פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 בריאות

 גורמה

 אלטרנטיבי

 נופש ותיירות

 ילדים

 תרבות

 לוח מוצרים
> ראשי > החיים הטובים > תרבות > כתבה - ארבעה ספרים מומלצים שיעזרו
ארבעה ספרים מומלצים שיעזרו לעבור את הסופ"ש בכיף
מאת: יעל חן
הוצאת תבונה
לכבוד סופהשבוע כתבתנו יעל חן ממליצה על ספרים למי שנוסעים לנפוש ולמי שנשארים במיטה.
טייקון / מיקי וייס

הספר מכניס את קוראיו לעולם הביון הישראלי וחושף באמצעות תיאורי דמויות אמינים ופיתולי עלילה מפתיעים, את התפתחותו של 'מבצע נפוליאון' שנרקם במחשכים. העלילה מספרת על ראש ממשלת ישראל שמנחה את ראשי המוסד לבצע חדירה נועזת אל מחשבי סניף בנק בווינה. בכך הוא מקווה לחשוף את זהותם של משתפי פעולה עם הטרור העולמי. הוא משתף במשימה טייקון ישראלי ידוע, שעשוי לספק כיסוי מושלם למבצע. אלא שלטייקון תכנית משלו, וכך גם לאחרים המעורבים במזימה.

הכי כדאי: למי שסבור שכל הדברים שכותבים עליהם בעיתונים הם רק קצה הקרחון, והמון אירועים רוחשים מתחת לפני השטח ואנחנו אפילו לא מודעים אליהם.
תבונה. 216 עמוד, 69 ₪.

עם עובד/ספריה לעם

שירה גאולה / נועה ירון - דיין

זהו ספרה השני של נועה ירון דיין , אחרי "מקימי" שהיה לרב מכר ואף זכה להפוך לסדרת טלוויזיה מצליחה בכיכובה של יעל פוליאקוב. הפעם מספרת ירון-דיין על חוזרת בשאלה, שירה גאולה, יתומה מאב, ובת לאימא בעלת תשובה שנישאה בשנית, הפעם לגבר חרדי. היא נזרקת מתוך חייה המתפוררים ומגיעה לרחוב. שם היא צוללת אל מעמקי העיר שמתחת לעיר, וזו מקבלת אותה בזרועות פתוחות ומובילה אותה להרפתקה פלילית שאולי תשנה את חייה.

הכי כדאי: לאלו המבקשים לנסות ולהבין את הצד המבולבל והבודד, המייחל להתקבלות, של החוזרים בתשובה.
עם עובד/ספריה לעם. 319 עמוד, 64 ₪.

הוצאת כתר

טיט / דרור בורשטיין

בירושלים של טיט, המלך יהויקים מולך אבל תושביה הנוסעים ברכבת הקלה. קרונות הרכבת נעצרים בתחנות שוק מחנה יהודה ובפסגת זאב. נוסעים בהם נביאי שקר ונביאי אמת, וביניהם גם אחד, ירמיהו בן חלקיהו, משורר צעיר שמתחיל לומר דברי נבואה על חורבן קרב ובא. על פי ירמיהו, צבא בבל ובראשו המלך נבוכדנצר יטיל מצור על ירושלים מוכת השחיתות, עד שיביא לחורבנה וישלח את תושביה לגלות. אלא שאיש בירושלים לא רוצה לשמוע את נבואת ירמיהו, גם לא כשהמסוקים והטנקים של בבל כבר נמצאים בפאתי העיר.

הכי כדאי: למי שתר אחר עלילה רוויה בחוכמת הדורות ובהומור עדכני איכותי ובשליטה אבסולוטית ברובדי השפה העברית, ובתולדות הארץ הזאת.
כתר. 331 עמוד, 69 ₪.

הוצאת זמורה ביתן

פצצה מתקתקת / יזהר דוד

אלון היה כוכב בשב"כ. מנהל מצטיין, יצירתי וכריזמטי ביחידת רכזי השטח בשומרון בתקופת האינתיפאדה השנייה. ביחד עם חבריו מהשירות ומהצבא, היה אחראי לסיכול ולפיענוח של פיגועים רבים. אבל רגע לאחר שהתבשר שהוא מיועד לתפקיד בכיר בארגון, הדהים את עובדיו ומנהליו בהודעה על התפטרותו. איש מחבריו בשירות לא ידע שאלון סובל תקופה ארוכה ממחלת הפוסט -טראומה. הדילמות הערכיות והמוסריות שהתמודד עמן, הגופות הרבות שראה, הפיגועים, הסיכולים ותחושת האשמה שרדפה אותו אחרי כל פיגוע שלא נמנע – כל אלה ריסקו את נפשו. זהו סיפור אמיתי שמתאר עולם כפול: פצצה מתקתקת בדמות מחבל מתאבד שנחוש להגיע למרכזי הערים בישראל, ופצצה מתקתקת בנפשו של איש השב"כ שמאיימת להתפוצץ בכל רגע.

הכי כדאי: לאנשי שירותי הביטחון אבל גם לאזרחים פשוטים המסוגלים לנסות ולהפנים גילוי לב אמיצים, קשים ובעיקר מורכבים של מי שהתגייס להגן על אזרחי ישראל.
זמורה ביתן. 272 עמוד, 72 ₪
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר