פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 רכבי פאר

 רכבי ספורט

 פורום רכבי יוקרה

 לוח רכב
רוז תוכנה פרארי רולס-רויס ב.מ.וו BMW
> ראשי > עולם הרכב > כתבה - אדומה לוהטת: הפרארי המהירה
אדומה לוהטת: הפרארי המהירה ביותר בייצור הסדרתי
פרארי 812 סופר-פאסט
יצרנית המכוניות האקזוטיות פרארי חשפה את 812 Superfast - מכונית הכביש המהירה בייצור סדרתי ■ עם זינוק ל-100 קמ"ש בפחות מ-3 שניות ומהירות מרבית של יותר מ-340 קמ"ש.
נא להכיר: מכונית פרארי 812 Superfast, הדגם המהיר ביותר בייצור סדרתי והיורשת של F12 ברלינטה המציעה מנוע V12 אטמוספרה משודרג בנפח של 6.5 ליטר (234 סמ"ק יותר מה-F12) ממנו היא משחררת 800 כ"ס ב-8,500 סל"ד ההופכים אותה כאמור לפרארי החזקה ביותר בייצור הסדרתי.

שדרוג נוסף בדגם זה הוא תגבור חשמלי להגה, לראשונה במותג. המערכת משולבת עם היגוי אחורי-אקטיבי ומערכת Slide-Slip-Control, השולטת ביכולת הספיגה של כל בולם זעזועים בנפרד, במידת הנעילה של הדיפרנציאל האחורי ובבקרת היציבות. אלה כמובן בהתאם למצב הנהיגה הנבחר. בנוסף, מסיטי אוויר אקטיביים יסייעו להפחתת מקדם הגרר ולהגדלת כוח ההצמדה.
פרארי 812 סופר-פאסט

מראה ה-Superfast מזכיר את הברלינטה שהושפעה ללא ספק ממנהרת הרוח, אך האיטלקים מבטיחים שהדגם החדש מוצע עם שינויים ביחידות תאורת הלד הקדמיות והאחוריות, בפתחי האוורור הגדולים יותר בסבכה הקדמית, בפגוש, במכסה המנוע, בצד ובאחוריים. גם תא הנוסעים של זו הראשונה עבר לטענת האיטלקים עדכון עם בקרת אקלים דיגיטלית, עיצוב שונה להגה ומתג למענה שיחות טלפון. בנוסף, המכונית צוידה במסך טאץ' (מעל תא הכפפות ומול הנוסע מלפנים) המציג את מצבי הנהיגה, המהירות ומאפשר שליטה במערכת השמע והניווט.

באוטו איטליה, יבואנית פרארי בישראל מציינים כי אין צפי הגעה של הדגם האמור לישראל אלא רק במידה ותתקבל כמובן הזמנה של לקוח. בעניין זה יצוין כי מהדגם הקודם (F12 ברלינטה) נמכרו עד כה בישראל כ-3 יחידות במחיר של 2.85 מיליון שקל למכונית.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר