פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 עיצוב הבית

 עיצוב הגן

 פורום לבית ולגינה

 לוח מוצרים
פיטרו הכט pitarohecht
> ראשי > לבית ולגן > עיצוב הגן > כתבה - מנגל בסטייל!
מנגל בסטייל!
סטודיו רם אינגבר
חוויית האירוח בבית פרטי או במרפסת דירת יוקרה משתנה. באחרונה תופס תאוצה טרנד מטבחי הגן (מטבחי חוץ) ■ המארח זוכה לבלות יותר זמן עם אורחיו ■ אלה מצדם מעורבים בתהליך ההכנה והבישול וכולם נהנים יחד מפינוק אמיתי.
ושוב אתם סועדים בחצר, כשהאבא, או המארח, נמצאים בפינת הגריל הקטנה בצד, כי יש לא מעט עשן.


כמה פעמים רצתם הלוך וחזור למטבח כי שכחתם להוציא את השתייה, או להביא את המלח והפלפל, או את הסלטים?

הטרנד החדש שפושט בימים אלה בקרב דיירי הבתים הפרטיים או דירות היוקרה בעלות המרפסות המפנקות הוא מטבחי גן וחוץ. הכל מתרכז במטבח אחד מחוץ לבית. את הבשר שמים במקרר ליד הגריל, כמו את השתייה והסלטים. כלים לאירוח בחצר נשמור לנו במגירות האחסון המיועדות לכך, את הקרח נוציא ממכונת הקרח, ובסופו של יום, את כל הכוסות הצלחות והסכום פשוט נשים במכונת הכלים שבחוץ ונסגור סיפור! כולם ייהנו כך מאירוח מהנה במיוחד.

המארחים יבלו זמן איכותי עם האורחים, האורחים ייהנו מאוד מלהיות עם המארחים שלהם ולראות כיצד ארוחת הצהריים מתבשלת לה על הגריל, קרוב אליהם ולא בפינת החצר (כי יש מנדף) לשבת יחד על הבר שבמטבח, לשתות לצחוק וליהנות. זאת המטרה. פינוק אמיתי בחוויית אירוח משודרגת ומהנה.
סטודיו רם אינגבר


עידן ה- OUTDOOR בארץ נפתח רשמית. עד לפני מספר שנים ניתן היה לראות גם אצל בעלי הממון סט שולחן וכיסאות מפלסטיק, אולם בענף כה דינאמי ומתפתח שהשפיע כה רבות על תחום הריהוט לבית, החלו ההשפעות לחלחל גם לתחום הריהוט החיצוני בדמותם של פריטים יוקרתיים ויפים.

רם אינגבר, מעצב פנים, ומבעלי סטודיו 'רם אינגבר למטבחי – חוץ' המוביל את הטרנד אומר: "כל מטבח שונה ומותאם אישית. אנחנו לוקחים בחשבון את עיצוב הבית (כפרי או מודרני), צבעים וחומרים. יש חשיבות לשאלה - האם המטבח נמצא בחצר תחת קירוי או שהוא ממוקם תחת כיפת השמיים? כיוון שהחומרים שנשתמש בהם יהיו שונים. כמו כן מספר האנשים המשתמשים במטבח ביומיום, ומספר האנשים בעת אירוח נרחב יותר משמעותיים לצורך התכנון.

קרבת הבית לים, פונקציות שהלקוח היה רוצה במטבח כגון איזה סוג גריל, מקרר, מדיח כלים, מגירות וארונות אחסון, כירת צד, טאבון ועוד. כיוון שמטבח חיצוני מטרתו היא הנאה עם המשפחה והאורחים, רבים הלקוחות ש"מתפרעים" ורוצים את כל המוצרים האפשריים, תפקידנו הוא להביא למיקסום הפוטנציאל. המטבח צריך להיות יפה ונח מאוד למשתמש, מעבר לכך שהוא צריך להשתלב באדריכלות הבית והסביבה".
סטודיו רם אינגבר


הדס אינגבר, רעייתו ושותפה בעסק מוסיפה: "בארץ תופעת המטבחים החיצוניים עדיין בחיתוליה. המאיון העליון החל להיפתח לכך ובחודשים האחרונים יותר אנשים מאמצים את הרעיון. ישראלים אוהבים לארח ולהפעיל את הגריל. מזג האוויר הנוח בכל ימות השנה תורמים לחדירת התופעה.


מטבחים חיצוניים ניתן לראות בעיקר בארצות הברית ובאוסטרליה שכמו בישראל נהנות מימי שמש רבים. ההבדל הוא שבארצות הברית עיצוב המטבחים הוא שונה מאוד מהטעם הישראלי.

הוא "כבד" יותר ואינו בהכרח מתאים לעיצובים המודרניים בארץ. באוסטרליה לעומת זאת, ניתן לראות מספר חברות למטבחי חוץ הבונות מטבחים מודרניים בעיצובים המתאימים גם לטעם הישראלי. אנחנו מחפשים חומרים חדשים המתאימים לתנאי מזג האוויר השונים, ומבצעים התאמה לטכנולוגיות בנייה וחיפוי מתקדמות על מנת להתאים אותן למטבחים שלנו ולהביא ללקוחות שלנו רעיונות עיצוביים מקוריים וחדשניים".
סטודיו רם אינגבר


גרילים:

בעניין בחירת גריל מתאים למטבח חוץ, מסביר רם: "אנחנו מציעים ללקוחותינו שני סוגי גרילים: גרילים של חברות שונות המייבאות מחו"ל. זה תלוי במספר האנשים שמארחים בדרך כלל ובתקציב.

קיימים גרילים שאנו מתכננים ללקוח ובונים להם בארץ. יש לקוחות המבקשים גרילים שלא קיימים בשוק, ואנחנו פשוט מייצרים להם בהתאמה אישית. ניתן לשלב בגרילים : הפעלת גז ופחמים יחד או לחוד, גריל חשמלי, כירת צד, פלנצ'ה, רוטיסרי והגדלים יכולים לנוע בכל גודל ומידה שירצה הלקוח.

מחירי המטבחים נעים בין 60,000 שקל ל- 350,000 שקל.

לייעוץ והזמנות - סטודיו רם אינגבר: 09-9501991
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר