פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 עיצוב הבית

 עיצוב הגן

 פורום לבית ולגינה

 לוח מוצרים
פורשה בולטהאופ bulthaup פיטרו הכט pitarohecht
> ראשי > לבית ולגן > כתבה - תאורת ברום
תאורת ברום
LEE BROOM להשיג בקרני תכלת
לי ברום
מותג גופי התאורה של המעצב הבריטי עטור הפרסים לי ברום הגיע ארצה.
בית העיצוב של מעצב הרהיטים וגופי התאורה הבריטי לי ברום שחגג עשור להיווסדו בתערוכת העיצוב מילאנו 2017, חתם על זיכיון בלעדי לשיווק גופי התאורה שלו עם חברת קרני תכלת.

ברום, הנחשב לאחד ממעצבי המוצר הבולטים ביותר באנגליה היום, הצליח בתוך חמש שנים בלבד למתג ולהבריג את עצמו למקום טוב בשורה הראשונה של עולם העיצוב, לעבוד עם חצי מהזירה הבינלאומית בפרויקטים יוקרתיים ולהפוך למעצב המועדף על גופי המדיה השונים שגם לא מפסיקים להחמיא ולסקר את עבודותיו, תוך ניסיון לשכנע אותנו שקצת דרמה בסלון לא תזיק.
לי ברום

המעצב האוחז ברזומה שלו ב-75 מוצרי ריהוט ותאורה שעיצב תחת הסטודיו שלו, 20 מוצרים שעיצב למותגים שונים כשהבולטת היא הקולקציה המעוטרת פסים שחור לבן המזכירה עיצוב פוסט מודרניסטי שעיצב עבור מותג היוקרה הבריטי ווג'ווד ומעל ל-40 חללים שעיצב, בהם משרדים, מסעדות ועוד, סומן לאחר השקת תערוכתו Neo-Neon, לאחת ההבטחות הגדולות בתחום. ברום שהציג בשתי תערוכות מקבילות וסמוכות: האחת ב- Brick-lane-gallery והשנייה באוהל של לונדון רכש את אהדת מבקריו עת השיק פריטי ריהוט מעץ להם הצמיד גופי תאורה אלסטיים בצבעים בוהקים.

השבוע הודיעה חברת "קרני תכלת" המובילה בתחום תאורת העילית בארץ, כי חתמה עם המעצב הבריטי על הסכם לשיווק בלעדי של גופי התאורה מתוצרתו בישראל. בנוסף, הודיעה החברה כי גם גופי התאורה של המותג Tonone שהוקם בשנת 2013 על ידי המעצב ההולנדי המוכשר אנטון דה גרוף ישווקו על ידה באופן בלעדי.
TONONE להשיג בקרני תכלת
TONONE

"בעידן המתפתח של היום, ישנה חשיבות רבה לחדשנות בתחומי עיצוב הבית", מסרה ורד קוריסקי, מנהלת שיווק והמכירות בחברה. "אנו מקפידים לספק ללקוחות שלנו מענה
חדשני רחב בתחום גופי התאורה, החל מגופים פונקציונליים בעיצוב פשוט ועד גופי תאורה דקורטיביים בעיצובים חד-פעמיים. שני המותגים החדשים יביאו איתם רוח חדשה ורעננה לארץ, ויציעו ללקוחותינו את מותגי העל המובילים בעולם".

קרני תכלת - הנחושת 4, מגדלי אור, רמת החייל תל אביב.
טל. 03-5450200.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר