פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 עיצוב הבית

 עיצוב הגן

 פורום לבית ולגינה

 לוח מוצרים
פורשה בולטהאופ bulthaup פיטרו הכט pitarohecht
> ראשי > לבית ולגן > כתבה - לגעת בצבע: BG BOND מקבוצת
לגעת בצבע: BG BOND מקבוצת אשטרום משיקה עונה עם מניפת צבעים מרהיבה
מניפת הצבעים - בי. ג'י בונד
2 שנות מחקר ועבודה מתישה של BG BOND הסתיימו בפיתוח 'מניפת הצבע' - מאגר הצבעים המשוכלל והחדשני פרי עטה ■ נפגשנו לראיון עם שרון לבנטר - מנכ"ל החברה.
חברת בי. ג'י בונד, מקבוצת אשטרום, המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק פתרונות הדבקה, חיפוי, איטום ובידוד, חומרי שיקום לבטונים, ציפויים אפוקסיים, צבעים וציפויים דקורטיביים חגגה השקה דרמטית במיוחד לעונת הצבע 2016: לאחר 2 שנות פיתוח שכללו ביצוע מאות ראיונות עם לקוחות שונים - כדי לרדת לסוף דעתו של הצרכן הישראלי ולהבין את צרכיו וכן ניסיון ומבחני בדיקה השלימה החברה את הפקת 'מניפת הצבעים', שיטה חדשה להצגת כל הצבעים האפשריים – 556 במספר - כשהם מחולקים ל-8 קטגוריות שונות.

לבנים, אדומים, כתומים, צהובים, ירוקים, כחולים, סגולים ונייטרליים – אלו הן משפחות הצבע החדשות מבית בי. ג'י בונד. כל משפחת צבע מורכבת מ-70 וריאציות שונות, כהות ובהירות, מורכבות או פשוטות, חלקות או מחוספסות, עמוקות או נקיות. כל צבע אפשרי, כל גוון קיים – לא נשכח.

בשונה מהמניפות הקיימות היום בשוק ומציעות מגוון צבעים רחב יותר (פי 3 לערך) במניפת הצבעים של בי. ג'י בונד ניתן למצוא מבחר מצומצם יותר אך מדויק שנבחר בהתאמה לטרנדים המובילים בארץ ובעולם כפי שנבחנו על ידי צוות הפיתוח של החברה. בבי. ג'י בונד מאמינים שמגוון גדול יותר יוצר אצל הצרכן בלבול וקושי בבחירת הצבע הרצוי ולכן בחרו ללכת על כמות מדודה וספציפית יותר. אגב, אנקדוטה – המניפה מכילה כאמור כ-556 גוונים = "אשטרום" בגימטריה.
שרון לבנטר. בי. ג'י בונד

לרגל ההשקה נפגשו לראיון עם שרון לבנטר, מנכ"ל החברה.

מה תוכל לספר על המותג BG-PAINT מקבוצת אשטרום? "בי. ג'י בונד הוא מותג הצבע של קבוצת אשטרום ואחרי שנים של התמחות בפיתוח, ייצור ושיווק פתרונות הדבקה, חיפוי, איטום, ציפוי וכו' הוחלט להיכנס גם לעולם הצבע והושק המותג. מטרתנו היא לפנות גם לצרכן הפרטי ושמותג הצבעבי. ג'י בונד יהיה בכל בית בישראל".


מהו החידוש של BG-PAINT בעולם הצבע? "החדשנות באה לידי ביטוי בשני מישורים עיקריים. המישור הראשון הוא טיב החומר – בי. ג'י בונד מתמחה בפולימרים (דבקים) ולכן הצבעים שלנו עמידים יותר על הקירות והצבע אינו מתקלף. כמובן שהצבעים רחיצים ובעלי עמידות ארוכת טווח. בנוסף לכך, חרטנו על דגלנו לשמור על איכות הסביבה ולכן הצבעים הם על בסיס מים ואפילו האריזה (פח הצבע עצמו) ניתנת למחזור. המישור השני הוא המבחר המדויק. בי. ג'י בונד השיקה לאחרונה את מניפת הצבעים שלה המכילה 556 גוונים ומאפשרת לצרכן לבחור את הצבע בקלות. המניפה בנויה כך שצד אחד שלה הוא צבעים כרומים והצד השני הוא צבעים חיים, מה שמאפשר לצרכן לבחור את סוג הצבע ולאחריו את גוון הצבע בקלות. בי. ג'י בונד הוקמה בהתאם לטעמו של הצרכן הישראלי, לא מדובר בצבעים או מניפות מיובאים מחו"ל, אלא בפיתוח מקומי המותאם לקהל בישראל".
מניפת הצבעים בי. ג'י בונד

מדוע קבוצת "אשטרום" בחרה להיכנס לשוק הצבע? "בי. ג'י בונד נחשבת לחברה מובילה בתחומה והגיע הזמן שגם הצרכן הפרטי שמגיע לחנות כדי לקנות צבע לביתו, יכיר אותנו. אנחנו מאמינים באיכות המוצרים שלנו ואין לנו ספק שזה רווח של כולם".

מניפת הצבעים שהשקתם צומצמה לשליש מהמקובל בשוק – מדוע? "מבחר יתר על המידה מבלבל את הצרכן ולא מסייע לו לבחור את הצבע המתאים ביותר, אלא ההפך. המניפה שלנו מכילה 60 גוונים מכל צבע ולכן עדיין מדובר במבחר עצום. הגוונים במניפה נבחרו בקפידה בהתאם לטעמו של הצרכן הישראלי. כמו כן, שטח הצבע במניפה גדול יותר ולכן מדמה בצורה הטובה ביותר כיצד יראה הצבע על הקיר. חוץ מזה שאת יודעת איך אומרים... less-is-more".

מניפת הצבעים - בי. ג'י בונד


מהי התוכניות שלכם להמשך? "אנו מתכננים להמשיך להתפתח ולשווק את המוצרים שלנו בכל רחבי הארץ ולהגיע לכל בית בישראל. בי. ג'י בונד מביאה בשורה לעולם הצבע בישראל ואנו שמחים להיות חלק מהמהפכה הזאת".* את צבעי המותג ניתן לרכוש בחנויות למוצרי בית, בנייה, בסניפי רשת עשה זאת בעצמך ו-DIY ברחבי הארץ.


הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר