פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 רכבי פאר

 רכבי ספורט

 פורום רכבי יוקרה

 לוח רכב
רולס-רויס ב.מ.וו BMW
> ראשי > עולם הרכב > רכבי פאר > כתבה - טלטלה קלה
טלטלה קלה
פרארי ומזראטי
קרדן רכב מקבוצת אוויס שהחזיקה ב-50 אחוז ביבואנית פרארי ומזראטי מכרה את חלקה בתמורה ל-15 מיליון שקלים ■ הערכות: הרוכש הוא זוהר אלון, המחזיק במחצית מאוטו איטליה.
טלטלה קלה ביבואנית פרארי ומזראטי לישראל חברת 'אוטו-איטליה'.

קרדן רכב, מקבוצת 'אוויס' (השכרת רכב), מוכרת את חלקה ביבואנית פרארי ומזראטי בהיקף של 50 אחוזים בתמורה ל-15 מיליון שקלים. כך דיווחה החברה בסוף השבוע (ה') האחרון. הסיבות אינן ידועות, והרוכש נותר אנונימי.

בשנה שעברה רכשה 'קרדן רכב' את מחציתה של אוטו איטליה בסכום של 10 מיליון שקל והחלה להפעיל יחד עם יתר המחזיקים את ייבוא מכוניות פרארי ו-מזראטי לישראל בפעם הראשונה בתולדות המדינה. בין המכוניות שפרארי משווקת בישראל ניתן למצוא את ה-458 איטליה, FF כפולת ההנעה, קליפורניה, ובמזראטי את דגם הקווטרופורטה המפואר. מחירי המכוניות נעים בין מיליון לשני מיליון שקלים, ועד כה מסרה היבואנית כ-16 כלי-רכב לפי דו"ח איגוד היבואנים האחרון.

בסוף השבוע הגיעה החברה להסכמה עקרונית לפיה ימכר חלקה של החברה בכ-15 מיליון שקל. הסיבה לכך היא לחצים שעדיין מופעלים על יבואני הרכב על ידי משרד התחבורה הנחוש ליישם את מסקנות ועדת זליכה הקובעות בין היתר כי יאסר על יבואן רכב המחזיק מעל 8% מהשוק למכור יותר ממותג אחד.

על פי הערכות בענף הרכב, הרוכש הינו איש העסקים זוהר אלון, המחזיק במחצית מאוטו איטליה.

מנכ"ל אוויס ויו"ר אוטו-איטליה יואב הורביץ העריך שלא יחולו שינויים דרמטיים במותגים ושתי האיטלקיות תמשכנה להתחזק בישראל: "אוויס קיבלה הצעה ראויה לקניית חלקה בחברת "אוטו איטליה" והחליטה לקבל אותה. הצלחת פרארי ומזראטי חשובה לנו ואשמח לראות יותר ויותר מכוניות פרארי ומזראטי על כבישי ישראל".
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר