פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 בריאות

 גורמה

 אלטרנטיבי

 נופש ותיירות

 ילדים

 תרבות

 לוח מוצרים
> ראשי > החיים הטובים > תרבות > כתבה - לך לעזה!
לך לעזה!
יעל גבריאלי
הערב (רביעי) יושק הפעם השלישית אירוע האמנות הרב תחומי "עזה 13" של סטודיו אנקורי, המארח את "צנזורה" - תערוכה של עשרות אמנים הפתוחה לקהל הרחב.
סטודיו אנקורי היפואי, בית הספר לחשיבה יצירתית ויזמות, שהוקם בשנת 2014 על ידי מנכ״ל רשת אנקורי, אסנת הבר-קוטון והאמן הרב-תחומי יחזקאל לזרוב יארח בפעם השלישית את AZA 13, חלל אמנות רב תחומית של הסטודיו המארח תערוכות ואירועי תרבות הפתוחים לקהל הרחב.

"עזה 13" היא למעשה כתובתו של הסטודיו, הפועל באחד מבתי הבאר העתיקים והידועים ביפו. במסגרת AZA 13 תושק התערוכה "צנזורה" שתוצג בכל חללי הבניין (כ-20 חללים) ותכלול עבודות של אמנים מדיסציפלינות שונות כגון: צילום, ציור, Performance, מיצב, מוזיקה, מחול ,וידאו וקולנוע.

האמנים המשתתפים: שי אריק, תמר בורר,אבי בנימין, מיכל בר אור, נדב ברנע, יעל גבריאלי, שאשא דותן, איבון דיפמן, אורי הולבן, רותם וולק, עינת ויצמן, מורד חסן, שי יחזקאלי,
חן כהן, רועי כהן, הילה לביב, מיה לנדסמן,יוחאי מטוס, ניר מצליח, סתיו מרין, ליאת סגל,רן סלווין, גידי סמילנסקי, רותם קידר, לוסיאנה קפלון, עלית קרייז, אלה רוטשילד, רננה רז, נעה שדור, דניאל שופרא, עומר שזף, אבינועם שטרנהיים, ניב שיינפלד ומיה שמעוני.
מיכל בראור

"התערוכה תתמקד בצנזורה על כל מופעיה; לא רק בעבודות המעבירות צנזורה כאקט של פיקוח, שליטה ודיכוי המוכתב לנו מגורמים חיצוניים, אלא גם עבודות שדנות באופנים שבהם אנחנו מצנזרים את עצמנו, שולטים בתודעה שלנו, מגבילים, מסתירים, מעלימים עין ומדחיקים", אומר לזרוב, אוצר התערוכה.

אירועי AZA 13 הם חלק מהותי בתפיסה החינוכית והיישומית העומדת מאחורי בית הספר הדוגל בקונספט על פיו מקום ללמוד כל מקצוע בנפרד, לומדים את המקצועות השונים ואת כל התכנים שדורש משרד החינוך סביב יצירת אמנות מרכזית. "סטודיו אנקורי רואה את האמנות ככלי לפיתוח חשיבה ומעורבות בסביבה, ולכן מציג ועובד בשיתוף פעולה אמיתי עם הקהילה האמנותית בישראל", מסכמת הבר-קוטון.

AZA13
1-4 בפברואר, 2017 בסטודיו אנקורי, עזה 13, תל אביב.

שעות פעילות:
01.02.2016 יום ד'- 19:00-23:30
02.02.2016 יום ה'- 19:00-23:30
03.02.2016 יום ו'- 12:00-16:30
04.02.2016 יום ש'- 19:00-23:30

* האירועים פתוחים לציבור הרחב ללא עלות.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר