נאסרללה לא יחיה, שנה וחצי מעכשיו. אחמדינג'אד לא יחזיק מעמד הרבה זמן ולא יחיה.

יהיו שערוריות באירן, פיגועים ושינויים מטורפים. השלטון יתחלף שם זה יקרה בין שנתיים, לשלוש וחצי שנים. מנהיגים מוסלמים ברחבי העולם יפגעו מהאנשים שלהם. השלטון בלוב ישתנה ויקום מנהיג חדש.
אילוסטרציה


במצרים יקרו אסונות איומים. תהיה שם מהפכה מטורפת ויהיה ניתוק יחסים עם ישראל, אבל לא תפרוץ מלחמה איתם. ישראל תהיה השנה מאוד מבודדת. בירדן בית המלוכה השולטת תחטוף מכה. המלכה ריינה תיפגע והשנה יתחיל שם תהליך שיגרום במשך הזמן להחלפת השלטון ממלוכה לממשלה שלטת. שמעון פרס יישאר נשיא המדינה אבל יהיה בסכנת חיים. שערוריות בבית ראש הממשלה.

ביבי נתניהו ייפרד משרה ואהוד ברק ייפרד מנילי. ביבי נתניהו פורש מתפקידו. הוא יחטוף השפלות ועלבונות מכולם, גם מהעולם. הוא יחווה בגידה רצינית מהמפלגה ומהמערכת שלו. מנהיג חדש יקום, יותר נכון מנהיגה חדשה תיקח את המושכות המדיניים לידיה. שלי יחימוביץ ומפלגת העבודה יעמדו בראשות הממשלה. אציין עוד כי את הנבואה הזאת אמרתי כבר לפני עשר שנים וציינתי שמפלגת העבודה תזקוף ראש. אהוד ברק ינסה לפגוע בשלי יחימוביץ, אבל בסוף הוא יצטרף אליה. מפלגת קדימה מתפרקת בצורה הכי מכוערת.

מבחינה כלכלית: ערוץ 10 ייסגר ויפתח במהדורה חדשה ועוד ערוץ אחר שייפתח. הממשלה תנסה לסגור לעיתונאים את הפיות ולא תצליח כי תהיה התקוממות רצינית. יהיה ייסוף של השקל. הממשלה תנסה לשים עלינו כל מני גזרות, זה יקרה בחודשים פברואר-מרץ ומיד אחר כך, בחודשים יוני-יולי יבטלו הגזירות. ישראל תעבור את המשבר העולמי בצורה טובה יותר משאר העמים. במשך השנים האחרונות החזיקה ישראל מעמד טוב יותר מאחרים שחוו קריסות כלכליות קשות. בתחום הנדל"ן מחירי הדירות לא ירדו, תהיה התחלה של בניה חדשה אבל יהיו משברים ואנשים יפלו.

מבחינה תרבותית: התיאטרון בארץ יחזיק מעמד. נועה תשבי חוזרת לארץ לאחר גירושיה. נינט טייב ויהודה לוי חווים קשיים, משבר ובלגן. קרן פלס ונועם טור יתחתנו, אחר כך היא תגלה שהוא בוגד בה. מאיה דגן תתחתן. ליאור אשכנזי שהתחתן השבוע יחזיק מעמד בנישואיו אבל עם הרבה שערוריות. בר רפאלי תמשיך להיות כוכבת היא וליאו חוזרים ויגיעו לחתונה. בר שתתחתן שלוש פעמים, תגלה שהיא בהריון, תתחתן ותתגרש. איגי וקסמן ועתי שולדר יישארו ביחד אבל לא להרבה זמן. אילנית לוי ואלירז שדה לא יישארו ביחד, הם ידברו על נישואין, יש הריון אבל היא תגלה שהוא בוגד בה. אילנית לוי תחזור לאייל גולן בעקבות מחלה.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר