פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 בריאות

 גורמה

 אלטרנטיבי

 נופש ותיירות

 ילדים

 תרבות

 לוח מוצרים
> ראשי > החיים הטובים > גורמה > כתבה - כטוב ליבנו ביין
כטוב ליבנו ביין
יקב שורק
מדי שנה, בסוף חודש מאי, פותח יקב שורק את החצר ליקבים צעירים ונותן לאורחיו אפשרות לטעום ולרכוש יינות ייחודיים.
את ימי חג השבועות, חג החלב היין והתורה מנצלים ביקב שורק לחגיגה אמיתית של יינות משובחים ואיכותיים שרק אסם הגפנים של ישראל מסוגל להניב מאדמתו.

יריד יקבים הביתיים ה-9 במספר של היקב שיתקיים ב-26-27 (מחר ומחרתיים) במאי הוא חגיגה לכל אוהבי ואוהבות היין - יריד ייחודי שמושך אליו קהל רב שרוצה לטעום יינות בוטיק מעשרות יקבים ביתיים.

יקב שורק, בית ספר לעשיית יין פותח את שעריו ואת חביות היין לתצוגת תכלית מרשימה את היינות של יקב ארגוב, יקב ארבבוף, יקב מבצר עתלית, יקב קנתרוס, יקב רוגלית, יקב אדם, יקב דני, יקב גלאי, יקב אלה, יקב אופיר, יקב מי-טל, Vainer Wine, יקב דורון, יקב Zaza ועוד רבים וטובים.
יקב שורק

היריד הנפלא הזה שהפך כבר למסורת יתקיים בחצר פסטורלית של היקב מול נוף יפיפה. המציגים יפתחו את היינות בפני הקהל ויזמינו לטעום מן היין תוך כדי שהם מספרים כיצד נעשו ומהו הטעם המיוחד שבהם. בנוסף, במתחם היריד מגוון דוכנים של אוכל: "נגיעות דים סאם", "השוקייה" – בית לגבינות מהמשק, פיש אנד צ'יפס, שמן זית, ליקרים ועוד... ואם כבר הגעתם, אנא אל תוותרו על ביקור בחנות היקב, בה יוצעו טעימות מגוון יינות משובחים.
יקב שורק

יקב שורק היה בין יקבי הבוטיק הראשונים שהוקמו בישראל, אלא שלצד העשייה הייננית המגוונת בו, החל משנת 1994 פועל שם גם בית ספר לעשיית יין המציע כמה מסלולי לימוד ואלפי תלמידיו שעברו תחת ידיו של המדריך והיינן ניר שחם יעידו כי מדובר בבית ספר מקצועי שבוגריו השתלבו בתעשיית והקימו למעלה מ–150 יקבים.

יריד יקבים, 26-27 במאי - יקב שורק.
מחיר: רכישה מוקדמת דרך האתר או טלפונית – 50 ₪ לאדם. בקופות היריד ביום האירוע – 65 ₪ לאדם (מחיר הכרטיס המקנה כוס יין במתנה ומאפשר לטעום מכל היינות ביריד). להזמנות: 08-9450844.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר