פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 נדל"ן פרטי

 נדל"ן עסקי

 פורום נדל"ן

 פורום נדל"ן להשקעה

 לוח דירות
 לוח נדל"ן עסקי
רוז תוכנה רימקס יוקרה נדל"ן יוקרה Prestige - Real Estate אופרה על הים
> ראשי > נדל"ן > כתבה - תגובת שרשרת: אחרי ה"פנדורה"
תגובת שרשרת: אחרי ה"פנדורה" באה גם ה"סאבו"
מאת: רון ברגר
חנות תומס סאבו בלונדון
תומס סאבו - מותג התכשיטים הבינלאומי מגרמניה, פותח רשת חנויות עצמאיות בישראל.
לפני כשש שנים חברת תכשיטי היוקרה הדנית פנדורה, המתמחה בצמידי Charms, עשתה עליה ארצה. לפני כשנה, תומס סאבו - מתחרתה הגדולה מגרמניה, ראתה כי טוב, ואף היא עשתה עליה לארץ הקודש, כשהיא משווקת תוצרתה בכ-11 מסניפי רשת אימפרס (קבוצת רולטיים) וב-־2,800 נקודות מכירה נוספות.

כידוע, שתי החברות הנ"ל מבוססות על קונספט של תכשיטים הניתנים להוספה, קונספט המאפשר להרכיב צמידים על פי בחירה אישית.

עתה, חברת תומס סאבו מעלה מהלך בפעילותה בישראל, ובכוונתה להתחרות בפנדורה באמצעות רשת חנויות ספציפיות שהיא מתעתדת להקים בארץ.

חנות עצמאית ראשונה למותג תושק בקניון עזריאלי תל אביב, במיקום בו פעלה חנות של מיכל נגרין. החנות תפתח רשמית השבוע בהשקעה של כמיליון ₪. חנות נוספת למותג תושק החודש בדיוטי פרי בנתב"ג – בהשקעה של כחצי מיליון ₪. בתוך שנתיים מתכננת רולטיים, יבואנית המותג לישראל להשיק 12 חנויות בהשקעה של כ־10 מיליון שקל בקניונים מובילים.
חנות תומס סאבו בלונדון

"התוכנית העסקית שלנו מדברת על 10–12 חנויות עצמאיות שייפתחו בתוך שנתיים", אומר אלעד לוי, מנכ"ל תומס סאבו. "הרשת עתידה להיות בפריסה גיאוגרפית ארצית בקניונים המובילים תוך מספר שנים. כמו כן קולקציית התכשיטים של תומס סאבו תמשיך לפעול בסניפי אימפרס ובאתר אימפרס ברכישה און ליין".

חנויות הרשת בארץ יהיו זהות כמובן לחנויות המותג בערים הגדולות בעולם: ברלין, פרנקפורט, לונדון ופריז. מי שתעצב את החנות הראשונה בעזריאלי ת"א היא האדריכלית המקומית אלקה ריימר, אשר עושה התאמה לעיצוב העולמי לאחר פגישות ממושכות עם האדריכל העולמי של המותג בגרמניה.

חנויות המותג ישתרעו על שטח של כ-50 מ"ר, ויעוצבו בהשראת קונספט החנות בפריז, בסגנון קלאסי אלגנטי עם נגיעות אופנתיות. צבעי החנויות יהיו דומיננטיים: שחור ולבן, ואלה יבואו לידי ביטוי החל מאריחי הריצוף שיובאו ארצה מהולנד, ועכן בריהוט ובשנדלירים מאסיביים ואלגנטיים שיובאו במיוחד מגרמניה.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר