פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 נדל"ן פרטי

 נדל"ן עסקי

 פורום נדל"ן

 פורום נדל"ן להשקעה

 לוח דירות
 לוח נדל"ן עסקי
רוז תוכנה רימקס יוקרה נדל"ן יוקרה Prestige - Real Estate אופרה על הים
> ראשי > נדל"ן > כתבה - העסק נראה טוב: חנות קונספט
העסק נראה טוב: חנות קונספט ראשונה של מותג הקוסמטיקה קליניק נפתחה בקניון הזהב בראשון לציון
מאת: דנה קאהן
קליניק. יח"צ
החנות החדשה תאפשר ללקוחות לקבל ייעוץ, טיפול ואיפור באופן אישי ואף תסייע להן לבחון מקרוב את מוצרי המותג ■ כתבתנו דנה קאהן ביקרה בה ושבה לדווח.
חנות הקונספט החדשה, הממוקמת בקניון הזהב בראשון לציון, ומשתרעת על כ-70 מ"ר, תאפשר ללקוחות clinique לבחון את מוצרי המותג טרם רכישתם.

החנות אשר הושקעו בהשקתה כ-2 מיליון שקלים פועלת על פי הקונספט החדש של קליניק "Service-as-You-Like-it", במסגרתו נהנות הלקוחות מקבלת ייעוץ, טיפול יופי ואיפור אישי שמותאם להן.

"החנות של קליניק היא צעד נוסף בהתפתחות המותג", מסר אורן רווח, מנכ"ל קבוצת אסתי לאודר. "מדובר בחנות קונספט הבאה לחזק את המודעות למותג וליצור חוויה משלימה לחויות הקנייה אותה מכירה לקוחת קליניק מרשתות הפארם. כמו בחנויות הקונספט בעולם, תעניק החנות שירותים וטיפולים מיוחדים, מתוך מטרה לחזק את המותג ולבנות לו קהל לקוחות נאמן גם בחנות וגם ברשתות הפארם".
קליניק. יח"צ


קבוצת אסתי לאודר היתה הראשונה שהפכה מיבואנית בלבד ליבואנית שגם מפעילה חנויות. היום היא מפעילה כ-17 חנויות של מותג האיפור הבינלאומי מאק ו-5 חנויות איפור של המותג בובי בראון. עתה כאמור תצטרף החנות הראשונה של קליניק לארסנל.


יועצות הטיפוח של קליניק הוכשרו כדי לייעץ ללקוחות על סוגי האיפור וטיפוח העור המותאמים כל אחת מהן, החל מפירוט של שגרות טיפוח יומיות וכלה בטיפים לאיפור, במפגש של אחת-על-אחת. בחנות הכשירו אזור מיוחד להתייעצות דיסקרטיות וכן חדר טיפולים שבו יוכלו הלקוחות לקבל 6 סוגים של טיפולי פנים שאורכם 5-20 דקות.

מהקבוצה נמסר כי השקת החנות היא בבחינת סנונית ראשונה המהווה יריית פתיחה עבור קליניק. עם זאת בשלב זה עדיין מוקדם לדעת היכן (אם בכלל) תושק החנות הבאה של קליניק.

* הכותבת הייתה אורחת קליניק
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר