פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 נדל"ן פרטי

 נדל"ן עסקי

 פורום נדל"ן

 פורום נדל"ן להשקעה

 לוח דירות
 לוח נדל"ן עסקי
רימקס יוקרה נדל"ן יוקרה Prestige - Real Estate
> ראשי > נדל"ן > נדל"ן עסקי > כתבה - גם לבירת הנגב מגיע מלון!
גם לבירת הנגב מגיע מלון!
צילום: יח"צ
הדמיית הפרויקט
חברת 'אושירה' תקים בהשקעה של 150 מיליון שקל בניין משרדים ומלון בן 100 חדרים בשדרות רגר במרכז העיר ■ התחלת הבנייה - אפריל 2014 ■ בניין המשרדים יוקם בשטח בנוי של כ-16 אלף מ"ר ויתנשא לגובה של 16 קומות ■ ב-6 הקומות העליונות של המבנה יופעל המלון.
בירת הנגב מתפתחת - חברת 'אושירה', הנמצאת בבעלותו של איש העסקים סמי קצב הודיעה אמש כי תקים מגדל משרדים חדש ומלון בוטיק בבאר שבע.

מדובר בבניין משרדים בשדרות רגר בעיר, בליבו של מרכז עסקים הראשי של העיר, בשטח בנוי של כ-16 אלף מ"ר שיתנשא לגובה של 16 קומות מעל 4.5 קומות של חניונים תת-קרקעיים שיכללו 350 מקומות חנייה. הבניין יהיה חלק ממתחם קריית הממשלה, קניון הנגב ומגדל בתי המשפט. על-פי התכנון, הבניין ייבנה בתקן ירוק (eco tower), על-פי תווי תקן בינלאומיים, כש ב-6 הקומות העליונות שלו יופעל מלון הבוטיק בן 100 חדרים.

עלות הפרוייקט נאמדת ב-150 מיליון שקל. תחילת ההקמה אפריל 2014. אדריכלית הפרויקט היא אורית גלעדי ממשרד OKA אדריכלים.

לפי החברה, ההחלטה לכלול במגדל מלון בוטיק התקבלה אחרי בדיקה שערכה עבורה חברה חיצונית שבחנה את הצורך במלון עסקים בבאר-שבע. בדיקה זאת, טוענת החברה העלתה כי אכן קיים צורך ממשי למלון עסקים בעיר. 'אושירה', מנהלת מגעים עם רשתות ניהול בתי-מלון מובילות בישראל המגלות עניין רב במיזם, על מנת שאחת מהן תקבל לידיה את ניהול המלון.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר