פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 נדל"ן

 עולם הרכב

 עולם הגבר

 עולם האשה

 חוג הסילון

 החיים הטובים

 לבית ולגן

 לוחות ראשי
 לוח נדל"ן
 לוח רכב
 לוח מוצרים
> ראשי > כתבה - דגם קולורדו של קאטרפילר:
דגם קולורדו של קאטרפילר: בן 25 ועדיין בועט
מאת: דידי בר
קאטרפילר . דגם קולורדו
המותג קאטרפילר שנולד באמריקה בשנת 1903 ויועד לפועלי חברת הטרקטורים המפורסמת CAT מציין 25 שנה לדגם קולורדו הקלאסי.
מעמדם האייקוני של פריטי אופנה הוא עניין חמקמק. קשה לשים את האצבע על הזמן המדויק שבו הפכה השמלה השחורה של דיור מסתם שמלה שחורה ל"שמלה השחורה הקטנה" המפורסמת, וקשה עוד יותר לקבוע מהו הקריטריון לכניסה לקאנון בעידן שבו כל חברת אופנה מתחילה מסמנת פריטים ומכנה אותם "קלאסיקה" באתר האינטרנט שלה. לא זה המקרה של דגם קולורדו הקלאסי המפורסם של קאטרפילר, החוגג עכשיו 25 שנה לייצורו.
הדגם הישראלי. בן אמויאל

המותג קאטרפילר (משווק בישראל על ידי גלי) נולד בשנת 1903 כמותג נעלי עבודה ובשנת 1925 החלו לייצרם עבור חברת הטרקטורים המפורסמת CAT. הטכנולוגיה המרכזית שהקנתה לחברה את פרסומה ברחבי העולם הינה GOOD-YEAR-WELT טכנולוגיה המחברת בצורה ייחודית בין הסוליה לגפה, מה שמקנה חוזק ועמידות לאורך שנים. הרבה גשם ירד מאז ימי כנעליי עבודה, והפופולריות של קאטרפילר חרגה מזמן ממעמד הפועלים של חברת הטרקטורים ומאזורי האקלים הקשים - ונדמה שדווקא בגלל הפונקציונליות שלה והמראה המחוספס שלה היא הצליחה להפוך לאובייקט אופנה המסמן אותנטיות וקשיחות יותר מכל: גברים בג'ינס או נשים בחצאיות - ברחבי העולם עשו בה שימוש אופנתי והיא הפכה להיות אייקון בתחומה.
הדגם היפני

עתה, במסגרת חגיגות ה-25 שנה, החליט המותג שבמקום להשיק דגם חדש הוא יחזור למקורות ויקפיץ לתודעה שוב את הדגם האהוב והוותיק למרכז הבמה: קולרדו־קלאסיק. לשם כך, 25 מעצבים ואמנים מרחבי העולם (מהמדינות: קפריסין, יוון, אוגנדה, פורטוגל, בריטניה, צרפת, יפן, פולין, דרום אפריקה, תורכיה, בלגיה, שבדיה, איטליה, גרמניה, רוסיה וארגנטינה) נתבקשו לעצב
את הדגם לפי פרשנותם, בהשראת הדגם הקלאסי, כמובן. את ישראל ייצג האמן הגרפי והמאייר בן אמויאל (בנצ'וק) שעיצב את הנעל:'Melt-down' על פי פרשנותו בהשראת הקיץ האורבני.

כל הדגמים שעיצבו יוצגו בתערוכה עד סוף השנה בכתובת האתר: http://www.catfootwear.com/25colorado.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר