פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 נדל"ן פרטי

 נדל"ן עסקי

 פורום נדל"ן

 פורום נדל"ן להשקעה

 לוח דירות
 לוח נדל"ן עסקי
רימקס יוקרה נדל"ן יוקרה Prestige - Real Estate
> ראשי > נדל"ן > נדל"ן עסקי > כתבה - אפי פאלאס - הקניון הרומני
אפי פאלאס - הקניון הרומני החדש
אפי פאלאס. אפריקה ישראל
אפי אירופה מקבוצת אפריקה ישראל השיקה קניון בעיר פלוישט ברומניה.
אפי אירופה חברת הבת של אפריקה נכסים, מקבוצת אפריקה ישראל שבשליטת לב לבייב, השיקה ביום חמישי האחרון את קניון "אפי פאלאס", בעיר פלוישט שברומניה, המרוחקת 55 ק"מ מהבירה בוקרשט. בכך מצטרף הקניון החדש לקוטרוצ'ן הממוקם בבוקרשט, ונחשב לקניון הרומני המוביל ביותר. פלוישט, נחשבת לאחת מהערים המבוססות ביותר ברומניה ובה גם פועלת תעשיית הנפט והגז המרכזית של רומניה. בעיר מתגוררים כ- 260 אלף תושבי.

הקניון עצמו הוקם על קרקע שהייתה בבעלות החברה, בהשקעה של כ-70 מיליון יורו, מתוכם כ-30 מיליון יורו הם מימון בנקאי. הקניון משתרע על שטח שטח של כ- 48,000 מ"ר הכולל שטחי מסחר, בידור, 33 אלף מ"ר מתוכם מיועדים להשכרה. "אפי פאלאס", שאבן הפינה שלו הונהה ביוני אשתקד הוקם תוך 16 חודש, וכבר הושכר בתפוסה של כ-98%. ביום ההשקה הראשון פקדו את הקניון החדש כ-60 אלף מבקרים.

ההקמה של הקניון בפלוישט מהווה אבן דרך ביישום התוכנית האסטרטגית של החברה שעיקרה בשנים האחרונות הוא הגדלת הכנסותיה מנדל"ן מניב באמצעות פיתוח פרויקטים על קרקעות שבבעלותה אשר נרכשו בעבר מהון עצמי. בניית הקניון היא המשך להקמת בנייני המשרדים אותם החלה לבנות אפריקה ישראל ב-בבוקרשט ובפראג. "הקניון החדש מהווה תוספת בולטת לפורטפוליו של אפריקה ברומניה", מסר לבייב בטקס ההשקה. "פרויקט זה הוא ההוכחה ליכולותיה של אפריקה כחברה יזמית, להקים פרויקטים גדולים בישראל ובעולם, ומהווה המשך של תהליך הקמת פרויקטים על מאגר הקרקעות שברשותה. הקניון הוא מפגן עוצמה של החברה, ויתרום רבות לפיתוחה ולשגשוגה הכלכלי של העיר פלוישט".

הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר