פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 בריאות

 גורמה

 אלטרנטיבי

 נופש ותיירות

 ילדים

 תרבות

 לוח מוצרים
> ראשי > החיים הטובים > תרבות > כתבה - ארבעה ספרים מומלצים שיעזרו
ארבעה ספרים מומלצים שיעזרו לעבור את הסופ"ש בכיף
מאת: יעל חן
הוצאה עצמית
לכבוד סופהשבוע כתבתנו יעל חן ממליצה על ספרים למי שנוסעים לנפוש ולמי שנשארים במיטה.
החלומות שהורגים אותנו / דוידי רוזנפלד

הספר מתאר את עלילותיו של ארז בראון, חוקר פרטי שמחפש אחרי רננה ניסנוף, אישה צעירה ועשירה, שלבעלה אין מושג למה היא נעלמה. הוא נודד בין הקומה האחרונה של מגדלי עזריאלי לחווה אורגנית של חסידי ברסלב בשטחים, בין כפר לא מוכר ליד לוד לכלא באר שבע. ארז מחפש את הנעדרים שלו, מנסה לתקן את היחסים עם אשתו, מטפל באמו המזדקנת, שהולכת ומאבדת את זיכרונה, ובדרך משתדל להציל את חשבון הבנק שלו, שזקוק להחייאה דחופה.

הכי כדאי: למי שתר אחר מותחן רב תפניות, עם עלילה בלשית ותעלומה שרב בה הלא צפוי על הצפוי.
הוצאה עצמית. 79 ₪, 273 עמוד.
הוצאת כתר

ימינו הספורים האינסופיים / קלייר פולר

1976. פגי בת השמונה מעבירה את חופשת הקיץ בנעימים עם אמה הפסנתרנית ואביה חובב ההישרדות, שמאמן את בתו בתפיסת מחסה במקלט אטומי ואוגר מצרכים ליום של הפצצה. יום אחד, נחוש בדעתו שהסוף קרוב, הוא לוקח את פגי מלונדון לבקתה מבודדת ביער, שם הוא מספר לה ששאר העולם נכחד. חייה מתמקדים עכשיו ביער, בנהר ובבקתה הזעירה, בלכידה וליקוט של מזון בקיץ ומאבק בקור בחורף. אחרי תשע שנים נודע לה שהעולם עדיין חי ובועט.

הכי כדאי: למי שמחפש אחר ספר ראשון של סופרת בריטית מוכשרת שזכה בפרס "דזמונד אליוט" המוענק לספרי ביכורים.
כתר. 68 ₪, 262 עמוד.
הוצאת אופיר ביכורים

לעמית בורח סוד / ענת אלישיב

הספר מתאר את סיפורו של עמית, בן השבע, תלמיד בכתה א' שיש לו סוד, אותו הוא לא מגלה כי הוא מתבייש מאד. זה קורה לו בלילה מבלי שירצה, הוא רק נרדם והפיפי יוצא. עמית בטוח שהוא הילד היחיד בלי שליטה שבגיל שבע עוד עושה פיפי במיטה. עמית חושש מאוד להשתתף במסיבת פורים כיתתית אליה הוא מוזמן, אשר כוללת שינה משותפת עם חבריו. אך להפתעתו הוא מגלה דבר מעניין במיוחד...ילדים רבים חווים סוד כמו שלו - שאפילו לליאור "מלך הכיתה" בורח פיפי".

הכי כדאי: לכל הקטנטנים שמסתירים גם הם את הסוד...
אופיר ביכורים. 45 ₪.
הוצאת כנרת זמורה

הדיאלקטיקה של האהבה / אושרת קוטלר

במשך קרוב לשנתיים ראיינה אושרת קוטלר זוגות, יחידים ואנשי מקצוע בניסיון לענות על שאלה המעסיקה אותה כל חייה - איך שומרים על הזוגיות וגם על האהבה, ההתרגשות והתשוקה? איך מממשיכים לחיות מתוך תשוקה - לא רק למין אלא גם לחיים עצמם - בתוך המסגרת הזוגית. אושרת ראיינה גברים ונשים, כולם אנשים חיים וקיימים שהיו אמיצים דיים לחשוף בפניה את צפונות לבם. רובם לא הצליחו לשמור על הנישואים ועל האהבה. מיעוטם ניצח את הסטטיסטיקה. באמצעותם ובאמצעות שיחות עם פסיכולוגית אבולוציונית, פילוסוף ופסיכואנליטיקאי, היא מנסה לנסח את הסינתזה שמחברת בין מה שעל פניו נראה בלתי ניתן לגישור – אהבה רומנטית ונישואים.

הכי כדאי: לאלה המבקשים להתעמק בספר עיון אינטר־דיסציפלינרי, שנושק בשלושה תחומי ידע: פסיכולוגיה, עיתונות דוקומנטרית כתובה ופילוסופיה.
כנרת,זמורה! . 69 ₪, 189 עמוד.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר