פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 רכבי פאר

 רכבי ספורט

 פורום רכבי יוקרה

 לוח רכב
רוז תוכנה פרארי רולס-רויס ב.מ.וו BMW
> ראשי > עולם הרכב > כתבה - השקה איטלקית: דגמי גראנטוריסמו
השקה איטלקית: דגמי גראנטוריסמו וגראנקבריו של מזראטי
גראנטוריסמו וגראנקבריו
מזראטי השיקה מהדורות מיוחדות ומוגבלות של הגראנטוריסמו והגראנקבריו ספורט בתערוכת הרכב של ז'נבה הנחשבת לאחת מהחשובות באירופה.
מזראטי מסכמת שנת שיא במכירות עם מכירת 42,100 רכבים בכל העולם וחוגגת 60 שנה למזראטי גרנד טורינג בהשקת מהדורות מיוחדות ומוגבלות של הגראנטוריסמו והגראנקבריו ספורט שנחשפו בתערוכת ז'נבה. ייצור המהדורות הללו יוגבל ל-400 יחידות בלבד.

בנוסף, הציגה מזראטי בתערוכה ת הקונספט החדש של בד המשי בגוון בז' מבית מותג האופנה היוקרתי ארמנגילדו זניה, המעטר את החלל הפנימי של דגם הלבנטה.
ארמנגילדו זניה בדגם הלבנטה

לפני כ-60 שנה, ייצרה מזראטי את הגרנד-טורינג הראשונה. הופעת הבכורה של דגם ה-3500GT בתערוכת הרכב בז'נבה דאז, יצרה פלח שוק חדש ומוצלח ביותר, עם 2,200 יחידות שנמכרו בדגמי קבריו וקופה. היום, 60 שנה לאחר מכן, בתערוכת הרכב הבינלאומית ה-87, המהדורות המיוחדות שהושקו חוגגות חלק חשוב זה בהיסטוריה של מזראטי ומנציחות את אחד מדגמי הרכב האייקוניים של המותג, כשהן מגלמות מורשת שלמה של מותג מפואר זה.

המהדורה המיוחדת מבוססת כאמור על דגמי הגראנטוריסמו והגראנקבריו ספורט, עם ייצור שיהיה מוגבל ל-400 יחידות בלבד.

המאפיינים הייחודיים של דגמים חדשים ובלעדיים אלה כוללים צבע תלת שכבתי מבית "ניו רוסו איטליאנו" בחלקים החיצוניים, המעניק חיים מחודשים לגוון האדום האלמותי של הפאנגיו 250F באליפות F1 בשנת 1957 – ומדגיש את הקשר עם המורשת של מזראטי. באשר לגלגלים, מדובר על גלגלי סגסוגת 20 בעיצוב MC, עם גימור חדש בגוון שחור מבריק המתאים ללוגו המהדורה המיוחדת הממוקם במרכז טבור הגלגל.

גם חלל הפנים עבר מתיחת פנים מרשימה: עיצוב הפנים החדש מציג ריפודי עור או עור/אלקנטרה מבית "פולטרונה פראו" עם תפרים חדשים הזמינים בארבעה שילובים שונים. האבזור הפנימי האופייני כולל את ספי הדלתות העשויים סיבי פחמן עליהם מוטבע לוגו המהדורה המיוחדת והלוחית הייעודית על גבי המנהרה המרכזית עם המחזיק העשוי סיבי פחמן, לציון יום השנה ומחזור הייצור המוגבל של 400 יחידות.

בנוסף, הוצג בתערוכה קונספט הבד החדש מבית ארמנגילדו זניה בדגם הלבנטה. הבד החדש עשוי 100% משי בסביבת הנהג. בד זה פותח עבור מזראטי ומציג בד משי חדש ומיוחד המעניק מגע רך יותר, בגוון בז' חדש. בד המשי "שברון" החדש בגוון בז' משלים את ריפוד עור הפרמיום בגוון בז' במושבים הקדמיים והאחוריים. בד המשי בגוון בז', בדוגמה בסגנון "נאטה", משמש גם להעשרת חיפויי הפנים של הדלתות, בעוד דוגמה בסגנון "ג'רסי" נבחרה לריפוד תקרת הרכב ומגני השמש. תווית ייעודית הנושאת את הלוגו של זניה מדגישה את הפאר של שילוב זה בחלל הפנים של הרכב ומשלימה את עור הפרמיום השחור המכסה את החלק העליון של לוח המחוונים ואת תא הנוסעים בגוון בז'.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר