פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 רכבי פאר

 רכבי ספורט

 פורום רכבי יוקרה

 לוח רכב
רולס-רויס ב.מ.וו BMW
> ראשי > עולם הרכב > רכבי פאר > כתבה - מזראטי גיבלי הושקה בארץ
מזראטי גיבלי הושקה בארץ
מזראטי גיבלי
מזראטי השיקה בישראל מכונית "זולה": הגיבלי תשווק ב-590 אלף שקל ■ הדגם מיועד להתחרות במכוניות סאלון, דוגמת מרצדס E-קלאס וב.מ.וו סדרה 5, ולתרום לנפח המכירות של החברה האיטלקית.
אמש (ד') הודיעה אוטו-איטליה, יבואנית מזראטי בישראל, כי היא מתחילה לשווק את "מזראטי גיבלי"- ההספורטיבית-המשפחתית החדשה הקטנה והזולה יחסית בהיצע המותג האיטלקי. גיבלי מיועדת להתחרות במכוניות הסאלון, דוגמת ב.מ.וו סדרה 5, מרצדס E-Class, יגואר XF ואודי A6 ולתרום לנפח המכירות של מזראטי.

יואב הורוביץ - יו"ר אוטו איטליה ציין כי "הג'יבלי מסמנת את כניסת מזראטי לתחום רכבי המנהלים, בעזרת תג-מחיר אטרקטיבי של 590 אלף שקל". כל זאת להזכיר מספר שבועות בלבד לאחר שחברת קרדן, בעלת הזיכיון באוויס, חתמה על הסכם לרכישת 50% הנותרים של יבואנית המותג לישראל.

עיצובה של הגיבלי ממשיך בקו שהוצג עוד עם מזראטי גראן-טוריסמו ומציג דמיון לאחות הגדולה מבית המותג הקוואטרופורטה. הגיבלי שנחשפה תשווק בארץ עם מנוע V6 עם שני מגדשי טורבו, שמפיק 330 או 410 כ"ס, בהתאם לגרסה אליהם תשודך תיבת שמונה הילוכים אוטומטית - עם שליטה ידנית מלאה - המופעלת גם ממנופים מאחורי גלגל ההגה. המנוע החזק מהשניים ישווק כאן גם בגרסת הנעה כפולה.
מזראטי גיבלי


הגרסה הבסיסית מזנקת ל-100 קמ"ש בדרך למהירות מירבית של 250 קמ"ש. הגיבלי, היא מהגדולות בקבוצת הסאלון והיא נמתחת לאורך חמישה מטרים, ובסיס הגלגלים שלה הוא 299 ס"מ. רשימת האבזור של הדגם החדש כוללת אבזור נדיב כבר בגרסת הבסיס, גרסה שתכלול מושבים קדמיים בכיוונון חשמלי ומרופדי עור, התנעה ללא מפתח, חיישני חנייה קדמיים ואחוריים מערכת מולטימדיה מקורית, חיישני תאורה וגשם, ריפוד ודיפוני עור בתא הנוסעים, בקרת אקלים מפוצלת, בקרת שיוט, מפתח חכם, חישוקי 18 אינץ' ושבע כריות אוויר.

מחיר הדגם יתחיל ב-590 אלף שקל לגרסת הדיזל הבסיסית, ו-5000 שקלים יותר לגרסת הבנזין, ויגיע ל-749 שקל עם מנוע הבנזין החזק יותר, והנעה לכל הגלגלים.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר