פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 עיצוב הבית

 עיצוב הגן

 פורום לבית ולגינה

 לוח מוצרים
פורשה בולטהאופ bulthaup
> ראשי > לבית ולגן > כתבה - רגע לפני שיפוץ: "בבית
רגע לפני שיפוץ: "בבית עם שירלי דן"
בבית עם שירלי דן
עומדים לפני בניית בית חדש? מתכננים לשדרג את הבית הקיים? לא יודעים איך להתמודד עם כל מה שעומד להגיע בדרך? ספר חדש מבית היוצר של אורלי רובינזון מבקש לעשות לכם קצת סדר בבלאגן.
כבר מילדות התחביב שלה היה לשחק עם הרהיטים בחדר ולעצב אותם בכל פעם מחדש. מאז ועד היום האדריכלית שירלי דן שדרגה את מגרש המשחקים שלה והיא מתכננת בסגנון אקלקטי וילות ובתי יוקרה למשפחות תוך שהיא שומרת על צביון חם וביתי.

דן מעידה על עצמה שהיא "מעצבת רגשית", הפועלת בכמה סגנונות. לדבריה היא צריכה להתחבר אל הבית אותו היא מתבקשת לתכנן. בנוסף לוילות היוקרה אותן היא גם ממתגת רשתות (אופנה), אולמות תצוגה, מכוני ספא, בהיבטי העיצוב כמובן.
בבית עם שירלי דן

לדן, הנדסאית ואדריכלית בהכשרתה משרד לאדריכלות ועיצוב פנים המתמחה כאמור בתחום וילות היוקרה. דן נשואה לגבי אשר עובד עימה כמנהל פרויקטים ולהם ארבעה ילדים.

בימים אלו יצא לאור הספר "בבית עם שירלי דן", המהווה אבן יסוד לפני כל התחלה של שיפוץ או בנייה של בית. את הספר ערכה אורלי רובינזון, בעלת אתר העיצוב הישראלי העוסק בין היתר בהוצאה לאור של ספרי עיצוב ואדריכלות. רובינזון, ליוותה במשך תקופה את עבודתה של דן ובחרה בסוף התהליך להציג לקוראיה עשרה פרויקטים על רקע טקסט שכולו עוסק בשאלות אשר צריכים לשאול הבונים והמשפצים.
בבית עם שירלי דן

כל מי שאי פעם שיפץ את ביתו יודע כמה הברכיים רועדות רגע לפני שהקבלן מגיע ולפני כל החלטה חשובה. בין אם אתם משפצים את הבית ב"עונת שיפוצים" כלשהי, כמו פסח או הקיץ, ובין אם יוצאים חלוצים ככה סתם באמצע השנה – יש סודות שרק בעלי ניסיון יודעים ויכולים להציל אתכם מנפילות משמעותיות, ובהיבט זה הספר הזה הוא בבחינת מתנה לכל השוקל לשפץ/לבנות את ביתו.

בסופו של דבר, אפילו אם מדובר רק בשיפוץ קטן – אפשר יהיה להתחיל את עונת השיפוצים ברגל ימין, אם רק תפעלו לפי כללי יסוד שיעזרו לכם להתמודד עם תהליך השיפוץ בכבוד, במינימום בעיות, ועם פתרונות חסכוניים שלא ירוקנו לכם את הכיס.
בבית עם שירלי דן


בספר כאמור מרוכזות כל הנקודות החשובות שכדאי וראוי להביא בחשבון, לקראת תכנון ובנייה של בית ובמהלכם, אלה כאמור מבוססים רקע ניסיונה הרב של דן ותפיסת עולמה בכל הנוגע לתכנון ועיצוב בתים למגורי משפחות.

מחיר: 129 שקל, ברשת חנויות סטימצקי, ברחבי הארץ.


הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר