פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 בריאות

 גורמה

 אלטרנטיבי

 נופש ותיירות

 ילדים

 תרבות

 לוח מוצרים
> ראשי > החיים הטובים > בריאות > כתבה - OTC: בדיקת מוצרים חדשים
OTC: בדיקת מוצרים חדשים
אוריאל
ארבעה מוצרים חדשים "נחתו" על שולחן מערכת הבידוק של prestige: רטיית חום וקור להקלה על כאבים, תוסף למניעת התכווצויות שרירים, תרסיס לריענון ומניעת ריח פה ופורמולה צמחית ליצירת תחושת שובע וניהול משקל תקין.
URIEL

אוריאל השיקה רטיות להקלה בכאבים.

היצרנית: "רטיית הג'ל לקור /חום נועדה להקלה על כאבי פרקים ושרירים תפוסים. היא מיוצרת על בסיס ג'ל (קומפרס) ומיועדת לקור או לחום תוך שימוש רב פעמי. בעת חימומה הרטייה מפחיתה ומקלה על כאבי פרקים ושרירים תפוסים ואילו בעת קירורה היא מבקשת לסייע בהפחתת נפיחות וכאבים כתוצאה מחבלה".

מחיר: 97 ₪, ברשתות הפארם, בתי המרקחת ובמכוני אורתופדיה ברחבי הארץ.

דבר הנסיינית: "כשעברתי את הניתוח הראשון שלי, נשמות טובות ידעו להבטיח לי שכל שינוי במזג אוויר יאותת לי בצלקת, או בעצם, או במפרק, אבל מה שבטוח אני ארגיש את זה כך שלא אדע איך לשבור את הכאב. לימים למדתי שכרית חימום יכולה לעזור לי, והייתי הולכת לישון עם הכרית על הברך או על המרפק וזה אכן היה מרגיע את הכאב. באוריאל עלו בדיוק על הנקודה הזאת, תרתי משמע, לכן אם התעוררתם בבוקר חורפי עם כאב בצוואר, בברך או בפרק אחר בגוף, דעו כי יש פתרון נוח לחימום האזור הדואב. מדובר ברטייה המטפלת בכאבים באמצעות חום או קור. את הקור היה לי קצת קשה לנסות בחורף, אז הלכתי על החימום במיקרוגל, התוצאה: הקלה מבורכת. הרטייה מיוצרת על בסיס ג'ל (קומפרס) שמתאים כאמור הן לשימוש בקור והן בחום ואין כלל ספק כי היא מפחיתה ומקלה על כאבי פרקים ושרירים ומסייעת בהפחתת נפיחות וכאבים כלליים".

ציון: 9.5
נוה פארמה

נוה פארמה

חברת נוה פארמה העוסקת ביבוא, פיתוח, ייצור ושיווק של תכשירים רפואיים ומוצרי בריאות השיקה את 'מגנוקס' - סדרה של תוספי מגנזיום ייעודיים לתופעות בריאותיות שונות המיוחסות לחוסר במגנזיום.


היצרנית: "מגנוקס הינו תערובת מלחי מגנזיום אנאורגני הבלעדית לנוה פארמה ומעוגנת ב-3 פטנטים. המגנוקס הוכח כתוסף המגנזיום היעיל ביותר שבנוסף לתיקון רמת המגנזיום בגוף, מפחית רמות הכולסטרול הרע (LDL), מונע הצמדות טסיות הדם, מונע התכווצויות שרירים ומפחית את ה-CRP שמהווה מדד לדלקת בגוף ומנבא את הסיכוי למחלות לב. כמוסה אחת בלבד של MAGNOX 520 משלימה את הקצובה היומית המומלצת של מגנזיום זמין. המגנזיום שב- MAGNOX 520 מתמוסס בקיבה ונספג היטב, ללא תופעות לוואי ובעיקר ללא השפעה על חומציות הקיבה כך שניתן ליטול אותו בלילה לפני השינה ללא חשש".

מחיר: 96 ₪ ל-60 כמוסות, בקופות חולים, ברשתות הפארמה ובבתי המרקחת ברחבי הארץ.

דבר הנסיינית: "מי שלא חווה תפיסת שריר באמצע הלילה באזורים הזויים כמו הזרת של כף הרגל, לא חווה מוות בעינויים מימיו. חייבים לחוות את זה כדי להבין את האינקוויזיציה המדוברת, אמצע הלילה, נחירות נעימות מלחששות בבית ופתאום בום! כמו סטירה לפנים, סליחה, סטירה לזרת, לא, זה יותר גרוע מזה, לפחות כשאני חוטפת מכה בזרת זה עובר, זה נרגע, התכווצות של השרירים באזור פשוט מעוותים את כף הרגל ואין מה לעשות, פשוט אין! מההיבט הזה המגנזיום הוא הצלה של ממש, שכן הוא כידוע נחשב לרכיב הכרחי לבריאותנו הנחוץ לפעילות תקינה של הלב, לייצור אנרגיה והוא קו-פקטור בלמעלה מ-300 פעולות אנזימטיות נוספות בגוף. חוסר במגנזיום מהווה גורם סיכון, שכן מגנזיום מווסת את לחץ הדם ואת תפוקת וקצב הלב. חוסר במגנזיום עשוי להתפתח עם העלייה בגיל, ואחד הסימנים לכך הן, כאמור, ההתכווצויות הבלתי רצוניות של שרירי הרגליים בעיקר בלילה ובעת פעילות ספורטיבית דוגמת שחייה.

אגב, לא ניתן לאבחן חוסר במגנזיום באמצעות בדיקת דם בקופת חולים, כי מדובר במינרל תוך תאי שרק 1% מכלל המגנזיום בגוף נמצא בדם. קיימות סיבות רבות למחסור בו, החל מתזונה דלת מגנזיום (מגנזיום מצוי בתרד, שוקולד, אגוזים – מזונות שצריכתם אצל מבוגרים מועטה, לא אצלי ועדיין....), העדר כמות מספקת של מגנזיום במי השתייה, הפרשת מגנזיום בכמויות גדולות בזיעה ועוד ולכן אין מנוס אלא להשלים את החוסר הזה באמצעות התוסף".

ציון: 9
מור פה

מור-פה

מור-פה, תרסיס לריענון ומניעת ריח פה המיועד לריענון הפה לאחר נסיעות ארוכות, לפני פגישות, לאנשים מעשנים, לסובלים מריח לא נעים מהפה ולכל החפץ בריענון חלל הפה במשך היום.

היצרנית: "בישראל, לפי סקר שנערך בנושא, נמצא כי למעלה ממחצית מהאוכלוסייה מעידה על עצמה כסובלת מריח פה לא נעים. דיווחים מעידים כי תופעה זו גורמת לבעיות חברתיות, אובדן בטחון עצמי, בעיה במציאת בן זוג ועוד. התרסיס מגיע בטעמים של מנטה, תות ותפוז".

מחיר: 19.33 ₪ ליחידה (25 מ"ל), בבתי מרקחת וברשתות הפארם ברחבי הארץ.

דבר הנסיין: "התכשיר הזה חזר אלינו מה–80s ולא ברור למה חזר ולמה בכלל הוא עזב, למעשה, היום יש אפשרויות כל כך הרבה יותר ידידותיות למניעת ריח רע מהפה שאני לא רואה את עצמי מתיז לחלל הפה תרסיס בטעם מנטה, כי המילים "בטעם" מעידות על כך שהחומרים שהתכשיר הזה כנראה מכיל הם הכאילו של המנטה ואם לדייק, מנטה כנראה שאין בזה... אלא שלא כולנו רוצים ללעוס מסטיק, בטח לא לפני פגישה, או למצוץ סוכריה, ולכן אין אלא להודות באמת ש'מור' הוא פתרון לא רע בכלל. שפריץ אחד במעלית, שנייה לפני שהיא נפתחת ואני מוכן למכור שלג לאסקימואים. אגב אם אתם פחות בעניין של המנטה נסו את התות או התפוז, טעמו של זה האחרון לגמרי לא רע והוא גם עשה יופי של עבודה".

ציון: 9
נוטרי קר

Nutri Care

נוטרי קר מציע את תוסף התזונה Better-Konjac - פורמולה צמחית המשלבת 2 סוגים של סיבים תזונתיים מסיסים במים, בעלי יכולת גבוהה מאוד לספוח מים.

היצרנית: "הפורמולה כוללת סיבים המופקים מצמח הקונז'אק גלוקומנאן (Amorphophallus-Konjac), וסיבי גואר גאם (המופקים מצמח Cyamopsis-psoraliodes) המסוגלים לספוח מים עד פי 200 ממשקלם! אלה מתנפחים בקיבה ויוצרים תחושת שובע ומלאות ובכך יכולים לסייע בתהליכי הרזייה. יש לציין כי משקלו המולקולרי וצמיגותו של הקונז'אק גלוקומנאן הינם מהגבוהים מבין הסיבים התזונתיים. בנוסף, הפורמולה מחוזקת בסיבי גואר גאם, היוצרים ג'ל בעל צמיגות גבוהה ומסייעים לתחושת שובע ולתפקוד תקין של מערכת העיכול. הפורמולה עשויה לסייע גם בהורדת רמות השומנים בדם, שמירה על רמות הסוכר בדם ופעילות תקינה של מערכת העיכול. חשוב בלקיחת הפורמולה להקפיד על שתיית מים מרובה".

מחיר: 159 שקל ל-090 כמוסות, ברשתות הטבע והפארם, בבתי הטבע ובבתי מרקחת ברחבי הארץ.

דבר הנסיינית: "שימו לב לניסוח היצרנית בתיאור המוצר: "התוסף יכול לעזור בניהול משקל תקין", כבר מריח חשוד, אני רוצה שיעשו אותי שבעה בלי שירדתי על עדר שלם של פרות, לצד צ'יפס שמנוני ודיאט קולה (טוב, אני בדיאטה...). אז איך מנהלים דיאטה ואיך Better-Konjac מכניס אותי לשמלת שושבינה מבלי לוותר על אף איבר פנימי?!, שאלה מעניינת - אז ניסיתי את הפורמולה הצמחית הזאת המשלבת 2 סוגים של סיבים תזונתיים מסיסים במים, בעלי יכולת גבוהה מאוד לספוח מים, ובעצם כך היא אמורה לגרום לכם להרגיש שבעים. הקטע הוא שבדר"כ פסיכולוגית זה עובד עלי קצת הפוך ואני משכנעת את עצמי שלא אכלתי מספיק כי זה הכדור הוא שגורם לי לשבוע... אבל בסוף זה דווקא כן עזר, לא הייתי באטרף על אוכל 24/7 ככה ש...".

ציון: 9
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר