פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 נדל"ן פרטי

 נדל"ן עסקי

 פורום נדל"ן

 פורום נדל"ן להשקעה

 לוח דירות
 לוח נדל"ן עסקי
רימקס יוקרה נדל"ן יוקרה Prestige - Real Estate
> ראשי > נדל"ן > נדל"ן עסקי > כתבה - רשת האיפור MAC פותחת
רשת האיפור MAC פותחת סניף בקניון איילון ברמת גן
מאק. קניון איילון
זהו הסניף ה-16 של המותג בארץ ■ המותג השקיע 1.6 מיליון שקל בהשקת הסניף החדש.
9 שנים לאחר שאסתי לאודר השיקה בארץ את חנות הקונספט הראשונה של MAC מותג האיפור המקצועי, משיק המותג הקנדי בהשקעה של 1.6 מיליון שקל את החנות ה-16 שלו, בקניון איילון, רמת- גן.

הסניף מתפרס על פני 76 מ"ר וממוקם במרכז הקניון וכמו בשאר סניפי הרשת הוא יאוכלס בצוות מכירה המורכב ממאפרים מקצועיים בלבד.

הפתיחה הרשמית של החנות התקיימה הבוקר (חמישי) עם למעלה מ-1,800 מוצרים ו-2 קולקציות איפור חדשות שהושקו במהדורה מוגבלת: VIVA-GLAM-The-Original בכיכובה של השחקנית, הדומגנית ומלכת הדראג שגילמה את נערת ויוה גלאם המקורית, בקמפיין הראשון של המותג בשנת 1994 הלוא היא רו פול ו-Divine-Night קולקציה מיוחדת לקריסמס.
קולקציית Divine-Night


"מאק שמה לה למטרה להרחיב את פריסתה בקניונים נוספים ברחבי הארץ, על מנת לאפשר ללקוחות חדשות וקיימות ליהנות מהמגוון והחידושים שיש לחברה. החנות בקניון איילון, פונה ללקוחות המתגוררות באזור ואל לקוחות אשר נוהגות לבקר בקניון כמקום בילוי ופנאי. מדובר בפלחי שוק משמעותיים ואסטרטגיים עבורנו. פתיחת החנויות בקניונים מאפשרת לנו להמשיך ולטפח קהלים אילו ואף להעמיק את הקשר עם לקוחות חדשות ולאפשר זמינות גבוהה יותר למוצרינו. מאז כניסת המותג לישראל, זכינו להצלחה. מדיניות החברה היא לפתוח חנויות עצמאיות במיקומים הטובים ביותר בקניונים ובמרכזי מסחר מובילים", מסר אלי גספאן מנכ"ל המותג.
רו פול. VIVA-GLAM


MAC חברת האיפור בעלת שיעור הצמיחה המהיר ביותר בעולם. החברה וסדה ב-1984 בטורנטו על ידי פרנק טוסקן, אמן איפור וצילום ופרנק דיאנג'לו, מעצב שיער, כדי לתמוך בצרכים המיוחדים של אמני איפור מקצועיים לתנאי התאורה והסטודיו התובעניים שבהם הם עובדים. בשנת 1998 נרכשה המותג ע"י תאגיד אסתי לאודר, ומאז הוא בבעלותו המלאה. מטה החברה נמצא בניו יורק וטורנטו והמותג פועל ב-90 מדינות וביותר מ-1500 חנויות ברחבי העולם.

* הכותבת היתה אורחת MAC באירוע השקת הסניף החדש.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר