פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 עיצוב הבית

 עיצוב הגן

 פורום לבית ולגינה

 לוח מוצרים
בולטהאופ bulthaup פיטרו הכט pitarohecht
> ראשי > לבית ולגן > עיצוב הבית > כתבה - פיפ על המפה: הצעה לשולחן
פיפ על המפה: הצעה לשולחן חג צבעוני
פיפ סטודיו
שולחן חג יפה ומעוצב לא חייב להיות הומוגני, קלאסי וסולידי בגווניו ■ הסוד לשולחן יפה ומהודר טמון ביצירתיות ובתעוזה ■ אז אם סרוויס הפורלצן האלגנטי שקיבלתם בירושה מהסבתא והמפה העשויה מסאטן בוהק עם העיטורים והרקמה בחוטי זהב הם קצת פחות הסגנון שלכם, הצעת ההגשה לשולחן החג של המותג ההולנדי המוערך פיפ סטודיו - היא בדיוק בשבילכם.
שולחן חג יפה ומעוצב לא חייב להיות הומוגני, קלאסי וסולידי בגווניו. הסוד לשולחן יפה ומהודר טמון ביצירתיות ובתעוזה. אז אם סרוויס הפורלצן האלגנטי שקיבלתם בירושה מהסבתא והמפה העשויה מסאטן בוהק עם העיטורים והרקמה בחוטי זהב הם קצת פחות הסגנון שלכם, הצעת ההגשה לשלוחן החג של המותג ההולנדי המוערך פיפ סטודיו - היא בדיוק בשבילכם.
פיפ סטודיו

כמדי חג מציע המותג האהוב שולחן חג צבעוני ואקלקטי, בו כל כלי האוכל וההגשה בשולחן מוצעים מאחת הסדרות הקיימות. השנה נבחרה סדרת הפרימיום "רויאל פיפ". הכלים בסדרה זאת עשויים מפורצלן מאוייר במוטיבים צבעוניים במיוחד ואלה שולבו לצד חומרים פשוטים וזמינים יותר שנועדו לטלטל את הרשמיות המקובלת בעיצוב שולחן החג, בבחינת שולחן חג לא מעונב.כמתבקש מהמותג הססגוני, כלי האוכל הצבעוניים שמשלבים גוונים עזים, של אדום ותכלת עם נגיעות של צהוב, לצד אחרים בגוונים רגועים של ורוד וירוק עם עיטורי פרחים וציפורים הם מרכז השולחן כשהסגנון המובהק מבקש להעניק מראה יוקרתי עם טאץ' חצוף.
פיפ סטודיו

הקונספט על פיו שולחן החג חושף כמעט תמיד את אורחיו להפתעה הוא שם המשחק גם בשולחן של פיפ. הצבעוניות התוססת, חוסר האחידות של כלי ההגשה והאוכל לצד העובדה כי כלי הפורצלן של המותג "בורחים" מהמראה המקובע והמקובל יוצרים מראה מפתיע במיוחד – מראה שיהיה קשה בהחלט להתעלם ממנו.
פיפ סטודיו

יצויין כי גם לקווי המתאר של הכלים אשר אינם קונבנציונאלים ישנה השפעה רבה על הלוק הכללי המפתיע. כמו בכל שולחן חג, גם פיפ מציעה מגוון קערות, צלחות המהוות סט (מרקיה, ראשונה, עיקרית וקינוח), כלי הגשה תואמים, קנקנים וכדומה. להשלמת הקונספט בחרה פיפ להציב מול צלחות ההגשה מעמדי תפריט קטנים מתוצרתה בהם כמתבקש היא שילבה ברכת איחולים לשנה שבפתח...

מחירים: סט 6 צלחות – החל מ-443 שקל (תלוי בגודל), צלוחיות וקעריות הגשה (מרכז שולחן) החל מ-375 שקל, מרקיות (6) החל מ-443 שקל, סט (6) כוסות שתיה חמה + תחתיות 303 שקל, ב"אין אנד אאוט" – רמת השרון, "ג'וי הום" – הרצליה פיתוח ובחנויות לכלי הבית ברחבי הארץ. לבירור חנות קרובה 08-9255501.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר