פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 בריאות

 גורמה

 אלטרנטיבי

 נופש ותיירות

 ילדים

 תרבות

 לוח מוצרים
> ראשי > החיים הטובים > תרבות > כתבה - ארבעה ספרים מומלצים שיעזרו
ארבעה ספרים מומלצים שיעזרו לעבור את הסופ"ש בכיף
מאת: יעל חן
נוח. מודן
לכבוד סופהשבוע כתבתנו יעל חן ממליצה על ספרים למי שנוסעים לנפוש ולמי שנשארים במיטה.
סיפורי בוקר / לוין קיפניס

רותו מודן וירמי פינקוס הפכו בכתבים של סופר הילדים לוין קיפניס, ולאחר שגילו שנושא סיפורי הבוקר חוזר בין כתביו, אספו שלושה סיפורים לכדי ספר קומיקס. זאת בכדי לעזור לילדים שלפעמים קשה להם לקום בבוקר. גיבורי הספר הם "המאחרת הישנונית", "שלושה אחים עצלים" ו"רם הקטן", שאפילו חצוצרני התזמורת ומכבי האש בכבודם ובעצמם אינם מצליחים להעירו.

ספריית נוח והוצאת מודן, 62 ₪.

חותם

מבוך חיי / טליה אלעזר

אוטוביוגרפיה של אישה עיוורת. טליה היא עיוורת מלידה, נשואה לאיש רואה ולימדה תלמידים רואים בבתי ספר רגילים בארץ ובחו"ל. היא מדריכה במקום המיוחד והקסום שנקרא "דיאלוג בחשיכה" במוזיאון הילדים בחולון. ספרה האוטוביוגראפי הוא סיפורה של אישה עיוורת מלידה שמסלול חייה מתחיל בילדות מאושרת בטהרן, עבור דרך שנים ארוכות ומספקות שבהן עבדה בהוראה והדרכה ועד שהפכה למדריכה ב"דיאלוג בחשכה". הספר מעביר את חוזקה של האישה המיוחדת הזאת והעקרונות שעליהם בנתה טליה את פילוסופיית החיים המפוכחת שלה.

חותם. 157 עמוד, 30 ₪.
עם עובד

כתב סתרים / שושי בריינר

בספר זה עוסקת הסופרת באהבה, במערכות יחסים מורכבות, בכתיבה, בפרידות ונדודים. היא מתארת מה שגלוי ומשעשע בין גברים לנשים, וגם את מה שמאיים ונסתר. הגיבורים, שני אנשים במיטב שנותיהם שחייהם הקודמים מכבידים על כתפיהם, נודדים עם הסיפור בין חיפה ובין תל אביב, בין הסוואנה של אפריקה ובין הוליווד של מרילין מונרו.

עם עובד. 320 עמוד, 88 ₪.
זמורה

לילה ארוך בפריז / דב אלפון

דב אלפון עיתונאי ועורך מוערך, שבאחרונה כותב טור מקסים ב"הארץ" על החיים בפריז, כתב מותחן ריגול על רקע המלחמה הקרה החדשה. זו שבה מיליוני תכתובות מיורטות, נסרקות וממוינות בכל שנייה, לשמחתם של ארגוני מודיעין. העלילה נסבה סביב סטארטפיסט ישראלי שנחטף מיד אחרי שהוא נוחת בשדה התעופה ״רואסי שארל דה גול״, ואוריאנה טלמור, קצינת ביטחון צעירה ומבטיחה של יחידת המודיעין 8200, מנסה להציל אותו ככל הסיכויים.

זמורה. 349 עמוד, 94 ₪.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1.
1
חיפוש מהיר