פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 בריאות

 גורמה

 אלטרנטיבי

 נופש ותיירות

 ילדים

 תרבות

 לוח מוצרים
> ראשי > החיים הטובים > בריאות > כתבה - טרמפולינה: האימון שיחטב
טרמפולינה: האימון שיחטב אותך
Bellicon
פעם אטרקציה לילדים שובבים והיום טרנד כושר שכבש אפילו את כתבתנו הקלמזית סולי הושיאר דוד.
בבוקרו של יום אביבי מצאתי את עצמי מדלגת להרצליה לסיקור מקפיץ במיוחד של אחד הטרנדים הכי מגניבים וחדישים בעולם הכושר, הפיטנס והבריאות: אימון ספורטיבי בטרמפולינה.

מן הידוע, שמתאמנים כבדים (לא תרתי משמע) מכורים לא רק לספורט, אלא גם לגיוון באופני הספורט, ובנוסף המציאות המשתנה, המהירה והדינאמית, גם היא מכתיבה לנו קצב שינויים בהתאם בתחום האימונים.

לא בכדי הזכרתי בפסקה הקודמת את המתאמנים הכבדים, כי מתברר, שהפופולאריות של טרמפולינת Bellicon (מותג טרמפולינות גרמני המשווק בישראל בלעדית על ידי חברת אופק חדש) באה לידי ביטוי גם בתחומי ספורט שונים. ספורטאים רבים ברחבי העולם בתחומים שונים, גם מעולמות שונים, כמו: כדורגל, כדורסל, אגרוף ועוד משתמשים בטרמפולינת Bellicon כאימון תומך.
Bellicon

מה יכול להיות יותר מגניב מהחזרה לילדות? מי שנודעה כאטרקציה לילדים, היא כיום מסתבר מכשיר מבוקש לאימונים (אירוביים ואנאירוביים) בבית או במכון. בין הקופצים בעולם תמצאו גם את ג'ודי פוסטר ושרליז ת'רון ולא בכדי אימון טרמפולינות הוא טרנד חם אששששששש שרק הולך ומתחזק בארץ ואולי חשוב יותר גם מצליח להשתלב בצורה הולכת וגוברת בטיפולים שונים, כגון טיפולים פיזיותרפיים ועוד. למרבה הפלא, למרות השמועה הרעה שיצאה לטרמפולינה ע"י הורים חרדתיים לילדים היפרים מדובר בפעילות בטיחותית ומועילה בנוסף להיותה משחררת, לכל הדעות.

זאת משום מה?

כיוון שהשיטה הייחודית משלבת יתרונות רבים בצד ההנאה העילאית של עליית האדרנלין בזכות הקפיצות המדליקות, שמציתות את אש ההתלהבות של כל ילד חבוי בכל אחד מאתנו המבוגרים: ראשית, אימון סיבולת לב ריאה, שנית, אימון כוח ושלישית, שיפור קואורדינציה. הנה כמה דוגמאות שתסברנה את אוזניכם, בעבודה כנגד כוח המשיכה תוך כדי ניתורים מחזקים את שרירי הבטן ומפתחים קואורדינציה ושיווי משקל. עשר דקות של אימון (קפיצות על טרמפולינה) שורפות כמות קלוריות שווה לחצי שעה של ריצה (100 קלוריות ב־7 דקות של קפיצה, ו־400–600 קלוריות באימון בן שעה, תלוי במין, במשקל ובמידת המאמץ). כמו כן תרגילים על האביזר עובדים על כל שרירי הגוף ובונים, כתוצאה מכך, הופכים את הגוף לחטוב, לחזק ולבריא. המתמידים הקופצים 40 דקות ביום במשך חמש פעמים בשבוע ייהנו בין השאר מירידה ברמת הכולסטרול ואף יאטו את תהליך ההזדקנות.
Bellicon

יתרון נוסף של האימון הוא שזה כולל פעילות בליווי מוזיקה וכן שזה מתאים לכולם: לכל הגילאים, לנשים וגברים, לילדים ונוער ומניסיוני אעיד כי האימון מהנה במיוחד, ולתחושת הרוממות הפיזיולוגית שמרגישים יש אפילו הסבר: בעת הקפיצה הרגליים מכות במשטח בכוח הכפול מכוח המשיכה, וכשמנתרים מרגישים חסרי משקל.

הכצעקתה?

אכן כן, אפילו אני, קלמזית ידועה בקרב מכריי, הצלחתי כאמור לדלג בכיף כי מבנה הטרמפולינה מאפשר מגוון רחב מאוד של תרגילים ייחודיים גם ללא קפיצה, המשפרים שיווי משקל, גמישות וכוח, זאת בנוסף לסיבולת לב-ריאה.

את כל היתרונות המצוינים למעלה ניתן להשיג באופן מלא ואפקטיבי עם טרמפולינת Bellicon שמצוידת ברצועות בנג'י המותאמות אישית הן למשקל של כל מתאמן והן לאופי האימון הרצוי ומשטח קפיצה גמיש. השימוש ברצועות בנג'י ובמשטח הקפיצה מבטיחים קפיצה רכה ומהנה במיוחד, ללא פגיעה במפרקים, שמבחינתי הרגיעני לאחר שהמפרקים הלכו פייפן בעקבות ההריונות הרצופים...
Bellicon

הדגמים השונים של הטרמפולינות מגיעים בגדלים שונים ובחוזקי רצועות בנג'י משתנים לבחירה, על מנת להתאים את הטרמפולינה בצורה אופטימלית ואישית למשקל המשתמש. נדהמתי לראות במשרדי "אופק חדש" במצגת המרתקת, שיש מגוון דגמים לטרמפולינות מותאמים גם לסוגי פעילויות שונים, הן לפעילות בתוך הבית או המשרד, והן לפעילות בחוץ – במרפסת, בפארק או בטבע. יתרון נוסף ומפתיע הוא העובדה שהטרמפולינה היא מודולרית, וניתן להתאים גם את צבעי הטרמפולינה, כולל צבעי מזרן הטרמפולינה וכן צבעי רצועות הבנג'י בהתאם לטעם האישי שלכם. אני, בכל אופן, כבר מפנטזת על טרמפולינה ורודה, לי ולילדה :) … למרבה המזל, הטרמפולינה יכולה להתאים לכל חדר בבית, כי הרגלים המתקפלות שלה מאפשרות אחסון מהיר ונוח, כך שהיא מתאימה גם למקומות עבודה.

המחיר עבור הטרמפולינות הוא החל מ-2890 ₪, (עבור הדגם הקלאסי בקוטר 100 ס"מ) ומשתנה בהתאם לדגם וגודל הטרמפולינה והאביזרים הנלווים שנרכשים איתה. למי שחושב שזה יקר, ברצוני להסביר את הרציונל - ממה נגזר מחיר טרמפולינת Bellicon?

רמת בטיחות גבוהה במיוחד בזכות תכנון הנדסי מוקפד וחומרי גלם איכותיים
תכנון הנדסי חדשני מוגן בפטנטים
טכנולוגיית רצועות בנג'י חדשנית שמסייעת בשמירה על המפרקים
איכות חומרים גבוהה, הטרמפולינה מיוצרת בגרמניה
עמידות לאורך זמן
התאמה אישית לפי משקל המתאמן ואינטנסיביות האימון
התאמה אישית של גודל הטרמפולינה, כולל צבעים

במילים אחרות, בשביל איכות, בטיחות, בריאות וכיף - צריך לשלם מכל הלב:)

* הכותבת הייתה אורחת Bellicon
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר