פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 בריאות

 גורמה

 אלטרנטיבי

 נופש ותיירות

 ילדים

 תרבות

 לוח מוצרים
> ראשי > החיים הטובים > תרבות > כתבה - אנשי המחר
אנשי המחר
אנשי המחר
העולם משתנה, הטכנולוגיה מתקדמת, המדע פורץ עוד ועוד גבולות, אבל מה שמעניין יותר, זה איך שאנחנו משתנים! בספרה "אנשי המחר", מתארת מיטל קארה פוליאק, בצורה חיה, פשוטה ובהירה את החיים העתידיים של כולנו, ובפעם הראשונה מהזווית האישית ■ לא מדובר בעוד סקירה טכנולוגית, מדינית או כלכלית - אלא על החיים הפרטיים של כולנו.
יעל ויאיר, זוג מן הישוב עברו מזוגיות מונוגמית לזוגיות פתוחה, שלי ואודי, הורים לילדים, הולכים למסיבת סווינגרס (חילופי זוגות). "העולם משתנה, הטכנולוגיה מתקדמת, המוסדות החברתיים, אלו שלמדנו לקבל כ"אמת" מוגמרת, משתנים וכך הזוגיות ומבנה המשפחה", אומרת מיטל קארה-פוליאק בספר הביכורים שלה "אנשי המחר", המהווה כמעין סקירה חשובה על השינויים שחלו בעשורים האחרונים בארץ. שינויים שהתחוללו בשל המצאת האינטרנט, שינויים בקריירה ובערכים, שינוים כתוצאה מתהליכי חילון, ובשל פירוק התא המשפחתי והזוגיות המסורתית כפי שהכרנו אותה עד כה.

קארה־פוליאק, בעלת חברה לייעוץ ארגוני והשמה, העוסקת גם בעתידנות חברתית, מבקשת בספרה לחזות את הטלטלות שתעבור החברה שלנו בשנים הבאות. בכתיבה קולחת ובגובה העיניים, היא מצביעה כיצד העולם שהכרנו עבר ועובר שינויים מהפכניים וכל זאת היא עושה דרך מונולוגים ומחקרים אקדמאים.

הספר מעניין ומשכיל ממספר בחינות: האחת משום שהוא משיים תופעות שקיימות סביבנו בשנים האחרונים כמו השפעת האינטרנט על התקשורת שלנו, על יותר ויותר זוגות שמנסים צורות אחרות של מערכת היחסים, על "אבות חדשים", המודעים יותר לרגשותיהם, אבות פעילים, הנוטלים חלק פעיל במשק הבית המשותף ושנית משום שהוא מקיף נושאים רבים כמו ערכים, קהילה, משפחה, זוגיות, קריירה, ארגונים וכדומה.

הספר כפי שציינתי קל לקריאה ובמובנים רבים הוא מעין תמצות של הרצאות לקהל הרב שמן הסתם קארה-פוליאק מרבה לעשות במסגרות שונות, הוא מלווה במחקרים עדכניים ובדוגמאות חיות של נשים וגברים שמתמודדים עם מציאות שונה מזו שהיו מורגלים אליה. קשה לקבוע במה מחדשת הסופרת, אולי היא יותר מצביעה על תופעות ומיישמת אותן וככזה הספר מתאים במיוחד למי שמתעניין בחיים עתידניים, בסוציולוגיה ארגונית ובכלל במה שנעשה סביבו בעולם.

237 עמודים
כריכה רכה

מחיר: 73 שקל, באתר מנדלה מוכר ספרים.

הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר