פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 אופנת נשים

 קוסמטיקה

 נשות עסקים

 פורום עולם האשה

 לוח מוצרים
מדבקות לשפתיים violentlips
> ראשי > עולם האשה > קוסמטיקה > כתבה - המלכה אסתר!!! חנות ראשונה
המלכה אסתר!!! חנות ראשונה בישראל למותג הטיפוח אסתי לאודר
אסתי לאודר. קניון איילון
קבוצת "אסתי לאודר" בישראל ממשיכה להרחיב את פעילותה בתחום הקמעונאי ומשיקה בקניון איילון, חנות קונספט למותג האיפור והטיפוח אסתי לאודר ■ כתבתנו רוית יוליוס הייתה שם.
לא הספקנו להתגעגע לפורים וכבר אפשר להכתיר את אסתר המלכה לשנת 2017, הלוא היא חנות הדגל הראשונה בארץ של מותג הקוסמטיקה והאיפור - אסתי לאודר!!!

לאחר שהשיקה קבוצת "אסתי לאודר" בישראל חנות ראשונה למותג קליניק, בקניון הזהב בראשל"צ וחנות נוספת למותג "ג'ו מלון לונדון" הבריטי בקניון רמת אביב, הקבוצה ממשיכה להרחיב את פעילותה בתחום הקמעונאי ומשיקה בקניון איילון, בקומת הכניסה, גם חנות ראשונה למותג האיפור והטיפוח אסתי לאודר, ומי אם לא אסתי היא הראויה ביותר...

"החנות החדשה, כמו כל חנויות המותג ברחבי העולם, בנויה בקונספט המאפשר לתת ללקוחה ייעוץ, טיפול ואיפור באופן אישי, כמו שהיא רוצה וכמו שמגיע לה", אומר אורן רווח, יו"ר קבוצת אסתי לאודר בישראל. "הלקוחה תוכל לבחון מקרוב את המוצרים ולגלות מוצרים חדשים תוך כדי פגישה עם יועצות יופי המומחיות בתחומן", הוא הוסיף.
מוצרי אסתי לאודר

בעולם אסתי פועלת גם באמצעות חנויות קונספט ייחודיות, לצד בתי כל-בו יוקרתיים. בישראל נמכרים מוצרי המותג ברשתות הפארם, ברשת הכל-בו של המשביר לצרכן וברשת הבישום אפריל וכך, פעמים רבות ניתן למצוא את המוצרים היוקרתיים של אסתי לצד מוצרים במיצוב נמוך יותר. כתוצאה מכך, האתגר המרכזי של המותג בארץ הוא לשמור על המיצוב היוקרתי שלו, החל מרמת הנראות של המוצרים ודרך חוויית הקנייה ברשתות השונות, וזו כנראה גם הסיבה בגינה בחרה הקבוצה להשיק בארץ חנות קונספט ראשונה למותג הפרימיום שלה.

נדמה כי החנות הנושאת ניחוח של חו״ל היא בבחינת דרך נהדרת לחיזוק המודעות למותג ולהתנסות במוצריו. מה גם שבחנות מתאפשרת חווית קנייה מהנה ויחס אישי יותר ממאפרות מקצועיות של המותג. במקום גם חדרי טיפולים בהם יינתנו 2 סוגים של טיפולי פנים בין 20 ל- 40 דקות הטיפול - לצד כאמור, הנאה רבה מהיכולת לרכוש ממגוון מוצרי הקוסמטיקה והאיפור של המותג המפונפן.
מוצרי אסתי לאודר

בנוסף, השיקה הקבוצה למותג גם אתר קניות מקוון בשפה העברית. זהו אתר הקניות השלישי הקבוצה, והוא מתווסף לאתרי הקניות של המותגים "מאק" ו"קליניק". באתר החדש תושק בלעדית סדרת האיפור החדשה של ויקטוריה בקהאם בשיתוף פעולה עם אסתי לאודר. שירות הלקוחות באתר יהיה בעברית באמצעות המייל או הטלפון ותופיע בו גם אינפורמציה על כל מוצרי המותג, כולל המחיר ואופן השימוש בתכשירים השונים. בנוסף, נאמר במסיבת השקה כי באתר יימכרו מוצרים בלעדיים שלא ניתן יהיה למצוא בחנויות וכן השקה של קולקציות מיוחדות. הלקוחות ייהנו מהטבות בלעדיות לאתר דוגמת מוצרים בגודל מיוחד או ערכות להתנסות.

אותי בכל אופן, הטרידה המחשבה אודות הרעיון בהשקת חנות דגל כאשר אין בה להבנתי את היתרון ממנו נהנות לקוחות מחו״ל, שיכולות בחנויות המותג לרכוש לדוגמה את הסרום "אידיאליסט" 100 מ״ל (או "פרפקציוניסט", "אדוונס נייט רייפר" וכדומה..). בארץ, אם בכלל, מארזים אלו יגיעו רק במהדורה מוגבלת. אחד היתרונות של סרום 100 מ״ל ברכישתו בחו"ל, טמונה בכמות הכפולה אותה מקבלת הלקוחה, והעניין הוא שכמעט שאין הפרש משמעותי ביחס למחיר מול הכמות (100 מ"ל ביחס ל-50 מ"ל) - יש להניח שזה לא יהיה המצב בארץ... אך אני בהחלט מקווה שאֶתְבַּדֶּה.
מוצרי אסתי לאודר

האם שווה לצאת מהפארמים לטובת החנות של אסתי? החנות מאפשרת למותג לתקשר את ערכי היוקרה שלו בצורה אינטימית יותר מזו המתאפשרת בנקודות המכירה בפארמים ומהיבט הזה נדמה כי ללקוחות מושבעות של המותג מומלץ בהחלט לבקר בה לפחות פעם אחת, ומי שאינה מכירה או ניסתה את אסתי, תמיד שווה לה לעשות הכרות עם המוצרים הנפלאים הללו. שם בחנות יעמדו לרשותה של כל לקוחה מאפרות ועמדות טיפוח. בשבועיים הבאים אף יינתן במתנה שפתון מסדרת Envy בשווי 135 ₪ בכל קנייה - כך שזה בדיוק הזמן לקבוע מועד לדייט שלך עם אסתי...

* הכותבת הייתה אורחת Estee Lauder
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר