פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 בריאות

 גורמה

 אלטרנטיבי

 נופש ותיירות

 ילדים

 תרבות

 לוח מוצרים
> ראשי > החיים הטובים > גורמה > כתבה - סופר נני: מותג "הגבינות
סופר נני: מותג "הגבינות של נני" נכנס למעדנייה של רשת חצי חינם
מאת: רון ברגר
חצי חינם
מעתה, תוכלו לרכוש במעדניות רשת חצי חינם את מגוון מוצרי המותג "הגבינות של נני", הכולל 26 סוגי גבינות מצרפת, ספרד, אנגליה וקפריסין.
לרגל חג השבועות רשת חצי חינם הגדילה את מגוון הגבינות במעדניות ב-50 גבינות חדשות ומיובאות.

ייבוא הגבינות לרשת הינו משלל מדינות וניתן למצוא במבחר את ברס בלו של חברת BONGRAIN-SAVENSIA - גבינה כחולה רכה בעלת תפרחת לבנה, את גבינת הקממבר של חברת ISIGNY-STE-MERE מחבל נורמנדי שבצרפת וכן גבינות עיזים למריחה "פירמידה" של חברת EURIAL.

בנוסף הצטרף למגוון במעדניות גם המותג הפרטי של חברת סיימן "הגבינות של נני". סיימן, הפועלת בתחום הגבינות מוכרת גם כיבואנית של מותגים כמו מעדני הפרי של סנדלפור, חרדל ומיונז של Maille, חומץ בלסמי בלייז ולימונצ'לו מאיטליה.
הגבינות של נני

רגע לפני החג שבועות השיקה חברת סיימן, הנחשבת לחלוצה בייבוא גבינות גורמה לישראל, את המותג הפרטי שלה "הגבינות של נני", וזה עלה גם למדפי מעדניות רשת חצי חינם. המותג כולל עשרות גבינות מיובאות מספרד, מצרפת, מאנגליה ומקפריסין, בדגש על מחיר מונגש ובמגוון תמצאו גבינות מובחרות ואהובות מהעולם וביניהן: גאודה מקורית מהולנד, מנצ'גו מאזור לה מנצ'ה בספרד (100% גבינת כבשים) בעלת תקן מקור מוגן PDO, צ'דר (כתום, לבן וטריפל צ'דר), גבינות עיזים, גבינות טריות גבינות טברנה ועוד. הגבינות הנמנות על הסדרה הינן כשרות.

"אנו מאמינים כי חשוב להיות קשובים לצרכים של לקוחותינו ולאחר ששמנו לב לכך שקיימת מגמה של גידול בביקוש למוצרים טריים על ידי קהל הלקוחות, בחרנו להעניק מגוון של מבצעים והנחות במעדניית הגבינות הטריות והאיכותיות שלנו וגם להרחיב את ההיצע הקיים", מסרה אורית שלום בג סמנכ"לית השיווק של רשת חצי חינם.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר