פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 נדל"ן

 עולם הרכב

 עולם הגבר

 עולם האשה

 חוג הסילון

 החיים הטובים

 לבית ולגן

 לוחות ראשי
 לוח נדל"ן
 לוח רכב
 לוח מוצרים
> ראשי > כתבה - קול ההגדה: להאזין | להנות
קול ההגדה: להאזין | להנות | להתרגש
קול ההגדה
הפסח, דן כנר יתארח אצלכם לארוחת החג ■ גרסה מוקלטת של ההגדה בקולו הרדיופוני המכור ובליווי ללחנים מסורתיים של האחים זוארץ תבטיח כי השנה כולכם תרצו לקרוא (ולשמוע) בהגדה.
הפסח הוא חג חשוב לא רק לשומרי מצוות. זהו החג הכי מוכר מכל החגים היהודים, סיפור יציאת מצרים הוא סיפור טוב וההתכנסות המשפחתית - אפילו עם אלה שאתה לא בהכרח להוט לראות - היא תמיד דבר מופלא. הרעיון הזה שכל אחד מאיתנו מקצה זמן לשאול שאלות ממש גדולות, לא "מה נאכל לארוחת החג?" אלא איזה אנשים אנחנו, הוא נהדר.

לפני כמה שבועות התפרסמה "קול ההגדה" - הגדה חדשה לפסח מבית חברת Mor&lir שהנפיקה לראשונה הקלטה מלאה של ההגדה בהקראתו של דן כנר עם קולו המוכר והאהוב מהחדשות ובביצוע אותנטי ומרגש של האחים גיא ורועי זו-ארץ לשירי ההגדה, ולפיוטים המסורתיים. אחרי ההצלחה הגדולה של "קול התנ"ך" - גרסה מוקלטת של התנ"ך במלואו בהקראתו של כנר, השיקה השנה החברה את "קול ההגדה" הכוללת את הסיפור המלא מההגדה ופירוט של כל מצוות ליל הסדר.

אין ספק כי זהו פרויקט יפהפה, רב רבדים, שמוסיף להגדה המסורתית ערך מוסף. קול ההגדה מאפשרת לילדים ולמבוגרים כאחד לקרוא את ההגדה בהגייתה הנכונה, ודיסק האודיו המצורף לערכה מעניק לאורחי השולחן ולחוגגים אפשרות להבין את ההגדה בצורה מעט שונה.

כנר מקריא בקולו את ההגדה בשלמותה: סיפור עשר המכות, מעשה ברבי יוחנן ואחד תם ואחד שאינו יודע לשאול, היא שעמדה ועוד, ובכך "קול ההגדה" מציעה ציר זמן שעוקב אחר התפתחות החג תוך הקראת הסיפורים ושירים הממחישים את נושאי החג: שחרור, יציאה משעבוד, פזורה, נדודים ושיבה וכל שנותר לנו החוגגים הוא להקשיב ולדמיין את הסיפורים המוכרים והידועים וליהנות מהניגונים המרגשים בביצועם של האחים זו-ארץ.

והיא שמעדה האחים זו-ארץ

מחיר: 98 שקל (דיסק אודיו + הגדה מודפסת), בצומת ספרים וברשתות השיווק ברחבי הארץ.

הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר