פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 עיצוב הבית

 עיצוב הגן

 פורום לבית ולגינה

 לוח מוצרים
בולטהאופ bulthaup פיטרו הכט pitarohecht
> ראשי > לבית ולגן > עיצוב הבית > כתבה - האמבט הבורמזי
האמבט הבורמזי
מאת: דידי בר
INLE - Ambiente
החברה האיטלקית ‭Inle Ambiente‬ המתמחה בעיצוב רהיטים ואביזרים מעץ הטיק הבורמזי השיקה אמבט יוקרתי שנקרא על שמו של אגם המים המתוקים הגדול במדינת מיאנמר.
כידוע, חלק גדול משטחה של בורמה הידועה גם בשמה מיאנמר (מדינה בין סין, הודו ותאילנד) מיוער בעצי טיק, המשמשים חומר גלם יקר ומשובח לתעשיית הרהיטים העולמית. מיאנמר היא גם היצואנית הגדולה בעולם של עץ זה.

מיאנמר, שנשלטה עד 2010 על ידי חונטה צבאית ובדיקטטורה מוחלטת, פותחת בהדרגה את דלתה אל הסחר המערבי. הדבר משפיע כמובן גם על ענף העץ, והסחר בעץ ובזה הבורמזי בפרט הוסדר וגידולים ברי-קיימא פותחו. בשנת 2014 הוציאה ממשלת מיאנמר תקנה לפיה ייצוא עץ טיק לא מעובד מהמדינה אסור הוא. המשמעות היא שמיאנמר לוקחת תחתיה את עיבודו של הטיק מה שהעלה כמובן את מחירו.
INLE - Ambiente

עץ הטיק הבורמזי ידוע כ"עץ שמן" וזאת משום השומן הטבעי שמצוי בו תכונה שמקנה לו סגולות רבות: העץ כמעט ואינו סופג נוזלים, הוא אטום ולכן עמיד בפני ריקבון, ללא פיצוצים בחומר, משטחו מחוספס ולכן מונע החלקה ועמיד ביותר למשך שנים. סיבות אלו הופכות אותו כמובן ליקר מאד, ואלו גם הסיבות בגינן חברת הרהיטים והאביזרים האיטלקית מאזור הדלומיטיים Inle-Ambiente המתמחה בעיצוב מעץ הטיק בחרה להשיק אמבט יוקרתי מדגם "ראנגון‭,"‬ שנקרא אגב, על שמו של אגם המים המתוקים הבורמזי הנפלא, השני בגודלו במדינת מיאנמר המוקף בנוף חלומי שבו הכול טבע.

האמבט האמור מיוצר מעץ טיק עבה שהמוקשח בתנור באמצעות הבאת תכולת לחות העץ לרמה של 11% (±2%). האמבט מורכב מבלוקים ומוצרים טרומיים מוגמרים למחצה, המשולבים זה בזה ומעובדים בתהליך אקסקלוסיבי המבטיח חוסן ועמידות בסביבה חמה ולחה.
INLE - Ambiente

האמבט הבורמזי מוצע בגודל קינג סייז באורך שני מטרים (החל מ-75000 אלף שקל),‬ ותוכלו לצוות לו ריהוט משלים בתפירה אישית-עילית, כמו כיורים בקווים ישרים, אליפטיים או כיור עם משטחים בצדדים (החל מ-6,500 ₪) או אגנית (החל מ-6,800 ₪).

להשיג ב"בית תותחני", אליהו איתן ‭,24‬ אזור התעשייה החדש בראשון לציון, טל‭9513378 :'‬ ־‭.03 ‬ בתיאום מראש.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר