פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 אופנת נשים

 קוסמטיקה

 נשות עסקים

 פורום עולם האשה

 לוח מוצרים
פראדה Prada ג'ימי צ'ו jimmy-choo גוצ'י Gucci שעוני אומגה omega watches OPI ישראל מדבקות לשפתיים violentlips בולגרי Bvlgari‏
> ראשי > עולם האשה > כתבה - תכשיטים להמונים: תערוכת
תכשיטים להמונים: תערוכת JOVELLA 2014
מאת: דידי בר
עיצוב: רוני טוחנר
דוכנים סדורים המנסים להתחרות על תשומת הלב של המבקר יכולים להיות מטרד, אבל בשילוב נכון של מזגן, עניין והמון המון תכשיטים, זה יכול להיות בהחלט סידור לא רע בכלל לבילוי יום קיץ ■ בתחילת יולי תפתח בפעם ה-11 JOVELLA – תערוכת התכשיטים הגדולה בישראל.
התערוכות המקצועיות שמתקיימות כמעט בכל תחום יכולות להיות בילוי לא רע בכלל בחודשי הקיץ. המיקום במרכז הירידים, ליד פארק הירקון, יכול להפוך ליום כיף במזגן, עם השלמה של פיקניק על הדשא. זה במקרה ששטיפת עיניים מאסיבית היא העניין שלכם, כי מה שמאפיין בעיקר את האירועים האלה הוא העומס הנוצר כשכל דוכן מנסה בכל כוחו ויכולותיו הטכניות, למשוך את תשומת הלב.

ובכל זאת, מי שמתעניין בתחום מסויים ואולי גם מתפרנס ממנו, עשוי בהחלט להפיק מתערוכה כזאת הרבה מאד. בתחילת יולי תיפתח במרכז הירידים תערוכת התכשיטים הגדולה שמפיקה קבוצת שטיר מדי שנה, ושמה JOVELLA 2014.
עיצוב: איריס עיצובים


קהל היעד הוא כאמור מעצבים, סוחרים, בעלי חנויות ויצרנים (כ-ו-12,000 קניינים מהארץ ומחו"ל לערך) אבל גם הקהל הרחב מוזמן לראות את פירותיהם של 100 מציגים, חלקם עושים זאת בפעם הראשונה וחלקם כבר ותיקים בעסק.


השנה בתערוכה הקונספט המרכזי: תכשיטים פוגשים את העתיד לחוויה מרתקת: תכשיטים במדפסות תלת מימד, תכשיטים אקולוגיים, עיצוב תכשיטים מזכוכית, ועוד.

אחת המציגות השנה היא איריס בראונשטיין שמש, בעלת המותג 'איריס עיצובים' שתכשיטיה בעבודת יד נמכרים בכל העולם ומופיעים בהפקות של מגזינים נחשבים. האבזמים, הצמידים והשרשראות שלה עשויים פרספקס בשילוב הדפסות ואלמנטים תלת מימדיים, שיבוץ אבנים צ'כיות וגימור של אמייל. מציגות נוספות הן רוני טוחנר המעצבת תכשיטי יוקרה מהלופט המרהיב שלה בקריית המלאכה שבדרום תל אביב ו-סיגל בר ציון היוצרת כבר למעלה מעשור ציורים, פסלים, קרמיקה, תכשיטים ואביזרי אופנה.

ג'ובלה, מרכז הירידים והקונגרסים, גני התערוכה בתל אביב. קהל מקצועי - 1/7 יום ג', 21:00-10:00, לקהל הרחב: 2/7 יום ד' 20:00-16:00. עלות כניסה: 50 שקלים.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר