פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 נדל"ן

 עולם הרכב

 עולם הגבר

 עולם האשה

 חוג הסילון

 החיים הטובים

 לבית ולגן

 לוחות ראשי
 לוח נדל"ן
 לוח רכב
 לוח מוצרים
> ראשי > כתבה - ארבעה ספרים מומלצים שיעזרו
ארבעה ספרים מומלצים שיעזרו לעבור את הסופ"ש בכיף
מאת: יעל חן
כתר ספרים
לכבוד סופהשבוע כתבתנו יעל חן ממליצה על ספרים למי שנוסעים לנפוש ולמי שנשארים במיטה.
חלומה האחרון של קלאופטרה / כריסטיאן ז'אק

לעולם לא ימאס עלינו לקרוא על הרומן בין קלאופטרה ויוליוס קיסר, אחד מסיפורי האהבה והמלחמה הידועים והמסעירים ביותר בהיסטוריה. זהו סיפורה של מלכת מצרים הצעירה שהצליחה לגבור על יריביה ולהפיל ברשתה את המצביאים הגדולים ביותר, המתאהבת עד כלות במצביא הרומי הגדול, יוליוס קיסר.

הכי כדאי: לפני דייט
כתר ספרים. 69 ₪, 329 עמוד.

כנרת זמורה

ברק – מלחמות חיי / אילן כפיר ודני דור

מאז שיצא הספר לאור, אין כמעט יום שלא "מטפלים" בו בכל אמצעי התקשורת בארץ ובעולם. הספר "מלחמות חיי" מביא את סיפור חייו של אהוד ברק, האיש שהשפיע על ההוויה ועל החיים במדינה ובמזרח התיכון במשך יותר משנות דור עד לירידתו מהבמה. ברק הוא בהחלט דמות מעוררת מחלוקת, וזו כבר סיבה טובה לקרוא את הספר ולהתרשם מסיפור חיים לצד חשיפת כמה פרשות שמשכו את תשומת הלב בישראל ובעולם כולו בעשורים האחרונים.

הכי כדאי: לפני מהדורת מבט
כנרת זמורה. 74 ₪, 400 עמוד.

עם עובד

טובת הילד / איאן מקיואן

פיונה מיי היא שופטת בבית המשפט העליון העוסקת בדיני משפחה ולעיתים אף בדיני נפשות. ברגע של משבר בחייה הפרטיים היא נקראת לדון בדחיפות במקרה של נער שמצוות דתו אוסרות עליו לקבל עירוי דם שיציל את חייו. הדרמה הביתית והדרמה המשפטית משתלבות בדרכים מתעתעות ויוצרות סיפור סוחף שבצידו שאלות עקרוניות. באיזו מידה צריך בית המשפט החילוני להתערב בשאלות של דת ומצפון? מהי טובת הילד, והאם יש יותר מדרך אחת לפתרון?

הכי כדאי: לשעה של מחשבה
עם עובד. 64 ₪, 195 עמוד.

מאגנס

"אידאולוגיה ונוף סמלי - קבורתם בשנית של אנשי שם באדמת ארץ ישראל 1967-1904" / דורון בר

זהו ספר לאוהבי היסטוריה ישראלית ויהודית, העונה על שאלה שאולי מטרידה כמה מאיתנו - מדוע נטמן בנימין זאב הרצל בפסגת הר שומם במערב ירושלים ומדוע נותר מקום קברו שנים רבות ללא מצבה? מה הסיבה לכך שיהודה ליב פינסקר נקבר במערת קבורה קדומה מימי הבית השני? כיצד עוצבה רמת הנדיב כאחוזת קבר לבנימין אדמונד רוטשילד? מדוע נקבר אוטו ורבורג בדגניה? הספר מסביר מדוע עשרות אנשים שמתו בניכר לפני ואחרי הקמת מדינת ישראל, הרחק מן הבית הלאומי שלהקמתו פעלו ואליו ערגו, נקברו בחו"ל ובמעשה של תיקון הועברו ארונותיהם לקבורה בשנית באדמה הציונית המקודשת. מספרם הרב מעיד על חשיבותה ומשמעותה של התופעה בתהליך התגבשות הנוף הסמלי של ישראל.

הכי כדאי: לפני הביקור בבית הקברות טרומפלדור
מאגנס. 96 ₪, 264 עמוד.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר